Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Nazdáj,

jméno mé je Lukáš, ačkoliv v herním světě už asi 20 let vystupuji aka WillieBirkin. Zasvěcení vědí, ale pro ty, které by náhodou fenomén Resident Evil minul, jde o inspiraci mým oblíbeným bossákem z druhého dílu.

Moje herní začátky se datují poměrně daleko, baj vočko kolem 93 roku, kdy jsem koketoval s Atari a NES, z nichž jakousi kopii jsem i vlastnil (děkuji Ježíšku).
Následně jsem začal okupovat jedny z prvních PC ve vesnici, které vlastnil můj bratranec, a následně i ten, který si pořídil můj bratranec. Seancemi u NHL 93, HoM&M 2, Diablo to tak nějak hlavně začalo.
A pak přišel PSX, neboli PS1, jak chcete. Tam se to tak nějak rozjelo a začal jsem to žrát ve velkém. Je fakt, že se považuju za PCčkáře, ale moje začátky holt šly přes konzole.
Díky nátlakům z různých stran a samozřejmě i vlivů od LEVELu jsem se nakonec dostal k PC. Jo, relativně pozdě, v nějakém roce 2003, ale lépe pozdě nežli později, že? A tak jsem do toho spadl definitivně.
Vyjmenovávat svoje sestavy zde nebudu, stejně to zapráší čas. Nicméně nahráno toho mám do dnešních dob dost a dost. Ale co je nejdůležitější? Že i přes to, že "mi lásko už není 30 let", pořád mě to hraní baví. Není to sice už takové, jako dřív, není na to už ani taky tolik času, ale co. Na tom přece nezáleží...;)

A co bude dál, to se uvidí...