Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DiRT Rally 2.0

80
7 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.02.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Codemasters
Oficiální stránky:
http://www.dirtrally2.com/
Carve your way through iconic rally locations.

Patříte-li mezi fanoušky automobilových závodů po nezpevněné vozovce a rádi si zajedete rally ve virtuální podobě, téměř jistě vám není cizí série Colin McRae Rally, která byla až do Dirt 2 (2009) spjata právě se jménem legendárního skotského závodníka Colina McRae (*1968−†2007). V novodobé sérii DiRT lze těžko najít příznivěji přijatý titul, než na hardcore závodníky zaměřený DiRT Rally (2015). Dirt Rally 2.0 je nejen jeho pokračováním, ale také symbolickým odkazem k legendárnímu Colin McRae Rally 2.0 (2000).

Připraveno je na 50 věrně zpracovaných vozidel, které získáte napříč závodními etapami a jejichž kompletní seznam najdete v zajímavostech. Důraz na všestranně reálné zpracování strojů je patrný na jízdních vlastnostech a širokých možnostech úprav jejich ovladatelnosti a výkonu. Těšit se můžete na legendy z let minulých i současných, naleznete zde například Audi Sport Quattro E2, Subaru Impreza 1995 či Peugeot 205 T16 Evo 2. Mezi stroje ze současných závodních RZtek se řadí třeba nebývale úspěšná Škoda Fabia R5 v nejnovějším ročníku 2019 či Volkswagen Polo GTI R5.

Techniku strojů a vlastní schopnosti vystavíte zátěžové zkoušce na Novém Zélandu, v Argentině, Austrálii, Španělsku, USA a v Polsku. Autentičnost zpracování vždy podtrhují pro danou zemi charakteristická specifika. Navrch je rovněž přítomen plně licencovaný šampionát v rallycrossu včetně reálných závodních okruhů. Hra dále nabízí online režim s řadou pravidelně obnovovaných komunitních událostí, v němž můžete změřit schopnosti s živými protihráči.


Poslední diskuzní příspěvek

laski606: Můžeš prosím udělat obrázek, jak vypadá to "jsou 2 obrazy do sebe"? Nějak si to neumím představit.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.