@účet smazán (17.01.2017 17:03): Není zač. Bude to chtít ještě hodně zapracovat ale nějak se začít musí. Záleží na jakou cílovou skupinu cílíš ale soudně podle hlasu a hlášek asi na tu mladší. :)

Připomíná mě to moji diskuzi se starším kolegou v práci, když mu jeho děti (střední a základní škola) sdělili: tati ty neznáš toho a toho yůtůbera? Ne, a měl bych? :)
@účet smazán (17.01.2017 17:03): Viděl jsem to. Promiň, ale je to příšerný. Infantilní komentář v podání celkem dospělého hlasu což je naprosto děsivá kombinace. Obvykle se na letsplaye nedívám z přesvědčení, raději hraju, ale tohle jsem zkusil a jsem otřesen. Prosím o vysvětlení, to je zábavné nebo vtipné nebo vysvětlující? Proč se taková videa točí? Díky.
Nebo by mohl spojit letsplay se zpěvem Michaela Jacksona :) Třeba drtit doom a do toho zpívat blood on the dance floor nebo beat it, nebo pařit san andreas a zpívat si black or white :)
Doom 64 je v mnoha ohledech možná i lepší než 1+2. Akorát teda nevím jestli v Brutal Doom verzi nedošlo k upozadění původní horrorové atmosféry na úkor krváku.
Brutal Doom 64 doražen a nakonec to vůbec nebylo k zahození. Fandové důma by to asi měli zkusit z povinnosti... Komentář v profilu.
@leebigh (23.12.2016 17:15): Úplně stejné vzpomínky, na barevnou televizi se Atari připojovalo jednou za čas a to byl zážitek. Každopádně to byla úžasná mašina. Na to, že vyšla roku 1979...a fungovala až do roku 2010, kdy jsem ji přenechal sběrateli :-) A možná chodí dodnes.
Taky jaem měl merkura. Ale zato Amigu a parádní zesilovač plus hi fi bedny. A ono hrát Dunu 2, a na plné pecky poslouchat hlášky Yes sir! Nebo hudba v Turricanovi...je na co vzpomínat...
@ajne (22.12.2016 11:51): Kámo, jsem jen o pár let starší, ale vzpomínky mám úplně stejné. Atarista, stejná televize, stejná cartridge, později stejná 486, jen té RAM bylo 8 MB... :-)
@Hrdlodus (22.12.2016 11:20): To asi nevysvětlíš, to se muselo zažít. :) Sice dneska závidím, že téměř každý má doma počítač, o kterém se mi v dětství ani nesnilo, a všechny, co jsem tehdy měl, jsem si musel vyprosit a vybrat dárky na rok dopředu. Jenže právě tím jsem si tu dobu rozmachu prožil a opravdu zažil. A zážitky se kupují těžko. Dneska je počítač těžká zapomenutelná spotřebka. Ale mé tehdejší Atari 800 XL, to jsou vzpomínky, které mi nikdo nesebere. Nahrávání z kazet, televize Tesla Pluto (pro nepamětníky malá černobílá obrazovka), cartridge s Turbem 2000 a kopírování her na dvojčeti, kde to dneska zažiješ? :) I ty herní milníky, jak píšeš, co chvíli nová "futuristická" grafika a nový level blížící se realitě. Tohle se taky dneska tak nějak umírnilo, a grafika her se poslední roky drží tak nějak na svém. Drobné krůčky, žádné přelomové skoky.
@ajne (komentář): Jak dnes vysvětlit mladému klukovi, že po 8-bitu byl DOOM již krůček od fotorealistické grafiky? (A klišé o fotorealistické grafice se opakovalo každé dva roky s každou hrou, která posunula grafiku o kousíček dál.)
@Matthias (02.12.2016 21:00): Mně se nabídla uvedená review jako doporučené video na YouTube. Budu muset vyzkoušet. Tento vypadá hratelně.
A ten tvůj citovaný WAD vůbec neznám, pohledám a aspoň se podívám