Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Srazy uživatelů

« Novější Starší »

@Drolin (22.04.2017 00:03): Nehodnotí náhodou mrte hráčov VC ako najlepšie GTA?

To len tak z nezávislého pohľadu, jediné GTA čo som reálne hral bola jednička a to ma totálne sklamalo jakožto totálne debilná somarina. Odvtedy mám koprivku keď počujem skratku GTA.

@Drolin (22.04.2017 00:03): Sexi mozek, sexi mozek... Hmmm, sakra spomínam si na jeden prípad.
Droline,,,, ty si klasický prípad love&hate :-D

... dúfam, že si ťa správne pamätám jakožto Monty Pythons likera.

@Drolin (21.04.2017 23:48): ak je ženská sexi tak je úplne irelevantné či je "bystrou, pozornou, vzdělanou, vkusnou" .... GET REAL :-D
napr. zrovna dnes som strávil asi 40 minút s Miss SK 2003 a bola to celkom zábava, odkedy jej zabásli parťáka tak vyzerá/pôsobí oveľa lepšie.

Sakra, mám tam docela děsivej výraz. Byl jsem docela hotovej a to jídlo mě ještě víc položilo.

jsme doma předběžně domluvení, že pokud bude letní sraz někde u Prahy, tak necháme dítě hlídat babičce u mojí sestry, která bydlí za Prahou a mohli by jsme na jednu noc přijet ;o) Doufám, že to klapne, protože plánujeme dalšího potomka, takže se zase pak dlouho nikam nedostanem.

@Laurona (21.04.2017 18:57): Díky za info, všivákovu držku som si zalogoval do databázy držiek. :)

Inak je možné, že cca o mesiac, mesiac a pol budem v Prahe, tak by sme možno mohli niečo podniknúť. Dať si nejaký čaj alebo borovičku. :)

Škoda že tam nebyl Jones a nezmínil se před ní o jistých věcech, to by rozbilo ledy hned z kraje.

Číslo se mi tentokrát povedlo neztratit, tak třeba:-D. Nepamatuješ si, jak se jmenovala?

My jsme ještě se Stradym a se slečnou z tramvaje pokračovali do Netopýra (kvůli Stradyho "Staropramen nepiju" pivnímu fašismu neprošel Knoflík:-D)

@Kwoky (20.04.2017 21:44): No je vidět, že jsi z z daleké (metro)POLE, a našich pražských srazů se neúčastníš, jinak bys věděl, že tam jezdím autem a cucám nealko. Takže to mohl být kdokoliv jiný, jen já ne. ;-)

Jo a mimochodem včera se sešla slušná parta, povedený večer to byl. :)