V praci nam bezi ruzny trailery na hry, mezi nima i na Kingdom. Tuhle tam byli nejaky studenti co na to koukali a v prubehu se me jeden zeptal. To vypada jak Skyrim, to bude dalsi dil?..hehe..pobavil me:)
Momentálně jsou ty facial animace na úrovni prvního Mass Effectu a dosti pochybuji, že to do vydání markantně zlepší, ale na to upřímně sere holub. Spíš by mne zajímalo, jak se do vydání zlepší ten souboják. Pořád tam nepřítel reaguje na uder mečem do hlavy, jako kdyby dostal facku od manželky?
Ten combat se ještě furt ladí nebo už je final? V tom posledním 5 min combat traileru už to vypadalo celkem solidně a pokud Paul říká, ze ty souboje nejsou tak špatné, tak mu při jednou budu věřit: D Mám už několik měsíců ve steam peněžence pár dolarů a nevím co s tím, protože dlouhodobě na pc nic kupovat zatím nebudu, tak přemýšlím, že bych to vzal.
Podle mně je problěm ve špatně pojatém PR, nezvládnutém hype okolo hry. Spousta lidí má pocit, že je potřeba KCD srovnávat se současnými AAA tituly. Kterým pochopitelně ( zejména stran rozpočtu) nemůže konkurovat. Proto taky ty relativně nedokonalé animace obličejů a pod.
[neexistující příspěvek]: hm :/

@Bodkin (17.11.2017 22:03): mě to cringy přišlo prvních pár vteřin, pak udělali ten joke "right, b it is" a začlo mě to bavit. Navíc je tady dobře a poměrně rychle ukázán ten branching, což se obecně v trailerech dělá blbě.
Ale furt to holt kazí slabší animace. Navíc depth of field v dialozích, kdy je veškerej focus na postavy který nejsou rozanimovaný úplně ideálně taky nebyla dobrá volba, vypnul bych to.