Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Momentálně rozehráno


Profil

V listopadu 2018 odejit z DH, z důvodů nesouhlasu protěžování rasistických, šovinistických a ultrapravicových názorů na Databázi her, která se zde děje za aktivní podpory adminů. Provoz webu zabývající se videohrami je pouze zástěrkou pro sdružování se extrémistů a utužování jejich světonázoru.

Hodnocení her je neobjektivní, systém je špatný, vychází vstříc těm, co se spíše snaží realizovat útoky na domnělé něpřátele, zejména tzv. korporace a studia podporující tzv. genderovnou rovnost, neomarxistickou propagandu, revizionalismus a podobné nesmysly, které zrovna letí u extrémistických, dnes aktuálně oblíbených, webů a videoblogů. Hlavní účel je zjevně vzájemného se potvrzování v radikální interpretaci politiky a extrémních postojů vůči svému okolí.

Nelze se tedy řídit ani místními recenzemi nebo hodnocením, které je tak bezcené.

O videohry se zajímají, ale prvotním smyslem databáze zjevně není jejich hodnocení ani informace o nich.

Cenu tyto stránky mají pro marketingové průzkumy nebo sociology. Pro hráče nikoliv.

Na vině je špatná koncepce a špatní provozovatelé, web je doslova osídlen jednou malou dominantní partou lidí a několika jedinci, noví lidé nepřibývají. Na dotazy ohledně her se odpovídá málokdy. Běžný hráč zde nenajde relevantní informace. Stránkám se též zdaleka vyhýbají i čeští vývojáři, provozovatelé projektu nejsou schopni se s nimi ani domluvit a vytvořit jim zde prezentaci stejně, jako nejsou schopni udělat prezentaci samotné databázi her a přilákat další čtenáře.

Tento projekt hodnotím jako neúspěšný.

Hodnocení: 1/10