Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
JC Denton • 39 let • Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. - IT Manager • Plzeň (ČR - kraj Plzeňský)

Momentálně rozehráno


Profil

Portofolio a celý profil budu doplňovat průběžně podle toho, na co si zrovna vzpomenu :) Ono se to naráz vysypat úplně nedá. Mimojiné vás rád uvidím i na mém Discord - https://discord.com/invite/yU6nZFgYUy


Pokud něco chcete o mě vědět, doporučuju shlédnout můj web a ostatní profily uvedené na webu. 
P.S. Nejsem si jist, zda splním achievement Nepřítel spánku :D Jsem na to už asi moc starý :D

Nejlepší momenty z her - Nejlepší nostalgické vzpomínky:
Doom
E2M2 - SoundTrack The Demons from Adrians Pen - tohle když slyším, tak si vždy vybavím, jak jsem z téhle mise byl vždycky připosraný a vždy sem volal na tátu "Prosím ulož mi to!" já to ještě neuměl :D Celá tahle mise byla neskutečně atmosferická a já klidně vydržel za rohem čekat dlouhý minuty, než jsem se rozhodl vlítnout do prostoru. Nakonec mě vždycky někde dostali nečekaně a hned za mlada jsem měl náběh na infarkt :D Všechny ty zvuky apod. znamenalo když jsem byl doma sám, nevylezl jsem z pokoje a představoval si, že jsou tam někde pinky démoni :D O snech s kyberdémonem ani nemluvím, když ze svého pokojíku po něm střílím raketometem z okna :D Sen bez nikoho, temný, tmavá obloha.. Jo to byly doomovské časy :)