@Shoggot (25.06.2026 13:54): Jak nechová? Když trávíš čas v hubu, tak si kreslí, houpá na houpačce, střílí z vodní pistole, hraje si na schovku a dělá spoustu dalších věcí. Collectibles jsou tu ve formě hraček pro ni a s každou hračkou ma nějakou interakci. Jasně, že při akčních pasážích si nebude hrát, když ji jde o život, je to furt nějaký ústupek game designu aby to herně fungovalo. Ona v té hře mimo hub a cutsceny neni příliš výrazná, v podstatě o ni nevíš.
V hubu je to ale úplně normální dítě, mínus neustálý řev a posrávání se. Nevim co byste tam všichni chtěli dělat, vyměňovat ji plínky? To mi přijde úchylné teprv.
V hubu je to ale úplně normální dítě, mínus neustálý řev a posrávání se. Nevim co byste tam všichni chtěli dělat, vyměňovat ji plínky? To mi přijde úchylné teprv.