Dal někdo z vás hlavního bosse na PS3 ve splitsreenu na obtížnost gamer? Jestli jo, funguje tam nějaká speciální taktika? To je sakra těžký jako svině. Snad všechny gameplaye, co to ukazují na youtubu jsou jen na obtížnost casual v singlu za Elaru.
Hrajem to na PS3 v kooperaci. Opravdu jsou ty ukládací místa tak daleko od sebe? Checkpointy jsou časté. Když jsme to ale po dvou hodinách a relativně velkého postupu vypli, objevili jsme se při dalším zapnutí opět u té bílé čáry. Teď nevím, že krom toho, že to neumíme pořádně ovládat, neděláme něco špatně.
@Phoenix (06.10.2016 14:47): No to mě vyloženě iritoval přiznávám, že tam byly okamžiky, kdy kdyby netankoval budu pořád chcípat :D. Mít ovšem lahvičky, tak ho nepotřebuji stačil by jen, jako duch společník.

Raději, kdybych si je přepinál rovnou a ne přes nějakej oltář.
No hele existují hry, kde dáš partákovy zbraně, co mu dáš to má. Mě iritovalo, že jsem mu sebral dobrou zbran a pak si vezme nějakou shitku.
Byl jsem rád, ale že ai byla dost dobrá :D co se týče uhýbání a tak.
@FildasCZ (06.10.2016 14:30): Já jsem hrál záměrně "za ženskou", abych mohl jet svým oblíbeným stylem taktického ustřílení z dálky, takže mi asi stačilo, že parťák něco dělal. Kdyby to šlo, tak to samozřejmě hraju s jednou postavou bez počítačem řízeného parťáka. Nicméně asi si nevybavuju, že by mě válečník svým chováním vyloženě iritoval.

Existuje nějaká hra s propracovaným chováním počítačem řízených parťáků (ve smyslu používání speciálních schopností, vhodných zbraní atd.)? Když vezmu v úvahu AI protivníků ve FPS, tak mi přijde, že od dob věcí typu Half / NoLF / Riddick / Far Cry spíše stagnuje nebo se rovnou horší. Ale zase bychom byli u toho, že po kvalitní AI asi není poptávka a vývoj se ubírá jiným směrem (hutná koridorová akce, kde špičková AI nehraje zase takovou roli).
@Phoenix (06.10.2016 14:17): No, některé lokace byly natahované z mého pohledu úhlu. Nebylo to takové to jupí, co bude dál, ale ach jo, kdy už bude konec.

To popíšu v komentáři, ale nejvíc mě asi vytáčelo, že můj parták sabotoval team, místo aby dělal tanka, tak střílel z kuše, nebo jen tak stál. Věčně někde stál, zasekával se. Bral slabší zbraně. Schopnosti používal opravdu málo. Nejvíc asi zvednutí nepřátel, auru.. Kouzla vůbec 2x fireball a asi 3x blesk za celou hru :D.

Udělal jsem snad 85% věcí chybělo mi 5 mrtvol najít. 5 slz půlka tajných míst a jinak vše skoro na maximum.
Taky jsem hrál za ženskou díky bohu ! Ve výsledku "epická" zbran mi nespadla z těch schovek, ale normálně z těch podstavců. Nebýt těch keců hrdinů ( potom už se to dost opakovalo) a to, že jsem to hral na normal asi to odinstaluji. Začal jsem to hrát snad v nědeli a dneska dohrál.
@FildasCZ (06.10.2016 13:17): Délka mi přišla akorát (přemýšlím, že bych si to střihl znovu).

Jinak jsem hrál "za ženskou" a počítač nechal hrát "za chlapa" a nějaké velké bugy si nepamatuju. Co se Ti přesně stalo?
Ach jo škoda, že to bylo, tak zabugované, co se týče AI partáka a natahované.
Úžasná hra, kterou si můžete zahrát s manželkou.
Nevíte někdo o něčem podobném jako je toto a LOTR: WITN?
@Phoenix (10.03.2014 16:57): Tak já to na normal dohrál, tuhle hru mám rád a tak jsem si chtěl zahrát na těžší. A obtížnost nejde snížit. Ten konec je prostě strašnej cheat. Což je škoda, jinak na tuhle hru nedám dopustit.
Nemá někdo taktiku na toho posledního bosse? Rozehrál jsem to na těžkou obtížnost, a ne a ne ho zabít.
@Fg (21.03.2012 11:56): Dobře vypiš mě a)co je na Ensl. graficky hnusnýho b)ale hlavně, co je špatného na gameplayi. Proč by to sakra měl být špatný platformer. Vypiš mi to, jinak se opět usvědčíš jako trollílek. :) Když něco tvrdíš, musíš to taky umět obhájit, nebo minimálně vysvětlit. Jediné co jsem od tebe na téma Enslaved vždycky zatím četl bylo jen něco ve stylu - "hnusná grafika, trapný gameplay". Rozveď to, mě zajímá co a proč si to myslíš.

Ano, ze Silent Hill Downpour už bylo zveřejněno dost na to (mimojiné dlouhá gameplay videa v rozlišení, kde vidíš každý zub), abych mohl s klidem prohlásit, že je to na mírně horší grafické úrovni než Enslaved.
@Fg (21.03.2012 02:02): No to mi promiň FG ale tady nemohu souhlasit. Enslaved na mne působí jako hra která vypadá poměrně dost dobře, na své konzolové poměry.

Na UE 3 běhá obrovské množství her a spousta jich byla graficky na stejné, horší nebo dokonce mnohem horší úrovni.. To že třeba ten Downpour nebude nijak oslnivej je jasný, tam je to dané otevřeností toho prostředí.

Koneckonců- Stačí se kouknout do výpisu jaké hry na tom engine běhají a grficky mnohem horších kousků najdeš hromadu.
@Fg (21.03.2012 02:02): Dobře pane akcelerátor, budeme se tedy bavit o grafice, když jinak nedáš. ;) Playstation se ale nijak nevylučuje s pěknou grafikou, preferovat proto můžeš co chceš, ale stejně působíš jako graphics addict. (=grafika je obvykle to první, co komentuješ)

Enslaved obsah - irelevantní, nemáš rád platformery to je všechno. Je to něco jako když já nemám rád MGS, přesto tu sérii nechávám žít a už vůbec se nenavážím do její neméně snadno napadnutelné grafické stránky.

Enslaved, ta nejhnusnější? OMG dovol mi krátký výčet - Asura's Wrath, Army of Two, Army of Two: The 40th Day, BlackSite: Area 51, Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy, Damnation, Dark Void, Silent Hill: Downpour a pak Turning Point: Fall of Liberty, Legendary u kterých je slovo "hnusný" na místě, tak ve všech těhle hrách (a to je jenom výběr), je UE III zaimplementován více či méně hůře, než v Enslaved.
@RNDr. Gunár Pavel (20.03.2012 21:20): Enslaved je jednoznačně ta nejhnusnější a nejodpornější hra(nemluvě obsahu) na UE III od počátku uvedení, opravdu k zblití!

Já a grafika? To bych asi nehrál na PS3. Co to kecáš?! Pro mne je nejdůležitjší příběh, pak gameplay a grafika je to poslední, co sleduju. A tady ty kecy si odpusť! Tohle ovšem bylo nechutné. Rage taky nebyl excelentní, ale dalo se to zkousnout. Ty doskakující textury už ne(děsně to otravovalo)
@Fg (20.03.2012 20:51): Zajisté, tak mi řekni, kde UE vypadal v letech 2010 a 2011 pěkně. V roce 2010 se povedl v Enslaved a v roce 2011 v Hunted. :o)

Stejně to všechno ženeš jenom přes grafiku Fg, jednou až skutečně hráčsky dospěješ poznáš, že jde především o vnitřní krásu her, která spočívá v jejich hratelnosti, nápadu a příběhu. Naposledy ti říkám, grafika není to hlavní! Vždycky si nebýval takový elitista, Playstation lidi mění.
Kto tu moderuje? Zmažte pokojne aj moju reakciu, keď zmizol príspevok, ku ktorému patrila. Moderátorovi mrkvu! :-P
[neexistující příspěvek]: No vida, pekný pohľad do histórie. A práve za spomenutým vydavateľstvom Titus Interactive stojí Hervé Caen, ktorý zastavil vývoj sľubného projektu Van Buren a namiesto toho sa pustil do výroby lacnej konzolistickej hovadiny FO:BOS. To, ako by v dobe digitálnej distribúcie a obrovských predajov obstál Fallout 3 vyrobený pod záštitou Black Isle a či by to zachránilo celý Interplay, sa už vďaka Hervému nedozvieme. Isté je, že jeho Fallout: BOS bol absolútny prepadák a Todd urobil z pôvodného titulu síce nehrateľnú, ale aspoň multimiliónovú zlatú baňu.
@RNDr. Gunár Pavel (17.01.2012 16:33): Pekný komentárek, aj keď za pád Interplay by som nevinil iba Farga, ale hlavne jeho nástupcu a supermanažéra Hervé Caena. Mimochodom, bol to práve geniálny mozog Hervého, ktorý sa rozhodol predať zlaté prasa menom Fallout do špinavých paprčí mladého Todda. :-P
21 hodin je silny nadprumer pro cokoliv krom RPG, sandboxu a tahovych strategii.
Machinarium CE mám ještě doma a hned 2x, pěkně zabalené, funglovku. Není problém.
Ano je tak, potom se mně to už vícekrát nestalo, ale i takové případy jsou :-) a takových rádoby prodejců se na aukru objevuje čím dál tím víc. TAKŽE BACHA, jinak díky aukru jsem sehnal, jak jsem již říkal, skvosty i od Jack Darka :-) a chtěl jsem i od Vodného, tedy pokud si dobře vzpomínám, Machinarium CE, ale nějak jsem to nestihl.
Virus: To si měl ale velkou smůlu, protože si nedokážu vysvětlit, jak někdo kdo má skvělou reputaci si to takhle posere. Chápu, když někdo třeba odjede na služební cestu nebo mi to nějak jinak (rozumně) vysvětlí, ale čekat třeba měsíc? Pro toho člověka je ban účtu dost veliká ztráta, rozhodně větší, než je potencionální zisk několika stovek. Podle mě si měl fakt velkou smůlu, protože ověřený prodejce nemá důvod si zadělávat na problémy.
Vodny: Tak o tom žádná, že z pohledu kupujícího nikoliv, to max ty někoho.... Co se týče kupujícího je bohužel situace jiná a toto je z mé vlastní zkušenosti, vyhrál jsem aukci, kde předmět byl perfektně popsaný, prodávající měl do té doby jen kladné hodnocení, poslal jsem peníze na účet a čekal, měsíc nic tak se pídím kde je problém, samé výmluvy, že už to pošle a kdesi cosi no nic ani výhrůžky, že to ohlásím na policii, tak jsem to opravdu ohlásil a také aukru, ti zabanovali účet a toť vše, po nějaké době nedoufajíc ničeho, drahý prodávající sice předmět poslal, ale chyběly mu zásadní části - takže policie konala a něco jsem obdržel, aukro neřeší nic=pokud nezaberou e-maily ze strany aukra tak odstaví účet, a pokud bych chtěl celou věc dotáhnout, musel bych tohle řešit přes soud z vyjádřením od soudního znalce (doporučeno policií), což musíš uznat sám, že je to finančně a časově náročné, kor když vyhraný předmět byl v řádech 100,-.
Jinak stále mám v aukci Hunted aktuálně za 2 Kč a u mě se žádný levoty nemusíte bát. Ještě tam mám nějaký další hry v nabídce, potřebuju se toho zbavit, nemám místo na poličce :-)
Hm, a jak tě může někdo ojebat pokud jsi prodávající? Jestli jsem tedy dobře pochopil ten příspěvek od Fg. Rád bych se poučil :-).
Pořád nechápu to, že tě ojebaj. Vždycky, když jsem měl problém, tak jsem to vyřešil. Z pohledu prodávajícího - dokud ti někdo nezaplatí, tak zboží neodešleš. Pokud stále peníze neposílá a ty tím přijdeš o provizi, kterou musíš ze zmařeného obchodu aukru zaplatit, tak ti ji aukro po žádosti vrátí. Z pohledu kupujícího - nekupovat zboží, které není dostatečně v aukci popsáno. Jednou jsem takto obdržel pouze disk se hrou (bez krabičky), ale to byla moje, protože o krabičce v popisku nic nebylo. Ojebat tě můžou jen v případě, že se sám necháš, jinak ne. Spolupráce s policií je v případě aukra samozřejmostí a díky tomu, že je známá adresa každého uživatele, tak to není problém.
No není to tak úplně pravda, ojebat tě můžou a to i na ebay ;-), ale většinou se to dá řešit, jen aukro udělá bububu a zabanují účet to je tak max co dokáží, ale když to dáš na polici tak to většinou jde, tedy alespoň u mě to šlo, co se týče ebay tam jsem se taky spálil a došel o 2k. Jinak systém se absolutně stejný, buď kup teď nebo přihazuješ a většinu toho co jsem na aukru sehnal bylo za luxusní ceny a ještě jednu výhodu má aukro, když máš prostředky a čas tak tomu co tě ojebal můžeš dojet rozbít čuňu, což na celosvětové ebay můžeš také, ale bude to stát o něco více prostředků a času :-D. Je, ale také fakt, že ebay má daleko, pro mě, luxusnější zboží, což se zase moc nevyplatí mimo EU a tak tam už nakupuji jen z UK, GER no prostě uvnitř EU.
MP jsem tam ani nehrál, ale je pravda, že používá Gamespy účet, takže zůstává otevřený každému.

Fg: Já teda nevím co máš na mysli s tím ojebáváním. Máš tam jasně danou cenu, která je buď fixní, nebo stylem přihazování se zvyšuje. Ojebat tě tam nikdo nemůže, aukro si to hlídá a veškeré stížnosti či reklamace vyřeší.
GameSpy stejně ve většině případů nefunguje, takže řešit nějaké párování je druhořadé. Alespoň u mě.
RNDr. Gunár Pavel: Takze u GameSpy neni hra vazana na ucet, jestli to dobre chapu? (S GameSpy uz jsem dlouho nic nehral.)