Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sniper Elite V2 - The Landwehr Canal

The Landwehr Canal Pack

60
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.10.2012 PC
14.05.2019 PS4XOneSwitch
Vývojáři:
Rebellion
Oficiální stránky:
http://games.rebellionstore.com/en/product…
Další, v pořadí již třetí, rozšíření hry Sniper Elite V2 následuje předchozí rozšíření Sniper Elite V2 - Kill Hitler a Sniper Elite V2 - The Neudorf Outpost. Opět se jedná o jednu mimokampaňovou misi a několik nových zbraní.

Hráč se jako tajný agent/sniper OSS Karl Fairburne vrací do Berlína. V tomto válkou těžce postiženém městě si dává dostaveníčko trojice německých generálů. Pod rouškou noci se vypravíte na lov uniforem s vysokou šarží.

Přibudou opět nové zbraně. Ale ne dvě jako v předchozích dvou DLC, ale hned tři. Britská sniperka Lee Enfield Mk. III a japonská Type 99. Jako bonus ještě přibude německý samopal MP44, nástupce slavné MP40.


Poslední diskuzní příspěvek

To jsem opravdu jediný, kdo to DLC pokořil? To je buď na obdiv, popř. na achiev. :-)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Tuhost mapy nespočívá ani tak v samotné náplni, jako spíše ve špatně rozestavených checkpointech, kde se hra klidně uloží asi vteřinu poté, co mě spatří nepřítel. Díky tomu se druhá polovina proměnila v close-quarters-snip-fest, kde se teprve ukazuje špatná AI, nabíhající poslušně jako prasátka na porážku.

Mapa je samozřejmě, v rámci šetření, použitá pro třetí kapitolu Nazi Zombie 2.
+5