Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1. oficiální zimní DH sraz - oznámení

Drazí uživatelé DH,
neuplynula ještě dlouhá doba od posledního velkého DH srazu, ale zdá se, že si vzájemně chybíme dost na to, abychom si srázek střihli i v zimě! A přesně o to se teď staráme s Famossem. Na základě průzkumného dotazníku jsme stanovili konečné datum srazu na 27. - 29. ledna 2017. Sraz budeme tentokrát pořádat v malebném prostředí Jeseníků, a to konkrétně v Chatě U Biziho, která se nachází zhruba 1,5 km od vlakové zastávky „Karlovice zast.“ v okresu Bruntál.

Chata U Biziho je moderní ekologickou dřevostavbou, jež je zařízena dvěma apartmány, každý s vlastím vstupem a sociálním zařízením. Společně pak nabízejí 17 lůžek + 4 přistýlky. Objekt také disponuje dvěma technickými místnostmi, které mají tepelná tělesa k vysoušení obuvi. Parkování pro minimálně 6 aut přímo u objektu. Kuchyně jsou vybavené sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a ledničkou s mrazákem. Více informací naleznete na stránkách.

Vzhledem k tomu, že byl projeven poměrně velký zájem o účast, rozhodli jsme se vážné zájemce selektovat tím, že Vás požádáme o poplatek ve výši 900,- Kč, ve kterém bude zahrnuto jak ubytování, tak jídlo, nealko pití a pivo. Pro představu: na pátek večer bude k večeři maso na pánvi (popř. grilu, pokud nebude přílišná zima) s pečivem. V sobotu snídaně, k obědu totéž nebo jiná alternativa a v sobotu večer studená večeře, popřípadě špekáčky (+ jedno možné překvapení). V neděli snídaně a k obědu buď to, co zbude, nebo se hromadně můžeme vydat někam do restaurace, či se něco ještě přikoupí. Dále je tu ještě varianta - zaplatit jen nocleh a pití a jídlo si zajistit sami - v takovém případě, stejně jako v případě účasti jen na jednu noc, vám bude na místě část z poplatku navrácena.

Vytvořil (čti sprostě okopčil od Laurony) jsem tabulku, ve které jsou nyní uvedeni zatím nepotvrzení účastníci s tím, že po obdržení platby změním z účast/ano na účast/potvrzeno. Ti, kteří se přihlásili, ale zatím nepotvrdili souhlas s termínem, zde uvedeni nejsou. V druhé tabulce vpravo budou zmíněni účastníci, kteří se staví pouze na otočku bez noclehu. Případní další zájemci se můžou přímo u mě samozřejmě hlásit dále prostřednictvím DH pošty. Abychom předešli komplikacím, prosím ty, kteří pojedou jen na otočku, aby si jídlo i pití zajistili sami. Peníze můžete zasílat až těsně do termínu srazu. K zaslané platbě prosím uveďte do zprávy pro příjemce svůj nick na DH!

Číslo účtu je: 670100-2210085953/6210
V příštím článku, který vyjde během prosince, Vám přiblížíme denní program.

Veškeré dotazy můžete směřovat buď zde do diskuze, nebo mně do pošty.

Budeme se těšit na Vaši účast.

HolyMeatball

Diskuze ke článku

< >
Prosím vás, až budete posílat peníze, posílejte na účet i s předčíslím 670100-2210085953/6210. Bez předčíslí mi to nějak přestalo fungovat.
@Kunick (11.11.2016 12:21): Tak, platby se můžou posílat až těsně do konání srazu, takže teoreticky se i hlásit člověk může až do té doby.

@Eru (11.11.2016 15:22): Denně to rozhodně kontrolovat nemíním, každopádně ano, v seznamu to updatovat budu, až to uvidím na účtu. Zatím mi nepřišla platba žádná, nicméně teď jsem s účtem měl trochu problémy, takže kdyby něco, pořešme to přes poštu.
HolyMeatball: Budeš ten dokument potvrzených účastníků někdy aktualizovat nebo si ty peníze strkáš do vlastní kapsy?
Doufám, že počítáte se mnou jako zkušeným dýdžejem! :D Tentokrát se přizpůsobým, upravím playlist podle přání a tak... potřebuju to k životu! :D Sestavit ten playlist mi nějakej čas zabralo tak ho nechci po jednom srazu zahodit.

JInak se mi to líbí, chata pěkná a cesta mi nevadí.
No to ubytování nevypadá zle, pokud teda ty fotky nejsou 30 let starý. :) Jen čekám, že 26. ledna napadnou v Jeseníkách dva metry sněhu. Mimochodem není někde poblíž žádná jeskyně, že ne? Tentokrát mě v sobotu ráno na žádnej výlet nedostanete, a už vůbec ne jako řidiče. :D

@Karasman (04.11.2016 09:44): No zrovna jsem si říkal, že si objednáš odvoz a vůbec nejsi přihlášen. :D
Jarin vole, jak to, že nejsem v seznamu účastníků? Teda já už si nepamatuju, co jsem do toho dementního dotazníku napsal, ale asi bych jel. Pokud teda pojede Crash a vezme mě autem, jinak bych tam jel asi 7 hodin s pěti přestupama a na to házim bob zvaný hnědý.
Bohužel tou dobou probíhá moje oblíbená část semestru (opravné termíny zkoušek T_T ), takže pro tentokrát zase vynechám
Karlovice, taková profláklá oblast pro víkenďáky :P, ale chata hezká. Když bude pozitivní konstalace, rád bych se na otočku stavil, ale to ještě upřesním. Jak to je vlastně s platbou pro účastníky bez spaní?
Ach jo proč to musí bejt všechno na druhym konci republiky. Z Varů je to docela kus. Prostě opět opačná strana republiky.