Náhodou, samostatná baterka není špatná, já s ní poměrně často umlátil slabší zombíky. :-)
Chark: mě to ani neštve, dohrál jsem trojku taky teď nedávno, právě hraji RoE a stáhnout si to neplánuju. Neměl bych pocit, že hraju tu hru se vším všudy :-) Prostě to chci hrát s grafikou, jakou to mělo tehdy :-)
já jsem teda baterku skoro nepoužíval :) Většinou nepřátelům po tmě svítí oči :))
A nějaký mód, kde by byla přítomna baterie a střílení dohromady. Já bych to i znovu dal s tím HD módem, ale ta baterka mě docela vadí. Vzhledem k tomu, že už jsem to hrál, tam mě nemá co překvapit :-)
Doom 3 HD mod

Vzhledem k tomu, že jsem hru dohrál před týdnem, tak mě tohle docela naštvalo. Znova to kvůli tomu hrát nebudu :o(
Jinak jsem si uvědomil ještě, že je pěkně divné, jak na Marsu působí podle hry stejná gravitace, jako na Zemi...

na základně bych to ještě bral, jakože tam mají nějaké hyper zařízení, ale v exteriérech to mohli autoři klidně nějak zohlednit a promítnout i do herních prvků.
A kterej grafickej mód vypada tak nějak nejrealističtěji a nejděsivěji? :-)
Imho to vypadá příšerně. Nemodovaná verze se mi vždycky docela líbila, nemyslím, že by potřebovala nějak zásadně vylepšovat...
Garret: Přesto pěkný, některý hry dneška jsou na přepálený grafice postavený, teď jenom zda se ti to líbí či ne. Je jen škoda, že neudělal dotyčný moder něco s rukama lidí, aby nevypadaly jak hranatý, opičí pracky. :D

RNDr. Gunár Pavel: No může koneckonců sepsat nějaký "konstruktivně" kritický komentář :). Tyhle "výkřiky do tmy" nikdy nikam nevedou, o to více, když jsou ještě považovány za fakt.
Chuck: Ale zase kde jinde má TL vyjádřit svoji animozitu k Doomu3, když ne tady? Ehm, teď koukám, že mám od tebe za komentář k Doomu 3 i jeho datadisku mínusy. :D
T.L.Blade: Ale pořád je to Tvůj subjektivní názor, který bys nemusel ventilovat nahlas. I já mám spousty her, o kterých bych mohl něco podobného prohlásit taky, ale přijde mi to tak nějak netaktní. Mimochodem, např. CoD 4 mi připadá na velmi solidní technické úrovni, ale fakt je, že u těch válečných her se zas tak moc inovací dělat nedá, nebo mi to aspoň tak připadá.
Chuck: Konstatování faktu :). Pětihodinový singleplayer, který je pouhou recyklací starých dílů nemůže dostat 90%. To by potom polovina her musela dostávat hodnocení vyšší než 100%. Největší problém je v tom, že si přečtu/shlédnu recenzi, kde hru kritizují, jak to jenom jde a pak tam najednou vypadne 87%, v tu chvíli víš, že je něco špatně.
Marty McFly: Tak US má vždy lepší prodeje než jakýkoli jiný stát s výjimkou Japonska, ale to pouze v případě mála nejaponských titulů.

Tak Duke je v podstatě pouze o tom humoru, ale zrovna ten humor v DN nesedne každému a hratelnostně to žádná bomba není. Ale koho bavil 3D, tak ho s největší pravděpodobností bude bavit (díky humoru) i Forever.
ViRus: Kde jsem psal můj názor na hru, a kde jse použil jakýkoli výraz, že je hra sračka? Nikde. Pouze jsem psal to, co jsem slyšel/četl od různých hráčů a Doom 3 nebyl přijat dvakrát nejlépe, protože staré díly jsou pro naprostou většinu hráčů lepší akce než Doom 3 a horor to ať chceš nebo ne není. A když si ty staré díly zahraješ, tak ony jsou opravdu zábavnější. Přehypované to bylo a slibů většinu také nedodrželi, to je holý fakt...
T.L.Blade: Pro jednoho sračka pro druhého ne, napsali tam ti pro které to sračka nebyla, a ti kteří ji považují za sračku se neobtěžovali asi napsat. Opravdu miluji názor, že všichni jsou neschopni poznat dobrou hru jenom já vím co je opravdu kvalitní :-/
Tak jinak, největší % prodeje bude v USA oproti jiným státům. Ne oproti EU, ale oproti CZ, Německu, Británii ...

Já Duke 3D hrál, bavil jsem se skvěle. Humor v Duke Forever je však jedna z mála věcí, které mě na hře baví.
Jelikož Doom je hra známá po celém světě, tak její prodeje budou vyvážené mezi EU a US, ale spíše bude vést EU, protože PC jakožto platforma je upřednostňována v EU, v případě XBOXové verze bude vést US, protože původní XBOX tam je oblíbenější.

A je to názor z fór, komentů...

Duke byl přijat slušně lidmi, kteří hráli Duke Nukem 3D, ostatním buď humor sednul nebo nesednul, o ničem jiném to v případě Duka není.
...a hodně hráčů se orientuje podle recenzí, takže pro tvůrce jsou kritiky důležité.

Ten text popisuje názory hráčů ? Českých ? Amerických ? Protože od boku střelím, že většina hráčů co si Doom 3 koupila je z USA.

Nemáš pravdu s tím, že Duke je hráči přijat slušně.
Jenže ten text jasně popisuje názory hráčů. Stejně jako Duke je hráči (narozdíl od recenzentů) přijat vcelku slušně, tak Doom byl hráči narozdíl od recenzentů přijat hodně rozporuplně. Tvůrcům jsou hodnocení kritiků k ničemu, oni potřebují přijmutí od kráčů, protože to jim vydělá peníze.
Ale nikdo tu nemluví o tom jestli recenzentům věřit, nebo ne. V popisu je napsané, že hra byla přijata rozporuplně. Ale jediný důkaz (recenze) říká, že byla přijata dobře.

Třeba Duke Forever má skoro samé negativní recenze, byla tedy přijata negativně. Nejde o to jestli je to dobrá hra, nebo ne. Přijetí kritikou je jasné.

Mimochodem já osobně na recenzenty moc nedávám, ale osobní názor sem nemíchám.
Promiň, ale dávat na recenzenty je dosti na pováženou, protože to co recenzenti obvykle vychválí není vždy tak úžasné a to v případě Doomu 3 platí dvojnásob. Je to obyčejná nascriptovaná tunelovka, která to hodnocení má pouze kvůli tomu hypu. Se podívej na recenze posledních CoD, jsou stále vysoké - kolem 85-95% ačkoli jsou to naprosté sračky.
"Fantastický interview s Carmackem na téma PC vs Konzole vs Rage"
Hmm, ok, takže další "sold"... Bah, kdy to má ale člověk všechno hrát?
Nonono, to je jen názor. Ale gamerankings je agregátor, tedy více/méně profesionální názor osmdesáti devíti recenzentů, z nichž mnozí se recenzováním živí.

Neříkám, že je hra dobrá, neznám jí, nikdy jsem jí moc nehrál. Ale tak vysoké skóre je pro mě důkazem, že hra byla přijata dobře. To není jen jeden názor, je to názor skoro stovky recenzujících.
Recenze mnoha her uvádí nesmyslná čísla, ačkoli hra nebyla přijata dvakrát nejlépe. V případě Doom 3 to platí několikanásobně více, než obvykle, protože před vydáním všude kecy, jak to bude úžasné a hra samotná byla nascriptovaná nuda.
Počkat, co ten popisek ke hře ? Na gamerankings se uvádí, že má hra 86.69% (z 89 recenzí), to se mi zdá velmi solidní.
Zajimavy je fakt, ze ackoli Doom 3 stavi atmosferu na tme, tak naprostou neproniknutelnou tmu si nedovolil pouzit snad ani jednou. Konkurencni HL2 si to v prvni epizode naopak troufl bez problemu. Kazdopadne prochazet komplexem v naproste tme pouze s baterkou v ruce by byl docela mazec.
ViRus: Pěkné, hm. ;-) Něco mi říká, že Doom 3: Resurrection of Evil by se Ti, stejně jako mně, líbil ještě víc. Pro mě je u úvodního dílu hlavním negativem délka a s tím spojená Tebou zmiňovaná stereotypnost, kvůli níž bych si to asi už v budoucnu nezopakoval, ovšem ten datadisk je akorátní jak z hlediska délky, tak i zábavnosti (hrál jsem ho dvakrát). Možná bys na konci komentu do pozitiv místo BFG9000 napsal Graber. ;-)
Já nečekal žádnou profesionalitu a na rychlodabing jsem z polské TV zvyklý už od dětství. Prostě mi ale zrovna tohle nadabování nesedlo vůbec. Spíš mne ještě rozčilovalo.
jezek: No já ten dabing slyšel už kdysi dávno, hned po vydání a napadá mě říct jediné... cos čekal? Opravdové profesionální dabéry? Vždyť je to amatérský dabink, tzv. lektor. Poláci to používají pro dabing všech zahraničních filmů do dnes. Mě osobně kolikrát tenhle druh dabingu přišel mnohem lepší než české, kdy hlas vůbec není podobný původnímu. Takhle slyšíš v pozadí originál a máš alespoň představu o tom jak to původně znělo.
"Skúšali ste niekto ten český dabing do DOOM-u 3?"
Jo, při posledním hraní jsem to tam dal, ale je to děs. Těm lidem je tako kolem 13 let, aspoň to tak zní, a mluví to buď úplně bez emocí nebo naopak tvrďácky přehrávají. Navéc se mi občas stalo, že se dabing rozjel pozdě. Je to dobré akorát pro Ty, co neumí anglicky vůbec a chtějí trochu víc pochopit příběh.