Matthias: prave tyhle zmeny pribehu/scenare jsou dle meho nejvetsim urazem u filmu, ktere vysly z her. Zrovna u Maxe, nebo Dooma, kdyby se drzeli puvodniho, tak to urcite dopadne lepe a bylo by to i zajimavejsi. Takhle akorat naserou nemale procento publika, ktere se sklada z tech zainteresovanych a pro ty ostatni je proste takto podany pribeh nezajimavy a nudny.
Kdyz jsem videl prvni trailer na Dooma, tak mne dost zaujal, predevsim ta kamera ve "1st person" pohledu. Nakonec ani tahle cast me ve filmu nezvedla ze zidle.
Ktery film sel vubec doslova ve stopach herni predlohy? Se Silent hill nemam zkusenost ani filmovou, ani herni. Celkem mi prislo, ze Resident Evil, ten se tusim pribehove moc od hry nelisil a taky snad dopadl ze vsech tech titulu nejlepe. Videl jsem 1 a 3, oboje se dalo a dvojku asi jen hodinu a ta mi prisla nejslabsi.

P.S: jo, jeste mozna Street fighter, nebo Mortal kombat. :D
Absolutní šit. To si dám raději celodenní maraton Max Paynea, než se znova podívat na DOOM.
@mvp23 (23.08.2014 09:11): Ja to vidím podobně jako Všivák, je to sice už pár let, co jsem to videl, ale vidět znova už bych to rozhodně nepotřeboval. Jediný pozitivum je pro mě Urban a Rock, jinak strašná slabota.
Něco mezí akcí a hororem. Kupodivu jsem se u toho i docela bavil. Příběh slabej, moc napětí v tom nebylo. No, na pořádnou akci už jim asi nezbyly peníze. Ale výmluva je to blbá, když si vzpomenu z jakýma penězma natočili třeba District 9 nebo Vesmírný Kanibaly. :)
@mvp23 (23.08.2014 09:11): Mně to přišlo celkem jako kravina. Např. virus, který promění zlého člověka v zombii a dobrého v nadčlověka... wtf? Ono existuje dobro a zlo na biologické bázi? Navíc to tak nějak ignorovalo Doom příběh a scenárista si šel tak nějak svým vlastním směrem :)
Jako jsem se nedavno ptal v diskuzi u jine hry, tak zeptam se i tady, jelikoz vcera jsem konecne videl filmove zpracovani, ktere vychazi z teto hry. Jak tedy hodnoti mistni uzivatele filmove zpracovani?
Pro mne dva hlavni protagoniste do tohoto zanru celkem zapadnou, ale jinak se film docela nudne vlece. Souboje s priserama (ktere jsou opravdu vernou kopii priser z tretiho dilu) postradaji jakekoliv napeti. Opet se v tymu NEJELITNEJSICH marinaku musi objevit naprosto nezodpovedni jedinci, kteri asi maji film nejak okorenit, ale spis ho shazuji a delaji trapnejsi zaroven. Davam 4/10.
Zdravím. Potřebuji vědět jednu věc ohledně Doom 3: The Legacy. V 11. misi "Communications" máte na výběr, zda odešlete zprávu o posilách, nebo ji neodešlete. Zajímalo by mě, jestli to zbytek hry nějak ovlivní, nebo bude pokračovat stejně...
Předem díky za odpověď.
Nemusíš se obávat. Původním záměrem bylo ti pár komentáři podlézat. Ale vím, že by se to nevyplatilo. Akorát by mi to lidi pořád vyčítali, a pár jedinců by jsi mohlo myslet, že spolu něco máme. Takže jak jsem řekl. Nevyplatí se to :D Ale jsem rád, že máme podobný názor :)
@Chuck (17.02.2014 16:35): Jj, takhle jsem to do něj pálil kdysi, už v roce 2007 mi dělal zmetek jeden problémy. Správný postup mi nebyl v té době znám. Dnes jsem cíleně sejmul vždy ty poletuchy a pak si nebyl jistej, co dále :) Naštěstí moc variant nebylo a po chvíli už bylo po něm.
@PavelU (17.02.2014 16:29): Předpokládal bych, že jsi do něj střílel jak zběsilý a ono nic a pak jsi konečně odhalil, že se musí pálit (nejlépe raketometem) do té svítící části nad jeho hlavou, kterou vytváří ty "světlušky". V tu chvíli je to totiž JEDINÉ místo, kde je zranitelný. Ještě Tě ale pár (7) misí čeká. ;-).
@Chuck (17.02.2014 16:11): Teleportem jsem se přenesl do pekla, načež jsem začínal znovu od píky. Musel si najít převážnou část výbavy a prostílet se k závěru. Kde mě čekal ten boss s těmi poletuchy.
BFG edice zničila celý kouzlo tý hry, když přidali baterku na brnění. Ve spoustě hrách je hromada nelogických věcí a zajímavý že nikdo ani nepípne. :)
konvice: Je sice chválihodné, že přidáváš zajímavosti, ale kdyžtak si to po sobě aspoň přečti. To je hrozná prasárna, cos napsal... I ty názvy her máš blbě... :(
vždyť to vypadá furt stejně. na baterku jim sere pes, to už za ně vyřešily mody...
cha, HD re-edice! tomu bych i dal mozna znovu sanci :)
Chlapci potrebuji prachy na ctverku :)
Tak jsem hrábl do ségřiny kolekce a vytáhl titul, který jsem jí snad i kdysi koupil (datadisk jsem jí koupil určitě), ale ne a ne mě to chytnout... jsem v Alpha labs, už se kromě zombíků, vojáků, a impů objevili i růžoví démoni, mám několik různých zbraní... ale nebaví mě to. Asi jsem to neměl hrát tak krátce po Halfovi, protože v tuto chvíli u mně vede právě ten a ne třetí pokračování Doomu. Jo a strašně mě štvou titěrné předměty jako PDA a zbraně - projdu kolem nich dvakrát a seberu je až potřetí.
Konecne po dlouhe dobe FPS co me bavi, ta atmosfera ! to je neco. Konecne hra u ktere se bojim. Navic jsem byl prekvapen na tu dobu paradni a detailni grafikou, hlavne okolni predmety a celkove vybaveni mistnosti. Velke minus ovsem vidim v AI ovsem u velmi povedene udelanych nepratel, nastesti ta atmosfera je tak hutna ze si kolikrat tu tupost protivniku nestacim ani uvedomovat. Jeste se mne nelibi nektere zbrane a hlavne jejich zvuky, hlavne pistole a samopal maji takove neprijemne ostre zvuky strelby. Nechapu jak mne tato hra mohla tak dlouho unikat.
@Tommywise (11.01.2012 22:17): Mám pocit, že jsem někde na netu zahlédl nějaký asi nový dabing od Perla Group, jenž mají imo lepší dabingy, než většina (všechny) českých televizí. Popravdě, řekl bych, že jsou špičkou mezi českými dabingy...

odkaz
a daji se ve hre nejak zapnout titulky? Cestina je me naprd kdyznevim co rikaji ve hre
Po instalaci patche mne nejde pustit hra, zobrazi se modra tabulka dke ne napsane: Couldn't load default.cfg . Nevite co s tim?