Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sniper Elite V2 - The Neudorf Outpost

Fuel Dump DLC

67
5 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
20.09.2012 PCWiiU
18.12.2012 PS3X360
14.05.2019 PS4XOneSwitch
Vývojáři:
Rebellion
Oficiální stránky:
http://games.rebellionstore.com/en/product…
Toto rozšíření hry Sniper Elite V2 je v pořadí již druhým DLC. Prvním je Sniper Elite V2 - Kill Hitler. Stejně jako to předchozí obsahuje i The Neudorf Outpost pouze jedinou misi. Jedná se o veledůležitou akci, při které hráč coby agent OSS Karl Fairburne musí donést výbušniny do nacistického velkoskladu paliva umístěného do pohoří Harz, na pomezí Dolního Saska, Saska-Anhaltska a Durynska, tedy v samém srdci Třetí říše.

V tomto DLC se pohybujete v otevřeném venkovním prostředí a k dispozici máte dvě nové zbraně: Sniperku M1 Carabine (velký zásobník, vysoká kadence) a revolver Webley Mk. VI, který je velmi přesný.

18.10.2012 vyšlo třetí DLC Sniper Elite V2 - The Landwehr Canal.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Hele ho! Na Steamu je další DLCčko na Snipera! OK, stahujem, 4€ pryč... Snad to bude stát zato!
No, jak se to vezme... Grafika stejná, zvuky taky, o těhle věcech si přečtěte v komentáři na původní hru Sniper Elite V2... Opět se podívám pouze na zvláštnosti.
Tak zaprvé: Takzvané volné prostředí. Ano, pánové a dámy, už to není koridorovka! Jak to v Rebellionu dokázali? Prostě udělali, dá se říct, čtverec a ten a zaplnili třeba budovama, který jdou procházet! Takže máte asi 3 nebo 4 cesty, jak se dostat k cíli.
Naskriptovaný je to jako blázen. Položíš určený počet náloží nemusíš pokládat všechny, stačí jenom asi 3 a ty jsou blízko od sebe a hned z čistajasna se začnou sjíždět němci... A hlavně k tomu místu, odkaď jsi vylezl. Cesta zpátky je celkem strastiplná. Ještě to ani nebouchlo a už stejně všichni němci v Německu ví, že se něco děje. není ale nic jednoduššího, než je v tom "volnym prostředí" obejít.
Neboť ke Sniperovi patří pseudo-stealth máme tady třeba letadla, která v pravidelných intervalech přelítají nad oblastí. Taky dobrý.
Jako za 4€ by se toho dalo udělat víc, než půl hodinky plížení a dvě nový pušky...

Pro: Volný prostředí, nový zbraně...

Proti: Chybí závěrečný výbuch, skripty, skripty, skripty...

+13
  • PC --
Moc pěkná lokace, opět plně otevřená. Snipování na ukrutné vzdálenosti probíhá v prosvícené luční krajině spojující se s naftovým depem. Přesně s tím depem, které tvoří hlavní gró páté kampaně Nazi Zombie 2. Nutno dodat, že je v SENZE 2 mapa tak upravená, že je skoro k nerozeznání od původní verze.
+6