Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Elite Dangerous: Horizons

15.12.2015
03.06.2016
27.06.2017
10.11.2020
12.11.2020
95
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware (dříve placená hra)
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Horizons je první rozšíření pro Elite: Dangerous (2014), které do hry přidává možnost přistávání na neobydlených planetách bez atmosféry. Po přistání můžete celou planetu volně brázdit svým průzkumným vozem, bojovat i těžit suroviny. V obyvatelné zóně planet najdete také různá výzkumná, či těžařská střediska, kde můžete, stejně jako na vesmírných stanicích, plnit úkoly a obchodovat.

Nově též můžete převážet pasažéry pro výdělek, například vědce do vzdálených koutů galaxie, politiky na jejich pravidelné mítinky, ba dokonce pašovat osoby do zakázaných soustav. Někteří vaši pasažéři však mohou přitahovat nežádoucí pozornost a jistě přijde vhod i možnost najímání NPC řízených pilotů, kteří vás za podíl ze zisku budou cestou nebezpečným vesmírem chránit. Rozšíření dále nabízí editaci vašeho pilota a sběr součástek pro následující crafting na vylepšování vaší lodě.

Toto rozšíření je od 27. října 2020 zdarma a je součástí základní hry formou updatu. Horizons již nelze od tohoto dne zakoupit skrz digitální distribuci.


Poslední diskuzní příspěvek

@AlieN (13.11.2020 10:59): Mno, ty jeho super ultra wide videa s hlasem vypravece National Geographic jsou taky docela dobre podane. Vzdycky kdyz ho posloucham popadne me tak melancholicka nalada ze za chvili usnu :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.