Hra má skvělý začátek, který míchá vizuální novelu, intro a základy hry do jedné směsy a díky tomu se vám chce pokračovat dále. Jako hlídač národního parku hned prvního dne narazí Henry na problémy, ale taky na fajn partačku Delilah, která ho naviguje do vysílačky, kam vyrazit a co řešit. Po prvním dnu a prvním úspěšně vyřešeném problému, se ale začíná odehrávat něco podivného - možná až mysteriozního.
Denní hikování parkem je uklidňující. Atmosféra, kterou se tu povedlo přenést je naprosto vtahující a příběh hlavního hrdiny dostatečně zajímavý. O to víc, když Vám samotnému je ke čtyřicítce a hrdinu více chápete. Bylo skvělé nemít na mapě žádné body zájmu, ale orientovat se jen podle kompasu. Příjemné bylo i poslouchat skvěle namluvené postavy a sledovat tak jejich vývoj v čase.
Za mě je tohle nejlepší walking simulátor.
Vashek
ripper
Chuck
Widl
JohnCZ
iggythegrifter
ntz
Seeker
Pluto
Kosi..
cartoongojira
Cathan
ajne
Nafrei
WillieBirkin
raisen
Augustyn
Zbyisek
Karasman
FenHarel10599
Blue.Shark
Paul
Steve
Laurona
montana
TRIAn29
novoten
LuccinyHry
Garret
Memphis
Maximus
Kyatapii
Jack_Dark
Pro: Příběh, úžasný dabing a živě napsané dialogy
Proti: Občasné zadrhávání na překážkách v krajině