Mne to teda hrozně zklamalo. Došel jsem daleko, ale nedohrál jsem to. Pro mne nesmyslná obtížnost, pořád jen boj s tuhými protivníky a pak ti bossové? To všude pořád musí cpát samého bosse?
Ale souboje mne bavily o tom žádná, ale u těch bossů ty jejich úrovně, to bylo hodně trapný :D
No ne jedna páčka u toho padla. No k tomu, abych měl špatnou náladu a deprese, že to nedám, idéal :D
Pro mne škoda, přitom prostředí a obě postavy mne bavily :)
Ale souboje mne bavily o tom žádná, ale u těch bossů ty jejich úrovně, to bylo hodně trapný :D
No ne jedna páčka u toho padla. No k tomu, abych měl špatnou náladu a deprese, že to nedám, idéal :D
Pro mne škoda, přitom prostředí a obě postavy mne bavily :)