Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Srazy uživatelů

« Novější Starší »

Neplánuje někdo tajně nějaký velký DH sraz? Už jsme měli sraz v létě, teď nedávno v zimě, tak co třeba letos na podzim?

@Eru (14.07.2017 20:14): Aha, já vycházel z toho, že první pětka má registraci 2. 5. 2008, ale zezačátku to byla vlastně jen interní věc. No tak máme 2 termíny: 2. 5. 2018 (středa), 9. 6. 2018 (sobota). Nebo ještě, pro Kwokyho potěšení, 2. 7. 2018 (pondělí), den, kdy se přihlásil Eru na DH.


@Kwoky (14.07.2017 20:14): Jo, nebude mi to jedno a zřejmě i dalším lidem. Ale já nikdy na žádnym DH srazu nebyl, takže... :) Ale pro takto důležité výročí bych mohl začít ;)

Příští rok bude DH slavit 10 let. Chtělo by to nějaký ultimátní letní sraz :)

@MCZ (28.06.2017 12:53): Navíc jsme si na tebe vzpomněli... Jaký si byl hodný dítě. Jak jsme tě na srazech houpali na koleni a jak si kreslil první sigil grafiku vodovkama... Nj, děti holt vyrostou a my zatím zestárnem... :)

Přihlašuji stranu "Idiotského oděvu a vzhledu". Náš program: Jsme pro povinné podávání chřestu k snídani, korzety pro děti do pěti let zdarma a zrušení nevolnictví. Ale to nevolnictví jsme tam přidali jen jako fór. Za rok nashle!

@Zx Atari (26.06.2017 22:53): Netransparentní, elitářské uskupení, které myslím neobhájí moc křesel. Přehnaně arogantní prohlášení a uzavřenost tu frakci pomalu ničí. Sigilská klika, brzda rozvoje a toku nových myšlenek.

Díky za pražský sraz DH! Byl prima aj takhle v pondělí. Šťastnou cestu Shoggotovi nach Osten!

Mám pro vás vtipnou/smutnou historku ze včerejška ještě. Na nádraží se mi chtělo strašně na záchod, ale za boha jsem nějak nemohl najít tu hlavní halu, kde bylo wc. Tak jsem tedy zašel do jedný hospody, co tam je. Vidím ceduli WC pouze pro zákazníky, tak jsem šel k baru a ptám se kolik by mě stálo, jít na wc. A ta stará rašple, co tam obsluhoval povídá: Máte u sebe sto tisíc? Povídám, že ne a ona: Tak jděte normálně. No, docela neslušně jsem ji odpověděl a šel jsem pryč. Naštěstí mě její chování tak šokovalo, že mě to přešlo :D

Chci také poděkovat druhé afterparty, za jízdu pana K na kancelářské židličce a dalším kreacím!

A tady sám Memphis s Jabem.

Chci poděkovat zbylé partě za afterparty. Neskutečné taneční představení :-))) Nejvyšší možné hodnocení tanečních kreacích, získal Dr Max alias Knedlo vepřo zelo!!! :-)))

Já pořád přemýšlím jestli jet nebo ne. Už jsem byl rozhodnutý, že teda ano, ale před chvílí jsem zjistil, že bych byl na Smícháči už v 16:30 a nevím, co bych tam kde dělal. Déle to nejde.

@Laurona (15.06.2017 06:34): Puvodne jsem chtel jeste navrhnout, jestli na ty Klamovce spis nesednout na deku a nekoupit treba vino, ale zda se, ze na to jaksi nebude uplne idealni pocasi. Uvidime. Muzeme to treba na miste zimprovizovat, ze bychom se presunuli dovnitr, kazdopadne vevnitr je min mista a na zahradce je mista spousta. Tam se da sednout vzdycky i bez rezervacky.

Takže na sobotu eviduji zatím deset potvrzených účastníků. s některými jsem se domlouvala mimo tuto diskuzi. Pokud se ještě někdo další rozhodne jít, prosím o nahlášení :)