Ta Deathinitive edice je dobře rozbitá. Já vždycky něco zmáčknu a Smrtka buď.... začne dělat jakési charging dashe furt dokola nebo....zdvihne ruku a blokuje anebo.... prostě jen střílí a jediné co tohle dokáže přerušit je úskok. Já pak musím zmáčknout všechny klávesy a něco to pak zruší, ale fakt na to nemám nervy. I když teď už se to tak často neděje a stačí pak mačkat nějaký kombinace pravého a levého myšítka.
@Cobot (10.03.2016 08:30): Tak já té hře věnoval 85 hodin na nejtěžší a sebral jsem všechny věci, co se dalo díky videum. Nejvíc mi vadilo to, že pokud ses chtěl někam dostat, tak si k tomu něco potřeboval třeba hák a ten si dostal až v pozdější fázi, takže to mě nebavilo. Hledat pak místa, kde vlastně to místo bylo aaa tady, a co tam je hmmm. To už je mi prd platné.

Co si budem povídat, nevím kolik takové "předělání stojí" zda se jim to vyplatilo, protože ruku na srdce akorát rejžují na žádném ba i horším vylepšením. A pokud bude od nich trojka dopadne špatně.
Je fakt, že dvojka stála zbytečně velkej ranec, 50 mega doláčů určitě by to šlo i levnějc :).
@Cobot (10.03.2016 08:30): Deathinitive edition má změněný engine např. ono Tebou zmíněné nasvícení (jestli je to celkově lepší nebo horší už si musí posoudit každý sám). Bohužel se jí nevyhnuly některé bugy, které v původní edici nebyly / byly vychytané. Nějakou dobu jsem to nesledoval, je možné, že už většinu opravili.

Problém vidím krom jiného v tom, že původní nezabugovaná edice už se nedá na Steamu koupit (byť případná původní edice je ve Steam knihovničce odděleně od Deathinitive a asi je stále možné koupit původní edici jinde a na Steamu ji aktivovat).
Já jsem někde čet, že ta nová edice je horší než originál. Snad horší nasvícení (je to světlejší) a ještě něco. Bohužel si to nepamatuju. Ale vim, že mi uvízlo v hlavě, že až to budu hrát tak mám hrát tu původní verzi.
@Strady (09.03.2016 23:21): Jestli si pamatuju dobře, tak na začátku dělali rozdíl mezi tím, když člověk koupil celou hru včetně všech DLC "po kupě" a když kupoval DLC jednotlivě. V prvním případě dostal automaticky Deathinitive, ve druhém (můj případ) šlo autorům napsat mail s přiloženým screenshotem s přehledem všech DLC a nakonec také dostat Deathinitive zadarmo.

Doporučuju prolézt diskuze k DS 2 Deathinitive na Steamu, řešilo se to poměrně hodně.
Zdravím, doufám že píši správně, věděl by mi někdo pomoct s bugem - po najetí do menu klávesou ESC mi zmrzne postava > nelze se pohybovat, prostě nic. Dost mě to štve - protože takto nemohu si ani změnit zbraně na sobě či talenty. Hru mám zakoupenou na steamu.

Díky za každou radu.
To je síla teda... Chtěl bych vidět detailně kam peníze padaly. To s nima asi i topili.
Hra je bombastická, je tam pár věcí, které mohli udělat líp a logičtějš, ale 50 mega doláčů :D .. Síla...Půlka padla aspon na marketing.
Jsem zvědav, jak se zachovaj nordic ohledně D3
@Gohan (07.06.2014 13:40): Nejvyjde bez finanční podpory ;). A pokud jo bude to shit, jak sami vyvojáři řekli. Pokud to udělaj jen, protože mnoho lidi nemusi vedet, že thg uz neni. A proto to koupí a kdo z toho bdue mít prachy.. Tím se zabije značka úplně. A proto řekli, že to takhle nechtěj snad nelžou :/
A já chci i 4 díl.. Nezajíma mě,co kdo říká, mě to bavilo a to je hlavní.
Ty jo... do 3 bych možná i šel, ale jenom proto abych se dozvěděl jak celý ten mišmaš dopadne. Ale pokud to vyjde tak si myslím že to bude zase jedna velká vykrádačka všeho možného, a tak si radši už nic neslibuju
Po parádní jedničce která mě dost bavila jsem dostal studenou sprchu v podání druhého dílu. Proč se to do prdele změnilo v puzzle hru? Proč musím furt řešit nějaký puzzly? Zklamání.
Nevíte někdo, jestli po dohrání se budu moc vrátit a dodělat vedlejší úkoly nebo si zahrát DLCka?
Humblebundle weekly:
spousta solidních her včetně DS2

Ikdyž já z tohoto bundlu dohrál jen RF:Armageddon (solidní akce) a G4: Arcania (baby's first RPG, ale díky krásnýmu designu světa mě to bavilo).
na Smrtku by to nezabralo, ale Smrt v téhle hře není ta Smrt o které mluvíš. Jinak by v tom království mrtvých byl králem on
Tak momentálne v akcii za 17 eur na steame. Rozhodne sa hra za takú cenu oplatí, herná doba je dlhá (okolo 30 hodín ak plníte aj vedlajšie misie a zbierate čo sa dá). Momentálne asi najlepšia rúbačka na trhu so štýlovou grafikou, parádnou hudbou od Jespera Kyda a príjemným fantasy prostredím.
Už mám v hre nahratých pekných 20 hodín a stále zatracene baví. Zatial najlepšie momenty hry - nadupaný úvod s touto hudbou hlavne od času 1:30 http://www.youtube.com/watch?v=6aRvIKb9HtQ&feature=relmfu - take zimomriavny som pri hre mal naposledy asi pri hre Zaklínač 2...a druhý moment je Hadí vrch http://www.desura.com/members/maxen1416/images/darksiders-2-screenshot

a toto je tiež parádna hudba od času 2:50 http://www.youtube.com/watch?v=R_TN10DROcY
a ako som už písal vo volnej diskusii táto skladba http://www.youtube.com/watch?v=MdIxO_Pvmv4&feature=related je to najlepšie čo som počul od čias Hitman 2

Jednoducho takáto epická hudba robí neskutočnú atmosféru, potom sa človek cíti v hre ako absolútny badass :)
Dík, já na to taky šel přes myš a klávesnici a přišlo mi to v pohodě, tak jsem si říkal jestli nejsem divnej :)
Chci se zeptat zda to hrajete na gamepadu nebo klasika myšoun+klávesnice?
Město mrtvých byl teda slušný nářez, jak z hlediska bitev (tamní boss se málem vyrovnal sesazenému ledovému králi, obyč. bitky zatím největší masakr za celou hru), tak z hlediska platformování (které pořád nemám moc rád, protože to kolikrát přímo bolestivě postrádá jakoukoliv logiku a Smrťák je s oblibou opravdu neohrabaný...nicméně puzzly jsou teď asi tak nejzajímavější, co se umím rozdvojovat. Jednou jsem se dokonce na cca 10 minut zasek). Lostlight je nádherný.

A vůbec, ještě před pár hodinami bych vůbec nečekal, jak moc mě to chytne. A to se mi to ze začátku nechtělo líbit skoro vůbec. Tímhle tempem to během dalšího dne docela určitě dohraju, ale jak to tak vidím...jakmile mi příjde originálka, asi si dám okamžitě repete. Mphm.
@marwel (18.08.2012 22:16): Ten pocit znám. Hádat se s nima ale taky vůbec nemá cenu, to si člověk tu nasranost akorát prodlouží. To samé nějaké důkladnější pročítání. Já už dlouho pro jistotu u podobných článků do diskuzí ani nenakukuju.
@HolyMeatball (18.08.2012 21:52): Bohuzel, casto je ignorovat nedokazi. Kdyz nejakej parchant rekne neco ve smyslu, ze kdyz PC verzi takhle odflakly, tak to ze si to radsi jen stahne nez aby za to zaplatil, to me dokaze vytocit. Fajn, nelibi se mu, jak na tom PC verze je, tak at to do rite vubec nehraje!
Včil jsem si ty komenty taky přečetl. Lepší ignorovat. Takoví jedinci byli, jsou, a budou i nadále. A beztak jich bude čím dál víc (kor když teďka propagujou rozmnožování, jak kdyby těch lidí na světě už tak nebylo přespříliš...ale to sem asi nepatří >_>).
Ja jsem byl sice trochu negativne prekvapen, ze tam zadne nastaveni neni, ale hra je dobre optimalizovana a krom faktu, ze zase zapomeli dat do hry nastaveni citlivosti ovladace (stejne jako v prvnim dile), jsem spokojeny. A vzdycky kdyz si prectu ty komentare plne nenavisti a obhajovani piratstvi pod takovym clankem, stydim se, ze jsem PCckar. Tolik kokotu se nenajde na zadne jine platforme.
@pipboy (17.08.2012 23:25): No to je, ale tam jsou jezdci jaksi porad. Nejsou od toho, aby po tom, co jedna ze stran porusila rovnovahu, prijeli a natolili rovnovahu znovu, ale tak nejak dohlizeji nad svym oborem (a rovnovahou) neustale. Smrt neni zabijak, on vlastne ani zabijet nesmi. Hra za nej by byla docela nuda. I kdyz... u Smrtaka clovek nikdy nevi.:-)

Komiks jsem necetl, ale cele to na me pusobi tak, ze jsou to proste jen borci s cool jmenama a o neco vetsim skillem.:-)

Kazdopadne mi je sympatictejsi hrat za postavu, ktera se drzi pri zemi byt ma jmeno, od ktereho by se dalo ocekavat hodne, nez za plesatyho troubu, schopneho mordovat bohy levou zadni.

A co se tyce postavy Smrtaka tak zatim nemuzu uplne hodnotit, protoze jsem to hral jen cca ctvrt hodky abych zkusl HW a ted cekam na original, ale na prvni pohled mi prijde mene zajimavy nez Valka. A zvlastni je take dabing. Obcas mi prijde badass a obcas jako by ho daboval typek co jim nosi do studia postu.
@marwel (17.08.2012 22:15): no, Zemeplosskej smrtak je taky jeden z jezdcu a nejspis taky smrtelnej (i kdyz pravda urcite ne tak moc.)

jinac jsem dneska konecne opustil forgelands a jsem v zemi mrtvych. Vlez jsem do nejaky kobky, prosel jsem ji v pohode, ale u bosse si prijdu hur jak v dark souls :D Kdyz se mu podari hodit mi chill efekt, sezere to zdravi rychlejs nez ho flakonek obnovi.

A smrtak neni moc... sympatak.. neni to hrozny, ale Valka byl lepsi. Vubec bych rek ze hodne veci delala jednicka lip.
Já mám pořád v hlavě Smrt ze Supernatural :D Ten říkal že byl dřív než bůh a prostě celkově když se řekne smrt.. no i když pravda i ten Válka byl docela jetý.. To už šel větší respekt z 'bratrů' v červeném trpaslíkovi :D
krismeister: Tož demo z takového jednoho fóra které společnost moc neuznává.. :D Jinak baví mě comba atd ale Smrt je fakt idiot. A puzzle bych bral ale ne takové.. všechno se dělá přes ty vybuchující kuličky.. proč sakra? Dejme tomu že jste smrt.. SMRT!! pro ty co si to neuvědomují opakuju.. SMRT!!! Ale aby mohla projít dveřmi musí 'sračky' které to blokují zničit vybuchujícím slizem.. :D Ale jako ty boje.. ach <3 ty se jim povedly..
@SilentWolf (15.08.2012 18:24): Takovédle píčovinky nedělala ani Lara (tedy než se jí ujali Crystaláci), a to už je co říct...
...já si ale na přítomnost nějakého toho puzzlu stěžovat nemůžu. Na co si stěžovat můžu a míním, je umístění nastavení ovládání do stejného menu, kde je inventář, mapa, skilly apod. The fuck?! Mi trvalo asi dvacet minut, než mě vůbec napadlo se tam podívat.
Grafiku jsem taky od jedničky čekal aspoň trochu lepší, ale ona se snad ještě zhoršila. Takhle mizerný textury jsem neviděl ani nepamatuju, obzvlášť ta voda...aspoň že artstyle se poved a je díky němu vcelku radost tím světem brouzdat.

Jo a taky jsem čekal, že Smrt bude větší bourák, ale zatím se mi jeví jako solidní šulin. Ale celkově mě to baví.
eh, dost bugu. trochu me sokuje ze to na disku nechava jen posledni dva savy (a uklada kazdych par minut)... sranda kdyz se neco rozbije a clovek doufa ze reload bude stacit >_>
Nevím jestli se do téhle hry hodí ty puzzly co tam jsou. Sakra hraju za Smrt a dělám pi**viny jak Lara Croft. A furt to samé (výbušné koule).. bluéééé.. Hraju 20 min abych naplnil místnost vodou a mohl ji přeplavat.. fakt super záležitost :D celkem mi to znechucuje hru. Nehodí se to do ní.. A Smrt je taky idiot.. akrobat jak nevímco ale nepřeskočí metrovou mezeru a musí ji obskákat přes zdi.. Pfff.. Ale jinak je to fajn..
hm... nefunguje mi v-sync.

i jinak bych mel par pripominek. (kamera, v prvni lokaci s npc lituju ze smrtak neumi sprintovat nebo tak neco + nutost pouzit schody i tam, kde by nemel mit problem proste jen vyskocit nahoru) ... nic hroznyho pravda.
Tahle hra mě vůbec nezajímá (jedničku mám a vůbec se mi do ní nechce), ale soundtrack od Jespera Kyda? To bude zase lahůdka. Slyšel jsem zatím jeden song a paráda.
@pipboy (09.08.2012 22:27): Na to se zeptej Memphise, ten to určil. Beztak by bylo nejlepší, kdyby se těch coverů mohlo přidávat víc a v daleko větším rozlišení (které by se zobrazilo po rozkliknutí).
A ještě jednu zásadní věc, je dobré psát jako by už ta hra vyšla "bude obsahovat/obsahuje"...