Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mass Effect: Andromeda

Žánr:
RPG > nezařazeno *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
21.03.2017
Vývojáři:
BioWare
Oficiální stránky:
https://www.masseffect.com/
Mass Effect: Andromeda je pokračování úspěšné série akčních sci-fi RPG Mass Effect. Děj je zasazen mimo události předchozí trilogie a odehrává se v nám nejbližší sousední galaxii, Andromedě. Galaktické společenství Mléčné dráhy se rozhodne Andromedu kolonizovat, aby byl zajištěn růst a přežití ras. To spočívá ve vyslání obrovské vesmírné stanice, podobné Citadele, a tří kolonizačních lodí, které k Andromedě poletí společně. Přes 600 let a bez možnosti návratu.

Hra začíná na konci dlouholetého putování, po probuzení z kryogenního spánku, na palubě kolonizační lodi Hyperion. Hráč si zvolí zda chce hrát za muže či ženu, stejně jako doposud, se změnou že ve hře bude i postava opačného pohlaví. Jako bratr nebo sestra. Ujmete se role velitele/velitelky jménem Ryder, budete velet hvězdné fregatě jménem Tempest a dělat vše co je nutné k přežití. Prozkoumávat planety, těžit nerosty a budovat váš tým, abyste se mohli účinně bránit novým nebezpečím, které se v nové a neprobádané galaxii nachází.

Hra nabízí strhující příběh, možnost prozkoumávat nový vesmír s více než sto planetami, dynamické souboje s nepřátelskými tvory a mimozemšťany, ale i zločineckými organizacemi, podobně jako v předešlých dílech.


Poslední diskuzní příspěvek

Arcee
Arcee

Mě vadí jen jedna věc.. že mužská hlavní postava vypadá jak Ken .. Mohli ho udělat trochu mužnějšího


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.