Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Vývoj

Na dabingu postav se podílelo několik hollywoodských herců včetně hvězd jako Ron Perlman (Campbell), Heather Graham (Jessica), Jeff Goldblum (Nero) nebo Neal McDonough (Vincent)

Tvůrci

Na soudtracku hry se podílela známá heavy metalová skupina Avenged Sevenfold. Ti pro hru složili několik malých skladeb, které v součtu mají cca 5 minut a nesou název "Jade Helm"

Příběh

V Call of Duty: Black Ops III dostanete možnost zahrát si jakoukoliv misi z celé kampaně již po prvním spuštění hry.

Hardware

Minimálne systémové nároky:
CPU: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
CPU SPEED: Info
RAM: 6 GB
OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 470 @ 1GB / ATI Radeon HD 6970 @ 1GB

Ostatní

Společnost Activision zvolila velmi kontroverzní způsob propagace hry když na svém twitterovém účtu předělaném tak aby vypadal jako skutečné zpravodajství oznámila falešný teroristický útok v Singapuru. Jednat se mělo o výbuch v přístavu a střelbu v ulicích včetně následného vyhlášení válečného stavu. Přesto že byl tento hoax rychle odhalen sklidila společnost vlnu kritiky nejen od fanoušků série. V následném prohlášení společnost uvedla že se jednalo o ukázku budoucnosti ze hry Black Ops 3.
Třetí díl minisérie Black ops utržil za první tři dny prodeje 550 mil. amerických dolarů. Pro srovnání bondovka Spectre která měla premiéru ve stejném období vydělala za první tři dny "pouze" cca 300 mil. dolarů.
Doposud se hru podařilo nejrychleji dohrát za 3 hodiny 17 minut a 51 vteřin.