Tuhost mapy nespočívá ani tak v samotné náplni, jako spíše ve špatně rozestavených checkpointech, kde se hra klidně uloží asi vteřinu poté, co mě spatří nepřítel. Díky tomu se druhá polovina proměnila v close-quarters-snip-fest, kde se teprve ukazuje špatná AI, nabíhající poslušně jako prasátka na porážku.

Mapa je samozřejmě, v rámci šetření, použitá pro třetí kapitolu Nazi Zombie 2.
Po vizuální stránce pěkná mapa absolutně nezapadá do hratelnosti hry. Vinou kontroverzních designerských rozhodnutí je The Landwehr Canal jedna velká frustrace i když za to hráč vlastně úplně nemůže.

Mapa je velmi otevřená a posetá nepřáteli, hra přitom ukládá na naprosto nevhodných místech a zážitek je z toho v konečném důsledku značně rozpačitý. Opakovaně se mi stalo, že mi hra uložila ve velmi špatném momentě a já se z obklíčení nepřáteli nedokázal dostat jinak než restartem celé mise. Nakonec jsem to potupně proběhl na obtížnost "Cadet" jen aby nezůstala prácička již napořád nedokončena. Minimálně co do pocitu z hraní tak jde o vůbec nejhorší misi, jakou má remaster Sniper Elite V2 ve své nabídce.

Hodnocení na DH v době dohrání: 56 %; 8. hodnotící; digitální verze PSN

Pro: Mapa je po vizuální stránce celkem zajímavá

Proti: Design úrovně neodpovídá hratelnosti hry; ukládání na nevhodných místech