Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jan Kováč / 27 let / ČR - kraj Praha

Momentálně rozehráno


Profil

Xbox Live nick: Kovi0810

Něco málo o mně:

V profilu můžete vidět můj věk :). Ke hraní na PC jsem se dostal docela pozdě - až někdy začátkem roku 2004 jsem dostal svůj první počítač (tuším to byl AMD Athlon XP 2000+, GeForce 4 MX400 64 MB a 256 MB RAM). Do té doby jsem byl šťastným uživatelem prvního PlayStationu, u kterého jsem proseděl nespočet hodin, a který mi dal přičichnout k několika herním klenotům. Bohužel, díky mému věku a jen slabé znalosti angličtiny (za nás se učila až od 4. třídy), jsem tyto hry nedokázal docenit po příběhové stránce, i když jsem byl docela vnímavé dítě a chápal jakž takž, co se kde děje podle cutscén. Ale třeba rozhovory v Metal Gear Solid jsem zvesela skipoval :). No a když na PlayStation přestávaly pomalu vycházet hry (pamatuju, že to začalo někdy u NHL 2002, kdy jsem si říkal, že je něco špatně a strašně dumal nad tím, proč to přece na to PSX neudělají i s horší grafikou, já si to hlavně chci zahrát :D), tak naši pochopili, že by nebylo od věci investovat do PC.

Tím pádem jsem přišel i většinu do té doby na PC vydaných her. Hlavně her, které vyšly do roku 2002, k těm jsem se povětšinou nevracel, snad jen kromě Maxe Paynea, který byl mojí úplně první hrou na PC, kterou jsem doma hrál. A pak už se to se mnou vezlo, samozřejmě jsem pirátil a vůbec mě to netankovalo :D (zvrat, co se pirátění týče, přišel tak před 4 lety, kdy jsem poprvé přičichl k vydělaným penězům), můj herní vkus se různě vyvíjel, moje názory na různé hry také prošly evolucí, atd. Nemám nějak vyhraněný vkus, akorát jsem absolutní poleno na real-time strategie (ale já se jednou k tomu Company of Heroes dokopu, to ne že né!), jinak hraju vážně všechno. A pokud nemám co hrát, případně na nic není nálada, tak končím u mnou milovaného Football Managera, FIFy, případně nově a konečně u NHL, jelikož jsem si nedávno za úplný pakatel pořídil Xbox 360 Elite.

Dneska už bohužel nehraju tolik jako dřív, jelikož na koleji mám notebook, který už má nějaký ten rok a jsem rád, že si na něm zahraju FIFu ve středních detailech a FMko :). Když pobývám doma, tak to je samozřejmě jiná, snažím se dojíždět resty, jako třeba teď v červenci Mass Effect 3, který jsem měl už předobjednaný - celkem muka, když jsem věděl, že to na mě doma čeká, nebo např. Deus Ex: Human Revolution. u kterého vůbec netuším, kdy se k němu dostanu.

Jo, a abych nezapomněl. Vůbec většinou nehraju multiplayer, jelikož mě to nebaví, pokud nejsem nejlepší a na nějaké pilovaní nemám moc čas :D. Jedinou výjimkou je snad FIFA, tam si rád zahraju (navíc se v ní ani nedá cheatovat a mám jistotu, že zápas bude fair) a vlastně ještě FM, které každoročně hraju s kámošem přes LAN.

To je ke mně asi vše, díky za pozornost :D.

EDIT: Tak konečně jsem si pořídil notebook, který je trošku schopnější, než můj předchozí a restíky tak můžu dojet :).