Rusty Lake: Roots

logická > nezařazeno
20.10.2016 PC
Rusty Lake: Roots je po Rusty Lake Hotel druhá prémiová puzzle adventura od tvůrců Cube Escape série. Vyznačuje se především svou hororově surrealistickou atmosférou a řadou logických hádanek.

Zasazením rodinného stromu sledujete po tři generace osudy členů rodiny Vanderboomových a pomalu odhalujete jejich mrazivé tajemství. S více než 33 levely se jedná o zatím nejdelší hru studia. Vyšlo i na Android a iOS.

„The past is never dead. It's not even past.“

Hry od Rusty Lake jsou bezesporu osobité a s ničím jiným si je nespletete. Sám jsem začal Cube Escape sérií (zdarma v prohlížeči/Android/iOS) a rychle jsem si jí pro její podivnost zamiloval. O to víc jsem byl raději že i tento již placený díl provazuje všechny předchozí díly a už trochu snad i začnete chápat větší obrázek za vším.

Právě znalostí předchozích dílů mi už hodně hádanek přišlo podobných a možná proto jsem jimi docela profrčel a nikde se nijak víc nezasekl. Přesto plné dohrání (včetně bonusových šifer po dohrání) zabralo 4 a půl hodiny, což je mnohem více než jsem za tu cenu čekal.