Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Injustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

68
53 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.04.2013 PS3X360WiiU
12.11.2013 PCPS4Vita
Vývojáři:
, (PC verze, PS4 verze), (Vita verze), (Vita verze)
Oficiální stránky:
http://www.injustice.com/en
Injustice: Gods Among Us běží na stejném principu jako devátý díl Mortal Kombat a můžete tak čekat 2,5D boje 1 na 1. To znamená nefalšovanou bojovku s populárními superhrdiny, jakými jsou například Batman a Superman, i padouchy, jako je The Joker či Lex Luthor. Přítomno je samozřejmě ještě mnoho dalších slavných postav z DC Comics univerza. V multiplayeru můžete poměřit své schopnosti s protihráči po celém světě.

Injustice: Gods Among Us vznikla ve studiu NetherRealm Studios (vzniklé spojením WB Games Chicago (býv. Midway Games) se Surreal Software), řada zaměstnanců tak měla bohaté zkušenosti s tvorbou zmíněné Mortal Kombat série. Injustice původně vyšlo v dubnu 2013 na konzole PS3, Wii U a Xbox 360, ale díky portu od studia High Voltage Software si tuto bojovku můžete vychutnat i na PC, PS4 a PS Vita, kde hra v listopadu 2013 vyšla v "Ultimate" edici a obsahuje tak všechna doposud vyšlá DLC s přidanými charaktery.


Poslední diskuzní příspěvek

Jde někomu hra pod Windows XP ? Ptám se, jelikož minim. podporovaný systém je Windows 7 a na stolním compu mám jenom XPéčka.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.