@Bodkin (09.12.2012 11:11): DLC ve Steamu jsou obsaženy v základní hře, zvlášť v knihovně her nejsou (stahují se automaticky se hrou, ani vypnout nejdou). Jazyk se tudíž řídí jazykem Mafia 2, pokud je základní hra v češtině, tak DLC musí být taky, jinak to nejde. Jedině že by tu někdo neměl legální verzi...
Ahoj, potrebovl byh radu. Stahnul jsem si Joes Adventures a vse jde az na to ze tam jsou CZ popisky (oblekni se, zapni radio atd.) ale anglidky dabing a anglicke titulky misto ceskych titulku.
Kdyz se pak podivam do slozky joes adven.... tak tam je 8 slozek s zacatecnim zkratkou SDS.Kdyz vymazu sds_en tak se mi ani nezobrazi menu joes adventures co s tim ???
Na tom, že "dobré" rovná se 50 %, není a priori nic logického.

Slovo "dobré" vyjadřuje toliko kladné (!) hodnocení. To, že je "3" ("dobře") ve škole střední známkou, neznamená, že pro její dosažení je třeba znát polovinu předmětné látky; tohle nastavení závisí na konkrétní škole či předmětu: někde se mohou rovnat "dobré" znalosti 40 %, někde 80 %.

Naopak jestliže pojímám hodnotící stupnici jako lineární křivku, kdy 0 % přestavuje nulovou kvalitu a 100 % absolutní kvalitu, hodnocení "dobré" by mělo - jakožto kladné hodnocení - náležet do její horní poloviny.
@Feidias (12.11.2012 21:35): 50% by jako "dobré" bylo nejlogičtější;).

Osobně jsem proti tomuto "pravidlu", zbytečně degraduje jinak rozsáhlou hodnotící stupnici (to už pak raději hvězdičky, než-li 80-100%- zbytek sračka).
no dobře by bylo 60%, ale všichni víme (už jsme tu o tom i kolikrát kecali), že 80% je průměr až mírný nadprůměr 85% už je nadprůměr a 90% už je vyjímečná hra. Je to pravda 60% by jako dobré bylo logičtější jen co je lepší uplatňovat, to co je pravidlem, nebo to co je logičtější:)?
@NateLogan (11.11.2012 23:56): u nás to vždy bolo: 1 - 90% 2 - 80% 3 - 70% 4 - 60%. Na vysokej to u nás nikdy nebolo o percentách. Z môjho pohľadu ide hlavne o to, že to, ako sa známkuje v škole a hodnotia hry nie sú dve prenesiteľné záležitosti. A nejde ani tak o to, že hodnotenie je subjektívne, o tom predsa nik nepochybuje, skôr o to, kedy je adekvátna tá hodnotiaca stupnica daného človeka, kedy má určitú úroveň a kritéria, aby mohla byť akceptovaná.
@Tulareanus (11.11.2012 22:21): No nevím, za mých časů to tak bylo. U nematuritních předmětů stačilo na úspěšnou známku 51 %, u maturitních pak 71 %. Na vejšce to funguje taky podobně.

Přít se o správnost hodnotící stupnice je marná snaha, na to jsou hry moc subjektivní.
Tak toto ma dostalo: "
Celkově je to dobrá hra a když píšu "dobrá" , tak je to za 3, takže ...80%..."
Dipazo: "Chybí mi tu však režim jízdy ,který byl v minulém díle a musíte si ho sem stáhnout."
Kde? A funguje stejně jako v jedničce? Nebo tím myslíš DLC?
Tak jsem dal na rady a podíval jsem se na MasterMinda. ... Vždyť je to totálně tupý! Viděl jsem dohromady tak dvě minuty, ale jestli máte něco proti JoHny15 a jeho kozám, tak nechápu, jak vás napadlo sledovat MasterMinda déle než pět vět.
Já si naopak nemyslím, že Let's Play videa jsou ztráta času pro diváka, ale je to ztráta času pro 90% těch, kteří je natáčí, jelikož jsou to povětšinou děti a nebo lidi, co nedokáží zaujmout a nikdo na ně nouká. Osobně sleduju jen ty Let's Playery, kteří jsou vtipní a zaujmou, jako například už zmíněný MasterMIND nebo PeŤanGames (Který ale může svým stylem hodně lidí i odradit.) a Athene
Rozhodně bych je ale nezatracoval všechny. Bohužel dnes je to tak populární, že to dělá každý a je dost těžké narazit na někoho zajímavého. Kolikrát se u toho pobavím víc, než kdybych si zapl serial či film... :D
Ve vytváření podobných videí exceluje hlavně RXQ79, imho. Ale ten to aspoň nekomentuje hloupými poznámkami, takže se to dá chvíli sledovat.
Zas bych mu tak nekřivdil, znám dost lidí, kteří na let's playe čuměj. Sám se sice mezi ně neřadím (snad akorát občas juknu na Caelose a Masterminda (kvůli hláškám)), ale jinak na sledování několika hodin herních videí o ničem nemám čas. To si ty hry radši zahraju sám.

Osobně mám radši gameplaye (sestřihy) s komentářem trvající do 10 minut, který obsahuje nějaké tipy/triky, zajímavosti o hře a nebo je to prostě cosi jako videorecenze.
Stále mi uniká smysl těchto komentovaných záběrů z hraní ("let's playe"? jsme ku*va v ČR) s trapnými poznámkami.
Ahoj lidi,
vim že tenhle příspěvek moc nehodnotí hru,ale rozhodl jsem se natáčet Let's playe z této hry.
Proto se koukněte na můj kanál,doufám že se u mých videí pobavíte. Popřípadně dáte like nebo přidáte nějaký komentář. Jestli se vám moje videa budou líbit budu moc rád,když se přihlásíte k mému odběru.
Můj YouTube kanál : http://www.youtube.com/user/JoHnyGameChannel?feature=mhee
Moje Facebook stránka : http://www.facebook.com/JoHnyGameChannel
@Chuck (09.10.2012 12:14): Tak já to přestanu hrát a tím se to vyřeší - loni jsem to dohrál podruhé a hodnocení snížil, včera jsem to hrál hodinu a hodnocení snížil... dávám ruce pryč.
@Say (09.10.2012 10:35): Ano, a to je duvod, proc jsem se na hodnoceni vysral. Nekdy si zahraji hru, ktera se mi driv moc nelibila (a udelil bych ji tak treba 50%) a pri druhem hrani bych byl nadseny. Nebo naopak (Zaklinac - poprve nadseni, podruhe nuda a zadne potreti uz pravdepodobne nebude). Furt bych musel menit hodnoceni a nechaval bych se jim prilis ovlivnit pri premysleni, jestli hru znovu zahrat nebo ne. Takhle si proste zahraji znovu to, na co mam chut bez ohledu na hodnoceni. A take neni problem hru zase rychle smazat.
@Say (09.10.2012 10:35): Já tam měl právě těch 65, ještě včéra. No... já totiž koukal na jedno (svoje) video z M2 a říkal jsem si - to nevypadá zas tak hrozně. Ale jak by řekl Dimitri z Jagged Alliance 2 - I forgot, I forgot again.

Ta Mafie prostě vypadá hezky, ale je děsně nudné, nemá to koule.
Tak jsem si to včera pustil, chtěl jsem si zajezdit a zastřílet - TO JE NUDA, to svět nezažil (už jsem zapomněl). Nejhorší rozhodnutí bylo savevování po kapitolách = nemožnost si nahrát různé části kapitol, jako tomu bylo u jedničky. Takže včera jsem si dal náhodnou misi (fakt si nepamatuju, co se kde stalo) a najednou jsem jel k Joeovi, pak ke svýmu bytu, kde jsem si musel vyslechnout kecy realiťáka, pak zpátky, pak zase někam, pak do baru, pak jsem zahrabal mrtvolu a už mě to sralo, tak jsem vytáhl bouchačku na prvního policajta a půl hodiny pak střílel do respawnujících se strážců zákona, kteří po zabití mizí.

A dal jsem tomu 65%??? Jsem blázen?

Tyhle pasáže hru hrozně zabíjej...