Sniper Elite V2 - Kill Hitler

06.06.2012
13.06.2012
14.05.2019

rozšíření

O čem toto DLC ke hře Sniper Elite V2 bude asi uhádne každý. Nečekejte žádný rozsáhlý příběh, žádné množství misí - jen jedna mise s jedním účelem - zabít Vůdce!

Hráč opět zaujímá pozici snipera OSS Karla Fairburna. V této jediné misi se ocitnete na malém (válkou zmenšeném) nádraží, které, jak jste se dozvěděli, použije Vůdce rozpadající se Třetí Říše jako waypoint svého návratu z letního sídla v Rakousku do Berlína. Cestu mu ovšem protnete vy a vaše puška.

Když už jsme u pušek, v tomto DLC dostanete dvě nové pušky - Kar98 - německá sniperka s obrovským zoomem a SVT-40 - ruskou zbraň s obrovským zásobníkem.

20.09.2012 vyšlo DLC Sniper Elite V2 - The Neudorf Outpost a 18.10.2012 Sniper Elite V2 - The Landwehr Canal.

Násilí plodí jen další násilí ... často mi spousta bojů ve světě připadá jako honění si ega nějakých maniaků, které prostě jen baví zabíjet ostatní lidi.

Jednoho krásného sobotního večera po dohrání základní kampaně Sniper Elite V2, mě ještě trochu svrběly prstíky a tak jsem vyplázl pět éček a za pár minut se mi to DLCčko dostáhlo.
Sice jsem si říkal: "Jedna mise? 5€? No, sice dvě pušky, ale budiž!" A ono to nakonec nebylo zlý... Mise sice průměrnější, ale ten konec...

Abych se rozepisoval, to ne, to si přečtěte komentář k původní hře: Sniper Elite V2
Pouze dojmy z tohodle: Pouze pár zvláštností: Proč vlak čekající na Hitlera pořád troubí a troubí (abych mohl střílet)... A proč Hitler přebíhá pouze, když dojdou vojáci na střílení? Přece když je pokrytej tak lepší, ne? A proč před postřílením asi osmi skopčáků se vůbec neozve ten sniper nahoře? Teprv až k němu dojdu, tak se projeví...

Sice nějaký ty nejasnosti jsou, ale ten konec, kdy Hitlerovi napálim kulku pěkně do srdce... Ten to zachrání...

Pro: KILL HITLER!!!

Proti: Trochu nelogisch...

Jediné DLC, ve kterém Rebellion nevykrádá sám sebe a nabízí mapu, která nebyla použita nikde jinde.

Co se dost nepovedlo je, stejně jako v Hunt the Grey Wolf, fakt, že si Hitlerova kolona napochoduje na území, kde se ozývají výstřely, výbuchy a čvachtání headshotů. Další věc je mizerná hrací doba - oproti ostatním DLC jsem byl hotov mnohem rychleji. Na to, že se jedná o nejdražší nabízenou zlodějinu, je to poněkud zklamání.

Mrzí mě, že autoři nevyužili v kampani herní styl všech předchozích DLC, kde je k dispozici velká mapa a je jen na hráči, jaxi s ní vyhraje. Tahle volnost válcuje všechny ty naskriptované tunely z původní hry...
V kontextu základní hry nic zvlášť zajímavého. Relativně krátká mise, kde jsem cíleně poprvé slevil z nejvyšší obtížnosti a na "Marksmana" to prosvištěl za pár minut. Po přímočaré promenádě po nádraží už na hráče čeká jen delší střelnice z jasně daného místa.

Že je hlavním cílem sám Führer, je sice po emotivní stránce fajn, co do herních mechanik jde však o obyčejné NPC s knírkem, kterému v efektním záběru prostřelíte palici. Jako bonus k předobjednávce původní hry asi dobré, platit za to více než jedno, maximálně dvě Eura, by mi však přišlo úplně mimo.

Hodnocení na DH v době dohrání: 71 %; 26. hodnotící; digitální verze PSN

Pro: Hlavní cíl; odsýpá to; atmosféra nádraží

Proti: Po stránce hratelnosti nic příliš zajímavého; mizerná gradace mise; kratičké a v konečném důsledku jen trochu do počtu

Vždy jsem toužil po tom pomstít mé pra pra rodiče kteří kvůli tomuhle kníratym bastardovi umřeli v koncentračním táboře.Sniper elite V2 jako samostatná hra nebyla špatná ale v ní jsem neměl takovou motivaci ji dohrát jako.... v tomhle dlc. Nejlepší dlc který jsem kdy hrál!!! Poslat kulku Hitlerovi do hlavy a sledovat jak mu čvachtá v držce
a následně s otevřenou hubou padá k zemi

prostě.. k nezaplacení
tohle není jen dlc to je osobní pomsta proto nekompromisních 100%
Děkuji rebelion za zřízení mé osobní pomsty

Pro: ta kulka... ten pohled... ta otevřená huba:D

Proti: ty ostatní náckové tam jenom překážej