@
Jack_Dark (04.03.2013 22:11): No jakože izometrická RPG nemusím, tak se mi Divine Divinity fakt líbí. Nerespawnují se nepřátelé, dungeonů je minimum (alespoň prozatím, konec je prý dost špatnej) a hlavně jsou dělané růčo (žádný generický šílenosti, který naprosto nesnáším), je to hodně ukecané a je tam HODNĚ questů. Snad jediný, co mě vadí, je zbytečně velká akčnost. Baví mě questění, baví mě běhání sem tam, ale nebaví mě klikací souboje, kterých je bohužel ve hře hodně. A štve mě, že jdou dropnout questoidní itemy - díky tomu jsem musel použít jakýsi cheat/bug na nahození ztracené itemu. Docela mi chybí něco jako "marvin mode" z Gothica, přes který by se podobné problémy daly rychle vyřešit. Ale jinak paráda, dneska jsem se od toho nemohl odtrhnout - hrál jsem to prakticky od čtyř odpoledne do devíti večer.