Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jan Hergesel • 22 let • student Technické univerzity v Liberci • ČR - kraj Liberecký

Momentálně rozehráno


 1. Pacifista
 2. Amerika, jak ji neznáte
  Hardcore: Minoria
 3. Remaster
 4. Minihraní
 5. Pořádný pařan
 6. Jménem zákona
 7. Čas je relativní
  Hardcore: Prince of Persia
 8. Herní nášup
  Hardcore: Far Cry 5
 9. Okna vesmíru dokořán
 10. Dětský svět

Profil

Jsem student oboru informační technologie na Technické univerzitě v Liberci. Většinu času trávím se svou přítelkyní. Rád se podívám na nová místa nebo ochutnávám zajímavá jídla. Doma trávím svůj čas převážně sledováním filmů a seriálů, hraním her, případně čtením, když je nálada. Rád ohledně toho, co zhlédnu, dohraju nebo přečtu, vyjádřím svůj názor. Proto mám účet na ČSFD, Databázi her a Databázi knih.

Diskuze uživatele

"Sony potvrdilo, že digitální obchody navázané na starší konzole PlayStation 3, PSP a PS Vita budou trvale uzavřeny. Již zakoupené digitální hry však naštěstí půjde i po zavření obchodu stáhnout."
Celý článek najdete zde.

Pro mě je tohle taková neočekávaná rána. I když hraji v poslední době převážně na notebooku a PS4, vždy jsem starší konzole měl zaškatulkované v kategorii "někde se k hraní na nich vrátím". Na mnohých z nich jsou totiž tituly, které si jinde nezahraju. Ty největší pecky z PS3 byly naštěstí remasterovány na PS4, a tak budeme mít ještě dlouho dobu možnost tyto hry hrát i díky zpětné kompatibilitě na PS5. Hry, které například na PS3 vlastníme, si navíc pořád budeme moci stáhnout a zahrát i na našich starých konzolích. I přes to jsem si ale jistý, že existuje množství her, které neznám, takže mám teď nutkání procházet obchod, jestli se tam nenajde něco, co bych si měl na PS3 a PSP ještě dokoupit. Za mě třeba rozhodně doporučuji každému pořídit si God of War sérii, protože pro mě je to srdeční záležitost, která se i po letech hraje nádherně. Pokud jste náhodou narazili na tento příspěvek a máte nějaké hry, které byste ostatním doporučili zahrát si na PS3, PSP nebo PS Vita, klidně se podělte, třeba si je nakonec dokoupím do své knihovny i já, dokud ještě můžu.
Nějakou dobu jsem přemýšlel, jak bych využil tuto sekci. Nakonec jsem se rozhodl použít ji možná trochu jinak, než byla zamýšlena. Chtěl bych v diskuzi pod svým profilem reagovat na novinky, které se dějí v herním světě a přijdou mi nějakým způsobem zajímavé. Bude se tedy jednat spíše o jakýsi můj blog. Pokud k dané věci bude mít ale kdokoliv co říct, rád daný příspěvek přeměním na plnohodnotnou diskuzi :)

Diskutující (1)