Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

GRID Autosport

Codemasters •  Feral Interactive (Switch, iOS, Android)
24.06.2014
27.06.2014
27.11.2017
26.06.2018
19.09.2019
26.11.2019
kompatibilní
66
38 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

GRID Autosport je v pořadí třetím dílem populární série GRID z dílny osvědčeného studia Codemasters. Hra má působit přitažlivě a kombinuje arkádové ježdění s plnohodnotnou simulací. Grid Autosport nabízí doposud nejvíce tratí ze série včetně všech známých moderních okruhů, klasických přírodních tratí nebo amerických oválů. Na výběr máte z více než 100 tratí a okruhů s 22 místy na startovním roštu. Hra obsahuje také doposud největší počet realisticky vyhlížejících vozů včetně skutečných lahůdek, supersportů a jedinečných prototypů. Oproti předchozímu dílu byl navrácen velmi oblíbený pohled z kokpitu jezdce.

Hra nabídne pět nových typů závodů, jako jsou například Dlouhé noční závody nebo pouliční výzva Street. V režimu kariéry se postavíte do role profesionálního pilota, jenž prochází jednu sezónou za druhou. Každá sezóna pak obsahuje celou řadu dostupných závodních podniků s volným výběrem jejich typu. V rámci multiplayer módu si můžete zazávodit s kamarádem v singlu po síti nebo ve split screenu. V online multiplayeru se můžete přidat k některé závodní skupině, kde počet jezdců v každém závodě je maximálně 12, případně se spolehnout na matchmakingový systém a čekat, který z náhodných závodů vám hra přiřkne.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.