Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bioshock 2: The Protector Trials

2K Marin •  2K Australia •  Blind Squirrel Games (PS4, XOne) •  Virtuos (Switch)
03.08.2010
14.03.2011
13.09.2016
29.05.2020
kompatibilní
58
17 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

The Protector Trials předchází událostem v BioShock 2 a nesleduje tak osud subjektu Delta, který se ještě nachází v hibernaci. I zde je však motivem spor dvou silných ženských osobností - Brigitty Tenenbaumové a Eleanor Lambové - o osud podmořského města Rapture a jeho komunity, či spíše toho, co z celé utopie ještě zbývá. Osm let po smrti zakladatele Rapture Andrewa Ryana vládne doktorka Lambová tomuto neutěšenému místu železnou rukou, přičemž se prostřednictvím látky ADAM snaží vytvořit nezištně dobrého jedince obětujícího se zcela pro potřeby celku v duchu jejích altruisticko-kolektivistických idejí.

Vznosný záměr se však záhy obrátil ve zlé. Jakpak také jinak, když je k jeho uskutečnění potřeba ADAM. Unášení malých holčiček z atlantického pobřeží už nemůže přihlížet původní tvůrkyně konceptu Little Sisters a objevitelka substance Adam, Brigitte Tenenbaumová, a probouzí z hibernace "subjekt Alfa", tedy vás. Musíte ochránit svoji "malou sestřičku", aby mohla nasbírat co nejvíce látky ADAM, bez které nemají plány chladnokrevné doktorky Lambové šanci na úspěch. Během hraní můžete narazit na nové předměty, videa a odemknout sedm dalších achievementů.

V kůži velkého taťky se postupně hlavní hrdina ocitne v pěti lokacích spjatých se singleplayerovou kampaní základní hry (The Adonis Bath, Atlantic Express Train Upkeep, Pauper's Drop Market, Simon Wales' Church, Folly of Dionysus, Persephone Cellblock F). V každné z nich musí celkem třikrát, pokaždé s pevně předefinovanými zbraněmi, plasmidy a genovými toniky odolat vlnám agresivních splicerů z "Rodiny" Eleanory Lambové. V každém z kol můžete dosáhnout ohodnocení 1-3 hvězd, kterými si odemykáte kola následující, přičemž jste za množství látky nasbírané vaší sestřičkou ještě oznámkováni.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.