@jazz1 (18.10.2013 10:50): Nevím v čem je chyba, neustále mi to píše, že jsem doposud nevotoval (ale votoval jsem už 2x na dva různé maily) a dál se prostě nehnu a už s tím nehodlám ztrácet další čas. Takže jinak, kdyby byl náhodou někdo ochoten získat pro mě klíč Civ5, tak bych mu byl vděčný. :) Sry za OT.
@JohnCZ (17.10.2013 20:12): Ja som po odhlasovani hned isiel na mail a confirmol som ten odkaz co mi poslali... hlasilo ze nehlasovali ste bla bla... po par hodinach to iste, ale ked som ten confirmacny link z mailu potvrdil na druhy den vecer tak mi uz vyhodil ze OK, ste v poradi kluc vam bude zaslany... na dalsi den uz som mal mail s klucom v schranke.
Za tyhle odkazy spíš facku než vděčnost. Člověk se zaregistruje na hromadě zbytečných stránek a nakonec stejně utře. Jestli je tohle zadarmo, tak si rád zaplatím.
@Coldplaz (17.10.2013 19:49): Já tomu dal několik dní a nic. Pořád to hlásí, že jsem nehlasoval, ale když se před link proklikám na CVG, tak je tam jasně vidět, že odhlasování mám. Takže kdo ví, jestli ten klíč vůbec někdy dostanu.
@Chipsonator (23.08.2013 13:55): slovíčkaření, podle mě nikdo nemá tabulku, kde má slovně vypsáno dobrá = 75%, výborná 90%.. chci říct, chtěl tomu dát 90%, tak dal a ostatním to může být jedno a musí respektovat, že někoho Mafia 2 pobavila víc a někoho méně. Diskuze, kolik % má které slovní spojení, nemá budoucnost. Muck
K ujetí poldům v jedničce stačilo využívat okolí. Třeba u vjezdu do tunelu jsem vjel do parčíku a tři policejní auta skončily ve vodě. Stačilo je prostě nalákat, zabrzdit (pak případně dotlačit). :-)
Ačkoli mě Mafie 2 moc nebavila, tak nutno říct, že komentář mi přijde srozumitelnej a ok - např. ve dvojce můžeš projet na červenou a policajti jsou ok, v jedničce už stavěli zátarasy :)
@lseling (14.08.2013 07:08): Myslel jsem to tak, že ve dvojce už prostě nejsou tak otravní poldi. Vždyť v jedničce se všichni policajti ve městě zaměřili vždycky jen na Tommyho Angela. Kvůli pokutě se tě drželi jak klíště a vyhlašovali celkem brzo pátrání. Tady už se chovají jak bych spíš čekal. A ještě když si vlastně mafián, tak to taky dává nějaký ten smysl, že už jsou mírnější.
Co se týče těch aut. V jedničce to bylo realistické a dobře provedené. Jen ve dvojce je to prostě zábavnější. A i těm poldům hráč v jedničce neměl tolik šancí ujet, protože měli vždycky rychlejší auta, a tu to tak není vždycky. Mě to tak teda aspoň přišlo.
@lseling (14.08.2013 07:08): Tady na tom komentu je vidět rozdíl mezi starou a novou generací her. Mafii jsem hrál a hodně umíral nebo mě honili a zatýkali policajti, ale neskončil jsem dokud jsem tu hru nepokořil. Mafia 2 a nový hry už vedou hráče za ručičku a nedejbože že bych umřel nebo mě zatkli, to bych se musel na tu hru vykvajznout. Jo no holt je teď takovej přístup, zalíbit se všem hráčům a prodat jim to.
@Tolister (komentář): Ke komentáři: Ale policajti tě přece musí otravovat, když jedeš moc rychle. A auta z 30. let jsou logicky pomalejší, než auta z 50. let. Ta jsou zase pomalejší, než auta současná, vývoj holt nezastavíš.
Sakra, zacal jsem to hrat a nejak mi blbnou stiny. Treba kdyz jdu po ulici tak stiny budov se pohybuji prilis rychle apod. Nemel nekdo podobny problem?
@USER47 (01.07.2013 19:03): Mluvil jsem spíš obecně. Pokud se mu to stává jen v jednom jediném místě, pak to pravděpodobná příčina skutečně není. Ale pokud ses dobře pobavil, buď za to při pondělku rád.
@Paul (01.07.2013 19:08): Bohužiaľ ani preinštalovanie nepomohlo. A kapitolu som opakoval už asi 5-krát. A pirátsku verziu rozhodne namám. Fakt neviete? Je dosť flustrujúce skončiť v 14. kapitole.
@Garret (01.07.2013 18:49): já mám právě dojem že pirátská verze taky někde kolem 14 kapitoly blbla, tak jsem se raději zeptal ať tu neřešíme hovadiny. Restart kapitoly a popř. reinstalace hry se zálohou saves je jinak samozřejmost.
Zdravím. Potrebujem pomôcť s jednou misiou. Keď som prešiel kapitolu 14. tak mi hra na konci zamrzla počas loadingu (nechápem prečo?). Na odporúčanie kamaráta som misiu začal opakovať a tentokrát sa mi stalo ešte niečo horšie. Počas misie mám ísť do dákeho baru, (Mona Lisa tuším) lenže dvere na ňom sa nedajú otvoriť. Pomôžte mi prosím. Ako mám túto kapitolu prejsť?
@valcik (04.04.2013 19:18): Je to tak. Měl jsem teda zato, že tahle součást grafiky musí být nainstalována povinně, takže jsem se k tomuhle kroku neodvážil, ale jak je vidět, první spuštěná hra si ho stáhne znovu a ten správný. Díky!
"PsysX SDK not initialized. PhysX System Software will be installed."

Tuhle hlášku mám ode dneška, když chci spustit hru. Přeinstaloval jsem ovladač grafiky, přičemž u PhysX mi to tvrdilo, že mám nejnovější, ale dál se nedostanu. Nestalo se někomu něco podobného?
Diky moc ale uz jsem to vyresil. Jednoduse jsem odstranil ze slozky sds_en vsechny soubory a nakopiroval jsem tam soubory z sds_cz ale i tak dik