Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Srazy uživatelů

« Novější Starší »
Tak potvrzuji tuto sobotu sraz v 18:00 v restauraci U Kohouta. Zarezervovala jsem stůl na mé jméno pro deset lidí, takže když bude chtít dorazit ještě někdo navíc,tak klidně může :)
@Karasman (07.10.2019 18:57): Teoreticky na ulici Dukelskych hrdinu, ale jestli tam nebude misto, tak je v okoli jeste par placenych parkovist/ulic, ale nevim s jejich obsazenosti o vikendu, je jich docela malo (a treba u policejniho prezidia netusim, kolik se plati). Jistota je za Stromovkou - ulice Za Elektrarnou, tam bude misto urcite, ale clovek by to musel dojit pres Stromovku (nejakych odhadem pul hodiny - 2km).
Ahoj! Ráda bych Vás pozvala na menší DH sraz v Praze příští sobotu 19.10.2019 od 18:00 v Restauraci U Kohouta. Restaurace se nachází kousek od Veletržního paláce v Holešovicích.

Hlavním důvodem srazu je návštěva Meatballa, který zavítá do Prahy, a tak budeme rádi, když se stavíte na pokec :)

Pište prosím, kdo má zájem přijít, abych věděla, pro kolik lidí zamluvit stůl.
@Laurona (12.07.2019 23:30): bohužel dneska mi to nevyjde, jedu po dlouhé době do Strakonic takže příště to uspořádám já! :-) užijte si to a nepřehánějte to s alkoholem! koukám na tebe 90210! :D
Kwoky přijede zítra do Prahy (budeme celý den streamovat, viz tady) a večer půjdeme na jedno. Pár lidem jsem už psal, ale dávám to ještě sem - kdyby se někdo zítra večer chtěl zúčastnit menšího srazu, tak dejte vědět.
@Walome (09.07.2019 13:25): Borovičky sa netreba báť, borovička je tvoj kamarát.

A hlavne na poslednom zraze šla úplne na dračku. Mal si vidieť tie smutné tváre, keď som si najprv spravil srandu a povedal som, že tento rok borovička nie je. :)
@90210 (05.07.2019 09:53): Slayer byli nářez. Tool tři týdny před nima v O2 aréně taky nářez. Brácha se na poslední chvíli zbavoval dvou lístků na Smashing Pumpkins pod cenou, tak škoda. Jo, byli vyprodaný. Takovýmhle kapelám v některých zemích stačí jen oznámení na svých webovkách. :)
No hezký, nejsou to ani ještě dvě hodiny a už mám 10 legitimních reakcí na dotazník. Hned z toho mám lepší pocit, že ty tři roky zpátky. :)

Předběžně můžu říct, že se to zatím rýsuje jasně na ten leden, stejně jako posledně. A Hexa nadhodil zajímavou myšlenku, a sice zkusit spojit to s volným dnem a tím sraz prodloužit - jediný svátek od prosince do února spadá na vánoce a silva, a ani jedna varianta moc nepřipadá v úvahu, takže to by patrně byla spíš otázka toho, kolik lidí by bylo schopno a ochotno si vzít dodatečný den dovči.
V pondelok budem mať v Prahe pomerne dosť voľného času, čiže keby sa niekto chcel stretnúť, tak napíšte. Večer pred ôsmou sa už musím dostaviť na svoj program - koncert Still Corners na ktorý ideme s Victorom. :)
@90210 (27.05.2019 11:40): to víš, že jo teď mám zapůjčený nějaký přihlouplý iPhone 6, to byl porod než jsem přišel na to jak vyresetovat iPhone pre iTunes a všechno to rozjet. Zlatý Android.
@Rapier (24.05.2019 17:36): Byl hokej (jak jsem zjistil :)), takže by se asi muselo dříve rezervovat - my jsme šli včera neplánovaně, tak zda si se náhodou nenacházel poblíž (od centra to je 15-20 minut). Ale tak tedy někdy příště :).

Diskutující (11)