aukro jsem zkusil jednou a naposled s prodejem her, kazdy se snazi te co nejvic ojebat, ikdyz mas luxusni ceny, njn cesi jsou hold takovy, zlaty ebay...
j.calling.2bad: Ano taky si myslím, že se nemá Hunted před Demon Souls za co stydět. Navíc Hunted je akční rubačka a Demon Souls RPG.

No hele moc mi nespoiluj. Já jsem na samým začátku třetí kapitoly konečně vylezl z těch prašivých dungeonů vidím provazový mosty, krajinu zalitou sluncem, vodopády. Nádhera po tom mžourání skrz humus, ale už vidím, že ta cesta zas hned do lesa, tak tam bude zase nějakej fet. Tu otevřenost ve stísněnosti leveldesignu, mám na těhle fantasy moc rád - jak tě z nádhernýho placu vždycky zavedou do nejhoršího humusu. :)) To samé byl z hlediska volnosti pohybu i Dark Messiah. :D No a můžeš si psát, že si hra své kvality udrží. Fargo hry dělá 30 let, takže umí. U takovýhle her je důležité, aby se ti především dobře rozpolcovalo a tedy ani bossové nebyli moc vecí cheateři a to Hunted jde!
S Demon Souls bych to moc nesrovnával. Demon Souls od samýho začátku rval epicly epic bossy hráčovi do ksichtu, čímž pádem zhruba od půlky dál už neměl pořádně jak překvapovat a šokovat (tím nechci říct, že by to byla horší hra, svoje devízy má ale někde jinde). V porovnání s bossy v jiných hrách byl tuten docela pšoukovitej, ale v rámci Hunted naprosto chtěné a docela překvapivé číslo. Se jenom bojím, že ty poslední dvě kapitoly už budou jenom o zběsilým rubání si cesty k rubavému finále a že se to celý odehraje moc rychle a uspěchaně. Zatím si to ale všecky kvality udržuje svědomě na stejný úrovni.
RNDr. Gunár Pavel: Enclave mám doma z nějakého Doupě DVD, rád "daruji", ale o to zřejmě zájem nemáš.
j.calling.2bad: No vidíš a Fg řekl, že Hunted je cipovina, na čemž chtěl jako demonstrovat, jak o moc víc je Demon Souls only on PS3 lepší. Nevděk vládne světem, B. Fargo přitom myslel i na jím adorovaný gril.
Téda, ten boss na konci čtvrtý kapitoly byl moc príma. Na něco takovýho jsem čekal od začátku hry (hint hint >_>).
NateLogan: Jestli Hunted: Demons Forge ještě nemáš, na britském Game.co.uk je za pouhých 10 liber speciální edice na PC, s dvojitým DLC - sprav si chuť po všech těch DLC je pro někoho :D - dovážka Hunted do ČR by tě stála jen 2.95 libry a hru bys měl za týden!

Nebo poslední a jediné pořádné DLC pro Burnouty... To jim nikdy neodpustím. Kdyby to alespoň řekli rovnou na rovinu, ale oni se tvářili tajuplně snad i půl roku po vydání konzolové verze. Taky nemám rád MS za pohlcení DLC pro Tomb Raider Underworld. A hafo dalších.

Hmmm a proč že se o tom bavím u jediné fantasy rubačky, která mě v posledních letech zaujala? :D
Bodkin: EA PC portu zatla tipec a přesměrovala Dice jinam..jen PS3/X360 bohužel. :( Jináč bych to stáhl přes EA store, teď Origin, pochopitelně.

Na druhou stranu v hodinovým trialu jsem díky tomu, že jsem to uměl z přítomných s gamepadem nejmíň hrozně, skončil v tabulce na prvním místě, s nejvíc killy a zdviženými vlajkami, na skvěle vypadajícím vyremakovaném Wake Islandu. :)

*ta fyzika, převzatá z BF:BC, kdy jdou křusnout všechny ty rejžový zemlijanky je na BF43 to nej.

Bodkin: Aaa tady zní někdo ublíženě, neboj Bodkine, nejsi velké mimino! xD

Já neříkám, že mě ty krabicovky, které kupuju stojí tisíce, drahý je jen zlomek, zbytek se snažím pořídit za co nejméně, pokud je cena evidentně zlatokopecká, nedám někomu takovému vydělat.

No a co já a nekrabice? I Am Alive nekoupím, ale ne proto, že se nově ukázalo, že nebude v krabici, ale že se až příliš vzdálilo tomu, čím tahle hra byla před pěti lety, když na něm dělalo ještě Darkworks SA, nebo From Dust, to na PC krabici má a kašlu na něj, protože demo mě totálně znudilo. Naopak Dead Space Extraction si z PSN stáhnu, stejně jako Battlefield 1943, protože jsou to prostě zábavný hry, který chci stejně, jako třeba tu Enklávu.
Nějak ti do toho nezapadají hry šířené výhradně via distribuční cesty. Ty jsou méněcenné jen proto, že od nich není krabicovka? Každý kdo si koupí nějakou takovou indie je konzument, zatímco lidé utrácející tisíce za zbytečné krabice jsou nóbl?
Bodkin: Jen děti musí mít hned všechno co vidí :D Byl-li bych takhle impulzivní, už bych to hned stáhl z Gogu/Steamu.

Enclave chci už tak půl roku. Mám o Enclaved zájem jako o hru, ovšem i s přidanou hodnotou sběratelského předmětu. Z toho se nevyrůstá, naopak, do toho někteří hráči dorostou a jiní zase ne. No a někteří z té druhé skupiny, pak mají tuny her na Steamu, který koupili, protože byly zrovna za Euro, nebo kopici her na GoGu protóže je to či byla přece "klasika", kterou musej míít, zvlášť když je levná - nevadí, že to spustí 2x a pak se k tomu nevrátí. Takže raději patřit mezi ty podle tebe "nedorostlé" a nekonzumně sbírat konzumní zboží, než být výše popsaným konzumentem, co kupuje hry jak blafy v Lidlu, bez ohledu na estetickou stránku věci :D
Já doufal, že jsi už vyrostl.

Když nechceš hrát hru, ale mazlit se s krabicí...
Bodkin: Špatný krok doktor je jenom na krabice a případně na limitované vydání či jiné special verze.
Tak jsem načal třetí kapitolu a právě jsem pochopil, proč tomu někdo říká Gears of War ve fantasy settingu. Oproti gears byla ale tahle bitva fakt kulervoucí. Tak kulervoucí, že se z toho parťák bugnul v dřepící poloze, takže jsem to musel zas vypnout. Ale jo, přišlo mi, že obtížnost se zase instantně zvedla. Ty teleportující svině jsou tu na každým kroku a taky se začínaj nějak seskupovat.

EDIT: Jinak mi to zatím hodně připomíná Rune a Enclave.
Tak hra počítá s tím, že až doděláš skilly - z nichž některé se odemknou až v kapitole 5, začneš vylepšovat svojí battlemagic a ta je na krystaly náročná strašně.. Jinak hraju na Hard a jsem taky ve 2 kapitole a nepřátelé tuhnou slušně, už jsem si vyvinul strategie, ale každou chvíli přibývá nový sígr. Wargaři navíc hrají na množství. Jde to dobře, ale lehké to rozhodně není.
Inu, stále mě to baví. A strašně se mi líbí, na jak velkém měřítku tu zpracovali hledání tajných pokladů and whatnot. Žádné přihlouplé relicy ve stínu za šutrem obaleným hustým křovím, ale sáhodlouhé explorace po velkých lokacích, které nikdy nepůsobí, že jsou dělané jenom tak navíc. Myslím že právě tyhle srandy mi už herní čas prodloužily o dobrý dvě hoďky, minimálně. Příjde mi to ale lehčí a lehčí. Předpokládám, že v dalších kapitolách se to změní, ale...už teď už jenom čekám na posledních pár krystalů na třetí level všech skillů, které používám...a na to si budu muset počkat až do pátý kapitoly, což mi pod vous moc nejde. Jo, a taky se mi to sem tam protivně zasekává, ale hrát se to furt dá.
Tož kurňa, nějakých dobrých 6 hodin zamnou a furt trčím v druhý kapitole. Sem nečekal, že to bude tak dlouhý.
Vodny: Pred pěti lety, bys za takovouhle hru utrhl inXile ruce a i dnes se jedná o kvalitní, byť ne áčkovou záležitost.

Kapitol je 6. Mně to taky přišlo skoro nekonečný a navíc časem začala hra docela nudit, ale dá se to.
Hraju dvě tři hodiny, začínám se u toho už docela potit, a pak to na mě bafne, že jsem teprv došel do druhý kapitoly. O.o Apropo, kolik to má kapitol? Jinak zatím se mi to vcelku líbí.
Ta recenze mi připada spatna .Jakoby recenzent hrál prolog a první dvě kapitoly a pak si řekl že ta hra je blbost .A tak sesumíroval kratičkou recenzi .
Ja jsem zatím 5. kapitole a hra mně pořad baví .Proto bych hodnocení viděl na 8/10.A jestli chcete napsat prubezne své dojmy tak do toho .Rád se podělím o jiný názor.
je to celkem dost nudná hra... je to skoro jak už zmiňovaný darksider a teda k RPG mi to přijde hodně daleko....