Sniper Elite V2 - The Landwehr Canal

The Landwehr Canal Pack

18.10.2012 PC
14.05.2019 PS4XOneSwitch
Rebellion
Další, v pořadí již třetí, rozšíření hry Sniper Elite V2 následuje předchozí rozšíření Sniper Elite V2 - Kill Hitler a Sniper Elite V2 - The Neudorf Outpost. Opět se jedná o jednu mimokampaňovou misi a několik nových zbraní.

Hráč se jako tajný agent/sniper OSS Karl Fairburne vrací do Berlína. V tomto válkou těžce postiženém městě si dává dostaveníčko trojice německých generálů. Pod rouškou noci se vypravíte na lov uniforem s vysokou šarží.

Přibudou opět nové zbraně. Ale ne dvě jako v předchozích dvou DLC, ale hned tři. Britská sniperka Lee Enfield Mk. III a japonská Type 99. Jako bonus ještě přibude německý samopal MP44, nástupce slavné MP40.

To jsem opravdu jediný, kdo to DLC pokořil? To je buď na obdiv, popř. na achiev. :-)

Tuhost mapy nespočívá ani tak v samotné náplni, jako spíše ve špatně rozestavených checkpointech, kde se hra klidně uloží asi vteřinu poté, co mě spatří nepřítel. Díky tomu se druhá polovina proměnila v close-quarters-snip-fest, kde se teprve ukazuje špatná AI, nabíhající poslušně jako prasátka na porážku.

Mapa je samozřejmě, v rámci šetření, použitá pro třetí kapitolu Nazi Zombie 2.