Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1. oficiální zimní DH sraz - informace a program

Tak se nám to blíží a do 1. oficiálního zimního DH srazu (oznámení tady) zbývá už jen sotva pár týdnů (27. - 29. ledna 2017). Je tedy na čase vás seznámit jak s programem, tak s pár radami a obecnými informacemi.


Program


Pátek
16:00 - zahájení (budeme na místě cca od 14:00, kdyby někdo dorazil dříve), v rámci kterého vás bude čekat na uvítanou i minutový minikvíz
18:00-19:00 - večeře (steaky kuřecí, vepřové s pečivem)

Po večeři přijde na řadu nevyhnutelná nadměrná konzumace alkoholu, takže 'volná zábava'.

Sobota
9:00 - snídaně (částečně z domácí pekárny ;-))
12:00-13:00 - oběd (stejný jako páteční véča, případně se může zamluvit místo v nedaleké restauraci)
14:00 - pro zájemce trochu fyzicky náročnější turnaj v DDR o finanční výhru
16:00 - povinný relax
18:00-19:00 - večeře (zbytek steaků, špekáčky - v případě zázračně příznivého počasí i na ohni)

Po večeři bude následovat DH kvíz, opět z pera HolyMeatballa. Ten si ovšem kritiku na svou letní prvotinu vzal k srdci a pevně věří, že tento bude odsejpat lepšeji a nebude s ním takové trápení, aby své papíry někdo na protest neházel do trouby. Posléze opět volná zábava a snad, doufáme, opět nějaké originální kvízy.

Neděle
10:00 - po probuzení a snídani balení a úklid
12:00 - odjezd - pro zájemce chvilka zevlení, než nám pojede vlak

Kdo chce, může vzít s sebou jakoukoliv stolní hru, karty, pokerový kufřík, kytaru - prostě jakoukoliv zábavu, kterou můžeme v mezičase využít, však to znáte.

Strava a pití

Výše jsem se snažil rozepsat, co pro vás bude zhruba k dispozici. Ohledně snídaní nakoupíme, na co zbydou peníze, plus toho dost i předem napečeme nejen na ranní stravování. Můžete si s sebou vzít i vlastní jídlo, pokud máte pocit, že vám toto nebude stačit. Nebude problém ani dojet na nákup, k čemuž pravděpodobně stejně dojde. V chatě se nachází dvě plně vybavené kuchyně a minimálně na jednom pokoji je i malá vestavěná chladnička, takže navzdory velkým zásobám věříme, že o místo nebude nouze. Co se pití týče, tak pravděpodobně bude mrznout, takže si ledničku můžeme udělat i z okolí chaty.

Ohledně pití – k dispozici bude pár druhů nealka a jeden 50l sud piva Radegast 12°. Vzhledem k větší síle věříme, že minimálně do sobotního podvečera nám sud vydrží, ale pro zichr se připravte na to, že pokud bude mezi pivaři zájem i po vyprázdnění sudu, buď půjdem do nedaleké knajpy na točený, nebo nakoupíme lahváče/plech. Pokud budete mít chuť na tvrdší alkohol, nikdo vám nebude bránit si jej přivézt s sebou z domova. A pak se podělit, že áno... ;-)

V chatě je k půjčení nádobí – koupíme však plastové a papírové talíře, kelímky, příbor, abychom eliminovali nahromadění se velkého počtu nádobí k umytí.

Doporučená výbava

Doporučujeme tyto věci: peníze, doklady, přezůvky do chaty, pořádný zimní boty, baterka, rukavice a čapka - každý uváží dle předpovědi počasí, nicméně za správných podmínek počítejte i se soutěží o nejhezčího huhuláka. Dále léky - ibalgin, imodium, popřípadě léky na alergii. Každý si prosím vezme vlastní propisku na kvízy a jiné aktivity – pokud někdo vezme propisek víc, bude to náležitě oceněno bezvýznamným poplácáním po rameni.

Vzhledem k tomu, že lůžek i s přistýlkami bude přesně 21 a přesně 21 lidí se přihlásilo o účast, požádal bych všechny schopné a ochotné o přibalení spacáku, buď na vlastní použití, nebo zapůjčení tomu smolnému, na kterého hold postel nezbyde. Jen pro zichr. Posléze ještě budu hulákat, jestli to opravdu bude potřeba. :-)

Dostupnost veřejnou dopravou

Alou na vlakovou zastávku 'Karlovice zast.', a odtamtud hezky pěšky až na chajdu. Pakliže s sebou potáhnete nemalou zátěž, můžeme se domluvit a někdo na vás počká, aby vám s tím pomohl.

Mapa zde: https://mapy.cz/s/1j5bT

Pro ty, kteří pojedou autem, místo k parkování bude hned před chatou.

Na závěr bych rád požádal ty, kteří ještě nezaplatili, aby tak do 20. ledna učinili, či rovnou napsali, zda nepojedou, aby neblokovali místo někomu dalšímu. Seznam účastníků je k nahlédnutí v tabulce níže:
Číslo účtu: 670100-2210085953/6210

Kontakty

HolyMeatball tel: 773 144 282

Veškeré dotazy směřujte zde do diskuze nebo mně do pošty.

Těšíme se na vás!

Diskuze ke článku

[neexistující příspěvek]: Nebo by si již domluvení účastnící připlatili? Na kolik by to vyšlo?
Prosím vás, nemáte někdo kontakt na Vodnyho, faka, a ideálně i Rosse? Potřebuju od nich potvrzení, ale konkrétně Vodny a fak už tu pár dní nebyli, a docela na nich (čti jejich platbě) realizace srazu momentálně závisí. :)
Tak v pátek dopoledne (pravděpodobně v 10:22) jedeme ve třech vlakem z Prahy. Pokud by se k nám chtěl ještě někdo z Prahy přidat, tak stačí napsat.
[re]bp7201[/reco může bejt lepšího než flaška zelený? :O jo vezmu k tomu ještě flašu becherovky, at se zvrací se stylem
@Laurona (08.01.2017 07:47): Ale zase Malignus možná narážel na striktní sausage fest. Už eskapády Indiana Jonese posledního léta za doprovodu George Michaela v reprácích by si leckdo mohl vyložit všelijak. A k tomu Deimosovo houbaření...

No ale kuš, ještě těch pár nových tváří odstrašíme. :D
Super, už sa teším, chvíľu to vyzeralo ako napínák, pretože sa mi ešte dve ďalšie akcie črtali, ale jedna budem predtým a druhá vo februári, takže prídem.

A minútový kvíz som pripravil aj ja. Otázky zverejňujem už teraz:

1. Dáš si borovičku?
2. Ešte jednu?
3. A do tretice nazdravie!
@Kwoky (05.01.2017 13:46): Tak pokud tam už někdo (rozuměj Crash) bude autem, tak by snad pro tebe dojel, ne? Leda, že bys přijel pozdějc než borovička, pak už se nedá zaručit vůbec nic. :D
už jsme doma vymysleli, že pokud bude příští sraz v Praze, přemluvíme babičku aby si dítě vzala k sestře, která bydlí u Prahy a my by jsme ze sobotu na neděli dorazili ;o) ale prosim vás, kdyby to bylo ještě letos bylo by to úžo ;o) Pak bude možná další potomek a to se ještě víc komplikují podobné věci ;o)
@Jumas (05.01.2017 13:01): to teda :) ne, co se téhle knihy týče, tak tam figuruje jako editorka. Humorná historka - včera mi říkala, že ji musela dát do databáze knih, a že to vypadá, jakože je autorka a já jí říkám: "prosimtě, to nikdo nebude řešit" :D

Jinak ne, vyjde jí letos vlastní věc, která měla vyjít už před 4 lety, tak jsem rád, že se to snad už konečně doklepne.
Já jsem vlastně v účastnících. Tak mě prosím Džejtůkolingtůbadhoulymítbole vyškrtni, přišlo mi do toho něco důležitějšího - vím, je to absurdní, co může být důležitější než DH sraz :) manželka bude mluvit na jedné akci o své první knize, která jí vyjde letos, tak to si nemůžu nechat ujít :)
Btw jaaak že bude mrznout? Dle lákací fotky v článku se těšim na zelenej trávníček a modrou oblohu... :-)
Užijte si to. Až budou děti větší, taky se zase ukážeme.

Jo a co znamená "potvrzelo" u Kwokyho :)
Je Jarin krásnej kluk? Dle odpovědi vyfasuješ patřičnej počet panáků, který budeš muset hned ve dveřích vypít... ;-)