První DLC druhého Bioshocku bohužel nepřináší žádné zvláštní rozšíření příběhu, ale je orientováno čistě na akci. V každé misi je potřeba vytěžit určité množství Adama a ustát vlny nepřátel. Zajímavé je však to, že jsou k dispozici jen specifické zbraně a plasmidy.

A to je docela fajn, protože jsem se v původní hře zaměřil jen asi na 3 plasmidy, se kterými jsem prošel celou hrou a zbytek jsem z lenosti ignoroval. Tady jsem si de facto vyzkoušel i ten zbytek a zjistil jsem, že také nejsou k zahození. V daný okamžik jsem si říkal, že je škoda, že jsem tento "trénink" neabsolvoval před hraním původní hry, protože pak by byl výběr mých plasmidů trošku jiný. Na druhou stranu poznávání nových plasmidů je součástí příběhu hry, kterou by jejich znalost asi trošku kazila.

Celkově mě toto DLC moc nebavilo, protože mě na hrách v prvé řadě láká její příběh a tady vlastně žádný není. Poznávání dříve nepoznaných plasmidů také časem omrzí a ve výsledku jsem to pak už dohrával jen kvůli achievementům. Hraní není vyloženě špatné, ale já holt nebudu cílovka na tento druh misí.