Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Mínusy, nejde sebrat jiné zbrane, kdyz jdete dál než smíte zacne se Vám odpocitavat doba. Neprátelé xD jsou, jak figurky zasekly v ledě. Jako jo alespon to projdu rychle, ale baví mě to více, jak dvojka a víc, jak predeslé dily CoD :)

V některých misích lze sebrat zbraně v některých ne. Nejvetsi minus je, ze nejde levelit postavu :), takže jsem to dohral se základnim vybavením. Lepší, jak dvojka a to o mnoho. Konec celkem o nicem,

Další pruser je optimalizace proapdy fps v intru během hraní na pc, kde mi vse slape, jak hodinky.


DLC se zombíkama. Stejná mapa, nefungujíci audio s textem, kdyby predesle díly nebyly tak tragické, tak tu hru sejmu, ale protože to zatím od dob black ops byl nejlespi dil, tak tomu nechávám volnost.
@Korbitch (16.10.2017 22:02): Že by na tom bylo v tomto nějak silnější oproti ostatním dílům, to bych neřekl. No i když možná za určitých okolností, když to srovnáš s určitými filmy.

Každopádně AW mě bavilo moc a dohrál jsem to nějak 4x. Ghosts mě bavili ale nejvíce. MW série luxusní a IW byl v určitých ohledech taky hodně dobrý, ale musí to člověku sednout, protože už je tam jakýsik odklon. Black Ops III mi přišel ze všech dílů jako úplně ten nejslabší.

Ale AW měl i v určitých lokacích nejhezčí grafiku, pokud to člověk hraje na ultra. Třeba rozhledy po té základně, to bylo luxusní a vypadalo to jako ve skutečnosti a obličeje taky téměř dokonalé. Ale zase jiné lokace byly hodně kreslené a hra vypadala místy jak z roku 2007. Hodně velké skoky tam byly v grafice.
Hmmm, docela zajímavé to hodnocení tady, protože BLOPS3 je rozhodně nejlepší BLOPS ze všech BLOPSů.

Ze zbraně jsou konečně docela fajn ke střílení, levely jsou místy docela dost roztáhlé, vertikální a neokoukané a kdoví proč jsem dostal strašnou chuť si dát MGS4...
@Bodkin (18.12.2016 13:46): Střílení mě bavilo, ale BO II už si moc nepamatuji, akorát vím, že se mi líbily ty různé možnosti zakončení v příběhu. Samotnou hratelnost a gameplay už si vybavuji jen matně. To střílení mi tady v BO III přišlo stejné asi jako v těch Ghosts a Advanced Warfare.

I když jednička BO mě bavila více než trojka. Tu si pamatuji docela dobře, protože jsem ji dojel asi 3x. A srandovní je, že i graficky mi přišla z BO série nejhezčí :-) Nejškaredší mi přišla asi dvojka.

No, jsem zvědavý, jaké bude tvé závěrečné hodnocení. Já se třeba ani s postavami nedokázal moc sžít, ale nebudu ti tu spoilerovat.
@Bodkin (18.12.2016 11:33): Tak jsem víceméně zvědavý, jak budeš hodnotit tu druhou polovinu, protože myslím, že po příběhové stránce jsi vůči hrám více kritický než já. Ale třeba se ti to bude líbit, protože musím říct, že svým způsobem je to fakt originální. Zatím jsem tohle v CoD sérii nezažil, ale upřímně si myslím, že tohle tam ani nepatřilo.

Jinak se mi to pořád válí na disku a uvažuji, že si to dám kvůli té akce, která mi nepřišla špatná. Jen mě odrazují ty důvody, které jsem zmínil. Tak možná si spíše dám znovu IW místo toho.

A po grafické stránce mi stejně přijde, že poslední dva povedené díly byly Ghosts a Advanced Warfare. Škoda, že se ani trochu nesnaží konkurovat BF.
@Bodkin (18.12.2016 02:44): Single nebo multiplayer? Co se týče singlu, tak mi to přišlo ze startu v pohodě, ale pak se to totálně zvrhlo a byla to šílenost. Absolutní fantasmagorie, kterou jsem ani trochu nechápal. A když to říkám i já, který příběhové části zase tak moc oproti jiným nekritizuje, tak na tom fakt něco bude.
Whoa, nechci to zakřiknout, ale trojka vypadá na první zábavný BLOPS
@Jack_Dark (03.11.2016 11:28): A tak bavit to pobavilo, ale ten konec byl šílený a něco takového do CoD snad ani nepatří. Ale začátek byla příjemná akce. Jen se hráč nedokázal sžít s žádnou postavou a je tam toho více. A já hodnotím především kampaň a multiplayer si zahraji jen občas u některé hry a stejně by mé hodnocení z určitých důvodů neovlivnil, protože to beru jako další samostatnou část hry a hodnotil bych maximálně zvlášť než do kupy.

Ten teď zkouším akorát u BF 1 občas. Ten mě celkem baví.
@Zx Atari (komentář): Takže hodnotíš to najviac chválené z celej hry z pár minút, čo si ju mal spustenú, no reálne si ju nehral, lebo si nechápal, čo máš robiť? To už viac chápem nulu u Dooma ;)
Mě ta kampaň i celkem baví. Zase tak tupé oproti jiným dílům mi to nepřijde. Jinak trochu mě štve, že musím vždy podržet na chvíli "F" pro akci, jako by to bylo něco extrémně důležitého a otevřením dveří dělal rozhodnutí v dialogu jako u nějakého RPG. Myslím, že samotné stisknutí by stačilo. Proč to chvíli držet, to nechápu.

Graficky mi to nepřijde zase tak hrozné. Místy se mi grafika docela líbí a místy mi přijde taková průměrná či horší. Záleží na lokaci. Jen mě trochu štve, že mi to občas na půl vteřiny klesne i na 30 nebo možná i méně a trochu to zalaguje. Normálně to sice furt jede konstantních 60 fps, ale ten propad člověk vždy ucítí. Zase tak skvěle hra nevypadá, aby si tohle mohla dovolit. Třeba mám teď nainstalovaný i Battlefield 4 a ten podle mě vypadá graficky o dost lépe a jede mi bez propadů pořád mezi 90-100 fps na ultra detaily. Tedy v jedné lokaci mi to kleslo i na 60, když tam byla spousta efektů, ale i tak vypadá o hodně lépe a hýbe se svižněji.

No jsem zvědav na Infinite Warfare a Battlefield 1.
@StortokICZ (18.10.2016 15:44): V tom sa zhodneme, akurát mne to pripomenulo celkom iný, ale zato rovnako WTF koniec. :D

@FildasCZ (18.10.2016 03:23): Mňa kampane bavili takisto. Ale od prvého dielu zhruba až po Black Ops 2 to pre mňa bola aj najlepšia multiplayerová séria. Príde mi, že po "Duchoch" to už CoD nie je čo bývalo. Napriek tomu tretí Black Ops som si náležito užil na oboch frontách (zombíkov som vynechal, coop nejak extra nemusím).
Tak singl, jako takovej je celkem dobrej co se týče technického zpracování a dvě mise jsou opravdu skvělé. Na druhou stranu singleplayeru škodí příběh (snad by bylo lepší kdyby tam nebyl a kdyby jednotlivé mise byly prostě o tom, že tě pošlou na misi) a zadruhé tomu škodí přehnaně moc akce v některých momentech
@StortokICZ (16.10.2016 18:40): Tak já mám hru doma koupenou a zatím jsem ji ještě nezkoušel, ale taky budu hodnotit pouze kampaň. Jenže jde o to, že u mě multiplayer na hodnocení nikdy nemá vliv, i kdybych ho hrál. Třeba u MW 3 jsem strávil mnohem více času hraním multiplayeru a i tak jsem hodnotil pouze kampaň. Bylo by těžké ti vysvětlovat, proč to tak hodnotím, tak se o to raději nebudu pokoušet :-) Ale třeba mě bude i ten single bavit. Zatím mě bavil u každého CoD a beru to jako takovou fajn odreagovačku, když si můžu pokosit nějaké ty pajduálky :-)
Tady všichni píšou jak je ta hra špatná, ale co se dívám všichni hodnotili jen singleplayerovou část, ale nikdo neohodnotil multiplayer
Tak tak.. široko ďaleko najslabší singleplayer - zo zábavného koridoru sa stala arénovka určená skôr postup s viacerými hráčmi s možno nie úplne najhorším, no chaoticky podaným príbehom (to najlepšie je pritom vykradnuté z iných filmov/hier) a trochu dlhšia kampaň taktiež nie je až takým pozitívom, ako sa môže sprvoti zdať.
@M.a.t.t. (03.10.2016 10:36): @JohnCZ (03.10.2016 12:29): Budu reagovat víceméně na vás oba.

Já mám ve zvyku dohrát spíše singleplayer kampaň a multiplayer jsem hrál pouze u MW 3 (nepočítám díly, kde jsem multiplayer pouze vyzkoušel). Hra warez nestahuji a zakládám si na své sbírce originálek a navíc by se mi ani 60 GB už stahovat nechtělo a i těch 10 GB na Steamu mě dost štve, bo chci nainstalovat a hrát.

Série nikdy nehejtuju jenom kvůli tomu, abych byl frajer a mohl dělat ramena nebo byl součástí davu a oblíbený. Osobně bych těmhle lidem řekl, že jsou to totální kreténi, ale nechci, aby mi pak nadávali v diskuzi a zbytečně vznikla hádka, tak na ně kašlu.

Já tu hru vyzkouším, ale to nízké hodnocení mě prostě zaráží. Já jsem spíše kampaňový hráč a i kdybych hrál multiplayer, tak to mé hodnocení nenavýší, protože na tom prostě neujíždím. MW 3 jsem hrál hlavně proto, že jsme se sešli jako dobrá skupinka a hrávali společně, ale moc na tom neujíždím a navíc jsem nervák, takže když mi nějaký dobrý hráč dává na budku, tak mlátím pěstí do stolu :-)) Někdy se to snažím svést na internet, který prostě není úplně nejlepší a ostatní určitě mají lepší připojení.

Snad mě to tedy zase tak moc nezklame, protože má hodnocení kampaní se i tak hýbou okolo 80% a mezi jednotlivými díly nevidím zase tak propastné rozdíly. Je to jednoduchá akční střílečka, která má jednoduchý příběh a akční filmové momenty. Více zase tak moc neočekávám. Tak doufám, že to opravdu není tak hodně zprasené, že to odradí i mě. Možné to je.

Ale třeba Ghosts jsem dohrál 5x a AW 2x a uvažuji o třetím dohrání. Ten BO III, když koupím, tak bych ho minimálně alespoň jednou dohrál. Jen nevím, jestli to bude stát za ty prachy, jak mi tu píšete, že to má nejhorší kampaň :-)
@M.a.t.t. (03.10.2016 12:08): Je to možné a je to tak u mnoha dlouhotrvajících sérií. Tím nechci nějak bránit hru, kterou jsem ani nehrál a vím o jejích kvalitách prd. Poslední díl, co jsem hrál, byl Modern Warfare 3 a tehdy si to určitou kvalitu ještě drželo. Ale opravdu mě mrzí, že je kotel hráčů, co si hru stáhne, zahraje si kampaň a hází na ni špínu. Obzvláště u mnou zmiňovaného Battlefieldu, zbytečně to zkresluje hodnocení. Je to podobné, jako hodnotit seriál po pilotu. A u CoD je tu ještě navíc ten extrém, že, jak řikáš, je tuhle sérii v módě hejtovat.
@JohnCZ (03.10.2016 11:09): To jo, ale je pravdou, že napríklad COD si až do Black Ops III držala v singleplayeri istú úroveň (i keď hateri sa našli vždy), takže z tohto pohľadu to hodnotenie čiastočne chápem. No i tak mi príde zbytočne prísne, napríklad Zombie kampaň mi prišla konečne zaujímavejšia, hoci pomerne náročná a taký Free Run Mode je síce len slabšou kopírkou Mirror´s Edge, ale aspoň je to niečo nové. Ale mám dojem, že Infinite Warfare uspokojí z hľadiska singeplayeru viac hráčov.
@M.a.t.t. (03.10.2016 10:36): To máš stejné jako u nových Battlefieldů. To hodnocení (nejen) tady na DH je směšné, jelikož jsou to špičkové hry ve svém žánru. Lidi hodnotí MP hru na základě singleplayeru, který nikdy nebyl tím podstatným (že by piráti?). V případě CoD u starších dílů SP nějaké to slovo měl, ale ty nové se viditelně soustředí především na MP.
@CrocoRay (02.10.2016 12:16): Záleží od uhla pohľadu. Pokiaľ sa chceš zamerať na singleplayer, z tohto pohľadu je to pravdepodobne najhoršie COD s najhoršou singpleplayerovou kampaňou. Multiplayer je v tomto dieli naopak hodnotený ako jeden z najlepších, preto sú napríklad hodnotenia recenzentov podstatne vyššie, ako u bežných hráčov - nehovoriac o tom, že už od MW2 je v móde na túto sériu nadávať. ;)
Mě to nízké hodnocení nepřekvapuje, nedokázal jsem se dostat přes 4 mise, jak strašné to bylo.
@Korbitch (02.10.2016 00:41): Tak já první vyzkouším i ten BO III, akorát mě tu zaráží to hodně nízké hodnocení. Ale je fakt, že nulová ignoruji, protože to jsou hodně zkreslená hodnocení, která nemohu brát vážně a jsou nejspíš udělená v afektu. Ale i tak to tu nikdo nehodnotí moc pěkně. Ale snad mě to bavit trochu bude, když mě zatím bavilo každé CoD a mám rád takové to bezmyšlenkovité zastřílení si s trochou příběhu okolo.

A pak vyzkouším ten IW. Jen někde zchrastit zase prachy, když jsem teď vše dal do upgradu PC a kromě toho chci ještě zakoupit pár dalších novinek. A ušetřit nemám kde, když nekuřím a nepiju :-))
@Korbitch (02.10.2016 00:14): Mě Ghosts možná bavil o něco více a dohrál jsem ho asi pětkrát (musel bych se podívat do statistik, abych věděl přesně :-)). A co se týče grafiky, tak jsem ho dost srovnával s Advanced Warfare a tady právě musím říct, že Ghosts mi pořád přišel takový graficky stejný, zatímco AW místy vypadá skvěle a graficky naprosto nejpokročilejší a pak jindy zase průměrně, že ho Ghosts překonává. No, opakuji se, ale s tímhle se prostě tolik u her zase tak často nesetkávám :-)

Ale u Ghosts mě nejvíce mrzí, že zatím nevyšlo pokračování vzhledem k tomu konci. Ale i AW bych se rád nějakého pokračování dostal. Jinak zatím jsem z CoD nehrál pouze tento BO 3, tak ho asi vyzkouším. Dvojka se mi líbila hlavně možnostmi různých konců, i když celkově mě brala asi nejméně. Byla originálnější a snažila se trochu vybočovat, ale některé věci mi tam vadily. A pak jsem zvědavý na ten nový Infinite Warfare ve vesmíru. Moc se o ten nový díl nezajímám a shlédnul jsem pouze pár gameplay videí, ale určitě to vyzkouším.
No mě to vyloženě sedlo. Modern Warfare byl vynikající. Pak ty další dva už nic moc, trojku jsem ani nedohrál. Ghosts né úplně hrozný, ale taky to prostě nebylo ono. A první dva Black Ops jsem nehrál, takže nevím. Prostě AW mě po hrozně dlouhý době utvrdili v tom, že tahle série ještě má co říct, a že když se chce, tak to jde. Jsem hodně zvědav na IW. Jsem založenej vyloženě na sci-fi hry, takže já se těším. Nicméně za nejlepší trilogie považuju Mass Effect, Crysis a Dead Space. Jsou to samozřejmě jen osobní pocity a důvody.
@Korbitch (01.10.2016 23:48): Mě Advanced Warfare docela bavil, i když nevím, zda to byl nejlepší díl. Já se bavil u všech CoD. AW jsem dohrál dvakrát a podruhé konečně na nejvyšší detaily a někdy mi to přišlo jako bych hrál dvě různé hry :-) V určitých částech bylo grafické zpracování excelentní a jindy některé mapy byly takové chudší a graficky mi to přišlo jako průměr. Ale docela mě uchvátilo to středisko, jak jste se tam projížděli tím jeepem. Ta grafika mi tam vyrážela dech, jak pěkně to bylo zpracované a graficky to bylo úplně něco jiného než právě mapa, na které se odehrávala předchozí mise :-)

Ale jako bavilo mě to a říkám si, že bych si to brzy mohl dát potřetí.

EDIT: Mluvím tedy jen o kampani. Multiplayer jsem hrával jen u MW 3.
Teda tak jsem si říkal po delší době si zkusím zahrát nějaké nové cod když mám toho nového kompíka. Nejen, že ta grafika je pořád stejná jak v době mw2, ale tam to bylo aspon zábavné střílení. Tady je hnusný prostředí a nezábavné střílení no hruza.
@Mr.MartinBrain (komentář): Docela tě obdivuju. Začít hledat štěstí v rámci CoD zrovna u BO3, to je odvážný :)
Pokud tě táhne akce a příběh, zkus spíš CoD4-MW1
A pokud hledáš Coop kampaň, zkus CoD5:WaW (ale je kopec lepších coop her)
WaW mě nějak minul. Příběhově mě ty moderní CoD bavily (kromě Black Ops), je to takový "vypnout mozek na pár hodin a odpočinout si u explozí". Ale jestli do toho je to co říkáš, nízké FoV a špatné ovládání.
Není tak úplně pravda, že bych Black Ops nikdy nehrál. Zkoušel jsem BO1, ale skončil na Kubě, nemohl jsem hrát dál jak mi tam úplně vše vadilo. Příběh jsem dosledoval na let's play nějakého youtubera s vtipnými komentáři.
@Marty McFly (16.01.2016 21:11): Tak nejak tam stale bojujes proti nejakym pridrblym robotom, v kombinacii s nejakou dementnou Matrix simulaciou.... skratka nedokazal som to dohrat a to som dohral uplne vsetky COD hry co existuju (na PC = COD3 som hral iba chvilu na PSP).
BO3 je jedina, ktora bola taka priserna sracka ze som ju nedokazal hrat dalej nez nejaky lvl 5 ci 6.

A to som bol taky masochista ze som dohral totalne dementne naprogramovane a absolutne skriptovo nefunkcne CoD5 WaW.
V čem je kampaň hrozná? Možná bych si to i zahrál, kampaně v CoD mě vždy bavily (1, MW 1-2-3, G, AW), ale sérii Black Ops jsem nikdy nehrál.
@JendaF (20.11.2015 19:10): Až tak hrozné to určite nie je, akurát z lineárneho koridoru sa v singleplayeri stala kooperačná arénovka. A tu väčšina ľudí hodnotí iba na základe singeplayeru, pričom tento diel má najviac obsahu všeobecne.
Kampaň ma 10 hodín, v singleplayeri je to najdlhšie COD vôbec. Takže ktokoľvek píše niečo o 5 hodinovej kampani (zdravíme games.cz). viem, že hru poriadne nehral :)

Najväčší problém je v tom, že aj singleplayerová kampaň je vôbec prvýkrát čisto podriadená kooperácii pre 4 hráčov (čo je mimochodom vcelku zásadná vec, ktorá nie je spomenutá v popisku a vytvára to nesprávne očakávania), takže v leveloch na hráča útočia hordy nepriateľov, bez ohľadu na to, či hrá sám, alebo sú viacerí. Samozrejme, že to nie je šťastné riešenie a celkovo tá kampaň nie je neviem aká nápaditá a príbeh je chaotický. Ale verím, že v kooperácii môže byť zážitok o niečo zábavnejší.
Tak sem dnes zkouknul Lets play na Hrej.cz... To je hnus... Když sem hrál AW, byl sem celekm nadšenej z grafiky i zvuků, byl to ve světě CoD obrovskej posun... Ale toto... To fakt ne... Nedam jim ani ečko... Cajzli...
Call of Duty: Black Ops 3 vydělalo 550 milionů dolarů za první tři dny ---- :D
Osobně jsem taky dohrál všechny díly, ale tenhle je zdaleka nejhorší. Grafika vyblitá jak před 10 lety, příběh naprostý hnůj, co nedává smysl a hratelnost taky skoro nula. Dohrávám to jen ze setrvačnosti jako chvilkovou odreagovačku po večerech a fakt doufám, že to brzy bude za mnou.
@Walome (11.11.2015 14:37): Jo - ROBOTÚM!
Ako je tam občas nejaký ten náhodný vojačik, ale úplné minimum. Skrátka zábava na bode mrazu a esšte do toho tá mágia (klasické spelly proste akurát sú závislé od cooldownu a nie many).....
Tie boje proti robotom ma fakt nebavia, navyše aj hráč je kvázi-robotický, vybavený okrem klasických zbraní aj akousi cooldownovou mágiou, ktorá ale našťastie nie je nutná k prejdeniu iba je to taký OP doplnok pre niekoho komu to príde zaujímavé/zábavné.

Úplne debilná mi prišla tá tuším 2 misia, kde hneď na začiatku povedia hráčovi, že je to iba simulácia takže vlastne o nič nejde. WTF? Prečo by som sa mal o niečo snažiť keď je to iba simulácia, oveľa lepšie by predsa bolo nechať to postavu prejsť (nech sa snaží, predsa si myslí že mu ide o život) a až po misii mu vytmaviť situáciu, že je to len simulácia atď. Skončil som v 3 či 4 misii a už to asi ani nedohrám, je to strašný shit.

Zprasené technické prevedenie ani nebudem spomínať, ale nejaké patche už tuším vyšli takže sa niečo mohlo zmeniť.

Resumé, za 2 eurá so všetkými DLC vo výpredaji by sa to možno oplatilo kúpiť.
@Gordon (10.11.2015 20:29): Tak třeba mě loňské Advanced Warfare bavilo a dohrál jsem ho už dvakrát. Ovšem je potřeba mít silný stroj. Příběh sice není nic závratného, ovšem způsob, jakým vás do něj tvůrci vtáhnou mě oslovil. A když to tak sleduju, Black Ops 3 mě asi minou.
@Gordon (10.11.2015 20:29): Dohral jsem vsechny dily. Tento je vsak jednoznacne nejhorsi (porovnavam kampane). Scenar je debilni (naslapnuto mel ale slusne), grafika tri dily zpet. Mel jsem problem ho vubec z principu dohrat. Takovou hatlapatlaninu jsem dlouho nevidel. Melo by se jmenovat spise CoD: Mechcommander. Predchozi dil Advanced Warfare je oproti tomu majstrstyk.
Jako je to hratelný... Samozřejmě se musíte spokojit s tím že to nebudete mít na ultra mega nastavení, ale třeba snížené stíny nebo vypnutý ten rozbitý rozmazávající efekt. Nejvíc tomu teda ale asi žere volumetrické nasvětlování. FPS propady jsou ale šílené a někdy to jede kolem 60, někdy zas kolem 30 a to se tam prakticky nic neděje.

Já to ale kurva nechápu.. to už i Battlefield 3 vypadá líp a jede mnohem líp jak toto.
@kuler91 (09.11.2015 21:13): Moc to nechápu. Vývojáři mazali med kolem huby, jak to bude méně náročné, oproti Adwanced Warfare, a když tak čtu všude různé reakce, tak mi přijde, že moje R9 280, která si s AW poradila na jedičku, by měla stejně problémy. Dám tomu pár týdnů, a jestli nevyjde nějaký patch, tak mě tenhle díl mine. Co považuju za naprostý vrchol, je toto..
http://bonusweb.idnes.cz/call-of-duty-bl ... 71440_bw-novinky_anb
Trochu se přitvrzuje no .. pokud si chce někdo zahrát tenhle odpad, tak potřebuje minimálně 980 ti ... :D
S Pckařema se začíná vyjebávat ve velkém i co se týče odkladů ... :(
No ještě abych za toto platil .. A přemýšlím že budou muset zaplatit oni mě, abych to dohrál :-/
No je to nějaké to rozmazávání pohybu a po chvíli hraní se mi začali postavy vlnit a zrnit a já nevím co všechno tak jsem to musel vypnout :D
WTF? Opět to klasicky stojí za hovno.. Optimalizace je otřesná, grafika je hnusná a ten příběh je tuctovej.
@Maximus (03.11.2015 14:54): Adw warfare byla, co se zpracování tyče, naprostá špička. Příběh samozřejmě prakticky o ničem, ale oproti Ghosts to byla jízda. A to samé čekám i od tohoto dílu. Nabušenou sci-fi, která má mít údajně až 15 hodinovou kampaň.
To už vychádza nové COD? Fúúha, absolútne som túto kampaň nesledoval.
A žiadny príspevok v diskusii za celý mesiac? no už sa to asi vážne všetkým prejedlo :D

Advanced Warfare ma prekvapivo dosť bavilo, tak som celkom zvedavý.