Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH Masters - 5. turnaj

Nazrál čas uzavřít letošní sérii turnajů DH Masters a zjistit, kdo se stane celkovým vítězem. Proto mám tu čest vyhlásit pátý a letos poslední turnaj.Ve čtvrtém (zářijovém/septembrovém) turnaji jsme letos již podruhé závodili, tentokrát ve hře Live for Speed. Po menších problémech s mým internetem se turnaje nakonec zúčastnilo 5 hráčů. První místo zcela jasně obsadil piraten, když vyhrál všechny čtyři finálové závody. O druhé místo svedli pěkný souboj DeltyM a Crash. Jedno Crashovo horší umístění v závodě rozhodlo o jeho celkovém bronzu, DeltyM tak mohl slavit stříbro. Více informací o výsledcích naleznete na webu. Také se můžete podívat na dvacetiminutový sestřih zajímavých momentů z finálových závodů.

V celkovém pořadí DH Masters došlo ke změně. Po Fatalityho absenci ze zdravotních důvodů se do čela dostal piraten s dvacetibodovým náskokem před Drektem. O celkové třetí místo může teoreticky zabojovat ještě 5 hráčů.

Další body do celkového hodnocení můžete získat už o víkendu 3. - 4. 12. 2016. A ti, kteří se přimlouvali za nějakou střílečku, se mohou těšit dvojnásob.

V posledním turnaji DH Masters budeme hrát hru Warsow, konkrétně zběsilý mód Instagib. Hru je možné stáhnout z oficiálního webu www.warsow.net nebo stáhnout bezplatně na GOGu. Jde o střílečku postavenou na podobných principech jako Quake 3 nebo Quake Live. Pokyny pro připojení na turnajový server, nastavení hry a pravidla naleznete jako vždy na turnajovém webu.

Do turnaje se mohou přihlásit všichni uživatelé DH, kteří mají alespoň 100 DH bodů. Opět je nutné se předem registrovat. Stačí tradičně poslat mi krátkou zprávu do DH pošty, nejpozději však ve čtvrtek 1. 12. 2016 23:59. Systém turnaje bude zveřejněn následující den (v pátek). Opět hrajeme o hry na Steamu v celkové hodnotě 30 EUR a navíc možnost tipovat v soutěži o SSD.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Hodně štěstí.
Kwoky
A takhle nějak se to hraje:


Diskuze ke článku

Vítězem losování SSD v tipovačce se stal

Drekt

Vyhrál tedy SSD za třetí místo a k tomu SSD za tipovačku. Tomu se říká štěstí :)

Záznam losování - video

Do příštího ročníku dopíšu do pravidel, že výherce 1. až 3. ceny nemůže vyhrát v tipovačce. Ale letos to tam nebylo, takže se Drekt stává historicky prvním a současně jediným výhercem dvou věcných cen v jednom ročníku :)
Tak já už vítěze znám, ale nebude to ještě tak jednoduché :) Zítra večer to vyhlásím.
Vyhlášení tipovačky DH Masters 2016:

V páté tipovačce nikdo nevyhrál. A protože to byla tipovačka poslední, zveřejním tu výherní čísla:

Hlavní cena: 664

5 - získáno
255
367
379
968
1116
1219
1419
2084
2428

Čísla jsem doplnil do tabulky na webu. A protože nikdo nevyhrál hlavní cenu (256 GB SSD), budeme o ni losovat. Losování proběhne v sobotu večer v cca 20:00. Možná bych to mohl i streamovat (to ještě musím otestovat).

Pro ty, kteří si stáhli zašifrovaný soubor, a chtějí si ověřit, zda jsou čísla pravá, heslo je fleshoffallenangels
Ahoj vespolek, moc se omlouvám, ale už jsem se ani nedostal k odpovědi, aneb člověk míní, život mění. Každopádně díky Kwokymu za fajn občasnou zábav ;)
@davidjaho (04.12.2016 21:08): Tak slavnostní asi úplně ne. Můžeme si zahrát hymnu na počest vítěze :)

A zítra upravím web a dám info o výsledku posledního turnaje na facebook. No a nakonec asi připravím souhrnný článek na blog + info o předaných cenách. Napadá vás ještě něco, co by se ještě dalo přidat? (jo, vím, ty sestřihy Haxballu a LoLka... myslím na to).

Jinak taková zajímavost. Medailisti z jednotlivých turnajů si zatím vyzvedli hry jen za 50 euro. 115 euro zatím zůstává nevyzvednuto.
A další zajímavost je, že Drekt, který skončil celkově druhý, vyhrál jen 10E na hry, zatímco DeltyM (celkově pátý) 25E :)
@Kunick (04.12.2016 19:32): Za dělená místa dávám průměr zaokrouhlený nahoru. Takže za 10.-12. místo je shodou okolností stejně bodů jako za 11. místo.

Head je v celkovém pořadí nad Atarim i přes stejný počet bodů, protože jeho vítězství má větší váhu. Pacman13 a Walome dosáhli stejného umístění, takže jsou na stejné úrovni.
Celkové pořadí DH Masters 2016:

1. piraten 232
2. Drekt 220
3. Fatality 208
4. Steve 193
5. DeltyM 143
6. Crash 128
7. Psyx 114
8. Davidjaho 85
9. HolyMeatball 84
10. Kunick 83
11. Ronik 79
12. Flexo 60
13. Head 58
14. ZX Atari 58
15. watchOut 56
16. M.a.t.t. 55
17. Red 46
18.-19. Pacman13 38
18.-19. Walome 38
20. Laurona 36
21. Korbitch 32
22. Hrdlodus 28
23. marwel 26
24. Widl 22
25. Coldplaz 20
26. Eru 14
Máme 2 vítěze! :)
1. Head + Fatality
3. HolyMeatball
4. Steve
5. Drekt
6. watchOut
7. Laurona
8. Ronik
Skupina H:
E1 - Head
F2 - Steve
G1 - Drekt
EFG3 - watchOut

Skupina I:
E2 - HolyMeatball
F1 - Fatality
G2 - Laurona
EFG3 - Ronik

Z devátého místa vypadává piraten.

S děleného 10.-12. místa vypadávají Crash, Kunick a DeltyM. Díky za účast a za předvedené výkony.
@piraten (04.12.2016 15:04): na strankach pise, ze maji byt vsichni ve 4 ready,ze to postupne odehrajeme..coz mi ted docela zatrnulo protoze jsem se pred chvili vzbudila z kratkeho odpocinku a musim se honem honem vzpamatovat:D
Tak čo, skupina G? Kedy to odohráme?

@Laurona (03.12.2016 22:34): No pozor, mne sa tie rýchlosti podaria asi tak raz za 5 pokusov a čo z toho keď pri takej rýchlosti netrafím ani vráta od stodoly? :D Radšej teda také pokročilé finty na ostro nevyužívam :D
Jako skupina F se mi taky moc nelíbí. Očekávám, že tam přistane Fatality a pak je tam ještě Watchout beztak jen proto že hrál na špatným komplu. A Guláš už zjevně taky ví co a jak :(

Btw jak jsme to hráli jen ve třech, to je strašný peklo, permanentně byl jeden z nás v sendviči mezi ostatníma. A navíc Meatball už objevil cheaty :(
Většina Cčka tu byla celý den, ale Widl se akorát přišel na minutu podívat, jestli jsme to už odehráli a ani se nevrátil přečíst odpověď :D Jestli se neozve ani zítra, tak to asi budeme vážně muset odehrát bez něj. Nevím, jak jsou na tom s časem ostatní, já budu online celý den, takže to nechám na nich.
Skupina A má odehráno: odkaz.

Pro hráče ze skupiny C: Pokud se na nějakém čase nedomluvíte mezi sebou, stanovuji deadline na neděli 16:30. Pokud nebude odehráno a hráči se v tento čas nedostaví, sice nerad, ale budu nucen to rozhodnout nějak administrativně. Tak se to prosím snažte odehrát. Děkuji za pochopení.

Doplňuji rozpis:

Skupina E (koukám z toho začíná vznikat skupina smrti):
A1 - HolyMeatball
B2 - Crash
C3
D1 - Head

Skupina F:
A2 - Steve
B3 - watchOut
C1
D2 - Kunick

Skupina G:
A3 - DeltyM
B1 - piraten
C2
D3 - Laurona

Excel na webu doplněn.
Tak už jsem teda tady. Michichi na včerejším mecheche mě sice strašně odrovnalo z hlediska energie, ale za to nikde žádná sebemenší opička! ^_^
Ve 12:15 odcházím. Budu online krátce dneska večer a zítra dopoledne, ale to nebudu mít přístup k serveru. Pokud něco odehrajete, napište mi prosím do DH pošty. Odehrajte prosím aspoň ty zbývající základní skupiny.

A budu se na vás těšit v neděli v 16:30 na pokračování.
@Laurona (02.12.2016 23:05): Měl jsem dojem, že ten myšlenkový twist, co tu předvádíte (teda hlavně Kunick) je výsadou žen. A ono ne! Takže jsou jen dvě možnosti. Buď je Kunick ženská, nebo je předpoklad chybný. No a vzhledem k tomu, že Kunick nebyl na srazu... :)

Tady příklad toho twistu:
- Miláčku, myslíš, že jsem tlustá?
- Ne samozřejmě, že ne broučku. Trochu při těle jsi byla, když jsi žrala jak urvaná ze řetězu kvůli depresím, ale teď už jsi zase štíhlá jako laňka.
- Ale já nejsem tlustá, bééé....
Marná věc, tady se to nedalo ochcat. Prostě jste byli lepší. Jediná moje šance byla když si někdo nevšiml že jsem mu za zády, ale většinou jsem ho ani tak netrefil:)
Za skupinu A dávám vědět že to snad zítra odpoledne odehrajem, jen co mi dá opilý Meatball vědět kdy má čas. Fritola přizvem :D

@Laurona (02.12.2016 21:25): Crash si to dost točil, je vidět že stále ještě "přes svůj vysoký věk neztrácí optimismus" :D
@Kwoky (02.12.2016 21:18): Tyjo dobře Crash....na něj si musím dát taky pozor pokud na něj narazím.

Crash a Kunick dělali celou dobu v Quake jak jim to nejde jen aby v této hře mohli předvést jak je to doopravdy :D
Pár věcí navíc, které jsem někomu řekl, někomu ne. Tak ať v tom není bordel.

1. Mapy
Skupiny ABCD a HI hrají mapu wdm12. Skupiny EFG, finále a o 5. místo hrají mapu bipbeta2.

2. Změna mapy na serveru
Mapu lze na serveru změnit jednoduše. Stačí dát Esc - Cast a vote - vybrat možnost "nextmap" (třetí od spodu) a ostatní hráči pak stisknou F1. A je to.

3. Automatické nahrávání
Zapněte si prosím automatické nahrávání záznamu. Je to v hlavním menu - Options - Player - Misc - a tam zaškrtněte první dvě volby. Zaznamenejte své výkony pro další generace :)
Zatím známe následující:

Skupina E:
A1
B2 - Crash
C3
D1 - Head

Skupina F:
A2
B3 - watchOut
C1
D2 - Kunick

Skupina G:
A3
B1 - piraten
C2
D3 - Laurona

S hráči ZX Atari, Red a davidjaho se loučím. Děkuji za účast, jsem moc rád, že jste dorazili a zahráli si. Bodově určitě nevyjdete naprázdno :)

Head (tedy skupina E) zítra dopoledne nemůže, může až odpoledne. Prosím ostatní, kteří do té skupiny spadnou, aby s tím počítali. Díky.

Skupina C: Fatality by tu měl dopoledne být (psal, cituji: "mam cele dopoledne vyhranene"). Otázkou je, jestli dorazí Widl. Nemám od něj zatím žádnou reakci.

Skupina A: Čekám na reakci od DeltyMa. Když byste to neodehráli, tak to vylosujeme. Tenhle zápas je ze všech nejmíň kritický. Pokud byste se domluvili až na odpoledne, zkuste ještě napsat Fritolovi, jestli by přece jen nepřišel.

Díky zatím všem.

Aktualizoval jsem schéma turnaje.