Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Spyro Reignited Trilogy

83
11 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
13.11.2018 PS4XOne
03.09.2019 PCSwitch
Vývojáři:
Toys for Bob
Oficiální stránky:
https://www.spyrothedragon.com/
Po vzoru Crash Bandicoot N. Sane Trilogy tentokrát vydavatelství Activision přináší nostalgický návrat k populárnímu dráčkovi jménem Spyro, konkrétně k jeho třem prvním dobrodružstvím od Insomniac Games. Trilogie je tak kompilací her Spyro the Dragon (1998), Spyro 2: Gateway to Glimmer (1999) a Spyro: Year of the Dragon (2000), to vše v modernizovaném kabátku pro současné platformy.

Vylepšení se přirozeně nedočkalo pouze grafické zpracování, které na konzolích PlayStation 4 Pro a Xbox One X dosahuje také podpory 4K rozlišení, ale i ovládání, přizpůsobené novým možnostem ovladačů. Kamera je tedy nyní ovládána analogovými páčkami, čímž odpadá nutnost využívání D-Padu s pouhými čtyřmi směry, jak je známo z původních verzí pro první PlayStation. Změny se dočkal také systém ukládání, které hra nově provádí automaticky na checkpointech.

Změny nabízí mimo jiné i zvuková stránka. Vrací se Tom Kenny – dabér hlavního hrdiny z druhého a třetího dílu, který kompletně předaboval i díl první, kde se role Spyra původně ujal Carlos Alazraqui. Svou práci odvedl také skladatel Stewart Copeland, jenž složil novou znělku pro celou trilogii a jeho originální skladby byly znovu nahrány aby odpovídaly moderním standardům. Verze hudby jde ale libovolně přepínat, tudíž případní zájemci o nostalgické pocity si přijdou na své.


Poslední diskuzní příspěvek

Spyro je hra od ktere dodnes v tomhle zanru vsichni opisuji, vsichni ti 3D Mariove jsou Spyro :) Legendarni hra, skoda ze jsem na to uz asi…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.