Mass Effect: Andromeda

Už vím co mi připomíná jeden z traileru, ta scéna kde je opakovaný pohled na temnou planetu s depresivní hudbou. Začátek toho novýho Dne Nezávislosti... :)

@Gordon (20.04.2017 16:37): Nyní Gordon započal konspirační teorii o Pajmičově vlivu na ostatní uživatele, kteří hodnotí dle jeho vůle, aby celkové hodnocenÍ odpovídalo jeho regulérně objektivnému hodnocení. Jeden nerd vládně všem! muhaha

@pajmič (20.04.2017 15:24): Viem presne ako by vyzeral Rimmerov komentár "Andromeda je ukázkovým příkladem technického i scénaristického regeresu a to se nesmí 3A hře tolerovat. Vzhledem k malému počtu hodnocení je potřeba ty zcestné 90-100% hodnocení korigovat nulama. Abychom se drželi na odpovídající hladině, tak jsem se obětoval." :))

@CrocoRay (17.04.2017 13:40): Špatně. Ty mluvíš o tom původním překladu, co sem dával Gordon. Ten jsem jen já "přeložil" do češtiny, protože to byl jen shluk českých slov, která dohromady nedavávala smysl. Můj překlad je jinde a bere v úvahu větu vypravěče ještě předtím.

A nebudu ti oponovat, prostě ses přehlídl a mluvíš o něčem úplně jiném, ne o mém překladu.

@Shoggot (17.04.2017 10:10): Jenže se nad tím zamysli více.

Tam jde o dosažení cíle a k tomu bylo potřeba učinit odvážného kroku. Dosažení kroku pro dosažení cíle je naprostá hloupost. Jasně, že to mění celý význam. Ale to, jak jsi to přeložil ty, tak to spíše vůbec žádný význam nemělo a bylo to pořád nelogicky přeložené jako v původním překladu.

Ale můžeš mi oponovat, jestli chceš. Sice bych tu prý v diskuzi neměl být, jak píše Bingman, ale s tou češtinou to tu začali jiní a mě tohle téma celkem baví :-)

Jo, a co se týče korigování hodnocení, tak to je úplná kravina. To už ani nevyjadřuje subjektivní pocit, jak moc člověka ta hra bavila. To už bych pochopil to znechucení hrou a neférové nulové hodnocení. Takhle pro vyrovnání celkového hodnocení, je to totální hloupost. Vždyť je to navíc úplně fuk, jaké má hra celkové hodnocení. Každý by měl hodnotit pro sebe a ne pro veřejnost, pokud se nejedná o recenzi, která by měla ostatním ukázat kvalitu hry.

@USER47 (17.04.2017 12:41): ne ze bych chtel zavadet tisici diskuzi na tema ,, ma hodnoceni smysl,, ale ja z nej mam delsi dobu uz taky trochu legraci. Profesionalni recenze jsou subjetktivni rudiz vysledne cislo nemusi sedet s tim co si mysli hrac a hodnoceni uzivatelu nesmyslne kazi lide schvalne at uz nulou nebo stovkou. Nejlip by bylo ty cisla zrusit, ale o cem by se pak lidi dohadovali, zejo:)

Eso Rimmer: "Korigování" souhrnnýho hodnocení je samozřejmě kravina a známka jistý arogance. To by pak všichni mohli dávat jen desítky a nuly podle toho, jak se celkový hodnocení liší od jejich osobní představy.

To hodnocení se počítá z hodnocení všech lidí právě proto, aby neodráželo jen tvůj osobní názor.

Já bych to volně přeložil jako: "Furt někdo lozí, kam nemá."
Ale profík nejsem.

@Jab (16.04.2017 17:53): Já bych řekl, že "filozofie pro nejmenší" je přece jen ještě kousek nad dementním reklamně-motivačním soundbitem pro potenciální rekruty do OVB.
Navíc souhlas s Charllize, pro nejměnší to rozhodně nebude. Podle jednoho takového přístupu by se dalo říct, že děti ještě nejsou tak zkurvené, aby v nich tyhle věty nevyvolal spíš vytáhnutí obočí nebo otrávené obracení očí v sloup.

@Gordon (16.04.2017 15:12): "Každý odvážný skok vpřed byl dílem těch, kteří byli ochotni udělat cokoli, aby ho dosáhli." /snu z minulé věty/

Není to těžká věta, lze ji přeložit různě. Nebo pokud vezmeme ten jejich překlad a převedl ho do češtiny, tak aby to aspoň vypadalo takhle: "Každý odvážný krok vpřed byl dosažen těmi, kteří byli ochotni udelat cokoli, aby dosáhli svého cíle.".

"Každý velký moment v naší historii začínám snem" To dává smysl. Jsem prostě frajer a cokoliv velkého v naší historii se týká mě a začínám to vždy snem :-D

Ale asi tam má být "začíná", jestli to dobře chápu v kontextu.

Nebo "Každý velký moment v naší historii začínám snem".:-D

Jako obvykle dělá češtinu někdo, kdo zjevně neumí česky.

@CrocoRay (15.04.2017 13:28): Psala sem, že jsem neplnila tu nejobyčejnější skupinu vedlejších úkolů. Pak tam jsou hlavní vedlejší + loyality quests a ještě úkoly mimo hlavní linku, které jsou zajímavější než přines-dones. No ty jsem vsechny splnila :)

@Ria Kon (15.04.2017 09:44): Ani jsem neodpověděl na tvůj dotaz, tak zde to napravuji: Neplnil jsem všechny úkly na planetách. Okamžitě, jak jsem měl možnost se pohnout, tak jsem tak učinil. Jsem jsem výhradně po příběhové lince. Splnil jsem misi pro Dracka, Vetru a Coru. Po dokončení jsem splnil zbytek misí a začal kompletovat planety a skenovat velmírný bordel :)

@RAiken (15.04.2017 13:40): Má 107 bodů, takže kvůli tomu si účet nezařizoval. Ale ohodnocenou hru má jenom jednu, takže ho asi něčím Andromeda opravdu štvala. Ale i tak jsou nuly dost neférové všeobecně a pochybuji, že by si to zrovna tahle hra zasloužila.