Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Project CARS 2

22.09.2017
kompatibilní
80
19 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Toužíte-li zažít okruhové jezdění v atraktivním grafickém kabátku, pak by pro vás mohl být Project CARS 2 vhodným titulem k vyzkoušení. Pokračování Project CARS (2015) nabízí nejen technicky vyspělý vizuál, který vedle virtuální reality podporuje rozlišení až 12K, ale hlavně hratelnost, jíž lze pomocí široké škály nastavení a asistentů rozložit do kategorií od tvrdé simulace, až po uživatelsky přívětivější mód, aby si mohli zajezdit i "víkendoví" řidiči.

Tvůrci z londýnského Slightly Mad Studios, stojící například za okruhovou odnoží Need for Speed: Shift (2009) a jeho druhým dílem (2011), si s CARS 2 opět vytyčili o něco vyšší cíle. Zásadní vlastností titulu je systém jménem LiveTrack 3.0 starající se o dynamicky proměnlivé podmínky na trati vzhledem k počasí, roční a denní době, jež jsou rovněž dynamické. Musíte proto přizpůsobovat jízdní styl aktuálním podmínkám trati a počítat s jejich proměnou v průběhu samotného závodu.

Zastihnout tak může třeba bouře zanechávající kaluže vody, které vysychající na základě slunnosti/stinnosti daného místa a svůj vliv na to mají i jízdní stopy vozidel. Zlepšena byla také simulace fyziky pneumatik v návaznosti na počasí, teplotu vozovky a ovzduší. Mezi povrchy přibyl led, sníh a bláto, které reflektují nové podniky, například v podobě rallycrossu. Vylepšením prošla i umělá inteligence a v neposlední řadě rovněž došlo na přidání online šampionátu s dalšími hráči.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.