Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sraz uživatelů DH v Brně

Letošní sraz bude a to po delší přestávce opět v Brně - na jeho samotném okraji, na chatičce u Deimose, skoro na venkově.

Termín konání je pátek až neděle 3-5. září 2021.

Bude to tedy méně honosné než v Nestu, méně městské než v Praze a o to víc v přírodě, snad to ale opět bude stát za to. Ostatně o tom, jak se bude na letošní sraz vzpomínat, si rozhodneme sami.

Pořadatel a kontakt: Deimos (773 521 411) Deimos2@seznam.cz nebo DH pošta

Program

V anketě odpovědělo 13 uživatelů, program vytvářím na základě jejich preferencí, v případě nepřízně počasí změna vyhrazena.

Pátek 

15-16h – příjezd a ubytování
17h – zahájení a welcome drink, lehká svačinka a prostor pro DH kvíz
19-24h – Společná cesta do baru Game Over https://www.facebook.com/BarGameOverCZ/

Sobota

9-10h – společná snídaně 
10-16h – výlet do Mariánského údolí, koupačka, bobová dráha a společný oběd v Eldorádu
16-24h – grilovačka a volná zábava, posezení u ohně, deskovek, herní konzole (PS3), filmu (PC)

Neděle

9-10h – společná snídaně 
12h – oficiální zakončení pro přeživší s možností naplánovat si společnou aktivitu na odpoledne v Brně   

Pozn: ručníky, plavky, spacáky a polštářky si vezměte se sebou, oblečení spíš venkovní, můžete dále vzít libovolné konzole, hry, deskovky, hudební nástroje, sportovní vybavení. V blízkosti jsou tenisové kurty. 

Základní informace

Adresa: Habří 4, Brno – Líšeň 

https://mapy.cz/zakladni?x=16.6949150&am ... =addr&id=8914669

Cena za akci je 600,- Kč. 

Číslo účtu: 1057503009/2700 - do poznámky prosím uvést přezdívku na DH.

V ceně je maso na gril, pečivo, 2x snídaně (1x slaná – obložená mísa a 1x sladká), sendviče na cestu. Prosím napište, pokud máte speciální požadavky. V ceně je také alkohol: pivo, víno, tvrdé a samozřejmě nealko.

V ceně není: útrata v baru Game Over, útrata při sobotním výletu a sobotní oběd. 

Ubytování: po připsání platby na účet Vás budu kontaktovat.

První možnost je přímo v domě (3 lůžka + 3 přistýlky). Druhá možnost je ve vlastním stanu. Třetí možnost je penzion Gracia viz http://www.gracia-ubytovani.cz/ceny.html

Je to víc low-cost než avizované ubytování z dotazníku (U Libušky), kde již měli plně obsazeno, ale výhodou je, že ubytování bude cca 500 metrů od místa srazu. Cena na dvě noci je zde od 350,- Kč (při maximálním počtu 6 lidí) do 650,- Kč,. Za jednu osobu a jednu noc viz jejich ceník. Chtějí 50% zálohu. V případě zájmu o toto ubytování mi prosím napište sms na číslo 773 521 411, podle počtu lidí Vám potom napíšu částku pro úhradu. Číslo účtu je stejné, v poznámce při platbě bude např. "Ubytko" a váš nick.  

Můžete samozřejmě využít i jiného libovolného ubytování v Brně. 

Děkuji za přečtení, snad vše podstatné bylo „řečeno“, více v diskuzi pod článkem.

Budu se na Vás těšit.

Deimos

Diskuze ke článku

Upadla mi slza, ale kvôli celosvetovej situácii (napriek tomu, že mám EU Covidpass) nemám odvahu zaoberať sa byrokraciou a neistými podmienkami (menia sa z hodiny na hodinu) vycestovania mimo SR. Rád by som prišiel, ale fakt riešiť tie sračky okolo toho................

Teším sa na report, asi tam nebol ani jeden Slovák což? (Max taký čo žije/pracuje v ČR)
Kwoky má nějaké fotky a také poskytl odkaz na DH kvíz. Článek zkusím sepsat v neděli. Do té doby, poprosím, kdo by chtěl může sepsat své dojmy/zážitky a pocity. Může vypíchnout, co se mu líbilo/nelíbilo, nebo se rozpovídat o největším zážitku, nebo sepsat svoje dojmy chronologicky. Formě se meze nekladou. Byl to krásný zážitek, sám ho ještě vstřebávám.

Stačí asi v pohodě poslat DH poštou. Díky
Super, jsem rád, že jste zdraví a žraví - díky za účast a super průběh. Jak jsem psal, bude to takové jaké si to uděláme a udělali jsme si skvělý sraz - škoda, že nejde stíhat vše, aktivit bylo hodně :) Mějte se a snad na příštím srazu.
Pěkná akce, dorazil jsem v 2:58 domů, a už v 8 byl na nohou. Rád jsem poznal lidi z DH. Díky Deimosi.
Tak jsem před chvilkou dorazila domů. Děkuju Deimosovi za super akci, na kterou budu ráda vzpomínat. :) Škoda, že jsem se nemohla zdržet déle.
No já budu mít mini kvíz. ve stylu AMD one core rulez, aneb poběží následující tituly na 1 core / 1 thread AMD Athlon 64 3700+ San Diego z roku 2005 (CPU darované by @Kunick: ) následující hry ? .... obrazovka s instalovanými relativně moderními a náročnými hrami na Steam... A když ano bude to hratelné nebo ne? :) Co myslíte?

Rapierův retro gaming v akci. Alias jak za min. peníze složit PC a zahrát si oblíbené tituly. :)
Bude někdo připravovat hustopřísný kvíz nebo nějakou aktivitu? Měl bych do ní cenu.

Jinak planuju že dovezu Switch a z deskovek spíš něco menšího - Sushi go, Citadelu. Možná přibalím i Hero realm.
Pokud Garret nepojede (ještě to neví na 100%) zvažuji přespání ze So na Ne, nejspíš v autě na zahradě. Karimatku a spacák bych měl. Jednou to musím vyzkoušet jaké je to spát v autě. :)
@Kunick (31.08.2021 14:52): Díky za platbu a především díky za spoluúčast na spolubydlení.

Paní majitelce jsem teď volal a 4 místa mi právě zarezervovala, zítra jí půjdu zaplatit zálohu 1400 za 4 ubytované. A taky to tam trochu omrknu.

Společně s tebou mají zájem Eru, Kwoky a myslím Victor, kteří byli 50/50 s tím, že by do toho nešli, kdyby byla cena vyšší. Naštěstí je cena 350 za noc, tedy 700 celkem za dvě noci. Pánové, platí Váš zájem?@Eru (31.08.2021 16:17): Těžká otázka: Ne nezbytně. Pokud by jsi se ubytoval na penzionu, tak jej potřebovat nebudeš. V chatě jsou 3 postele a připravíme cca 3 přistýlky. Na přistýlce a ve stanu by se ti spacák docela hodil.
@Deimos (31.08.2021 12:05): Platbu za sraz jsem už poslal.


Tak asi bych teda byl ten 4. Sice nevím, jestli dorazím už v pátek, ale vidím, že se to vyplatí, když aspon papírově budu na obě noci.
@Kunick (31.08.2021 10:28): Ahoj, super, budu se na tebe těšit.

Zatím jsou tři (ne)vážní zájemci, kteří budou mít vážný zájem, až přibude i d'Artagnan. Cena za 4-6 hostů je 350 korun za noc. Takže by se potenciální čtvrtý mušketýr hodil a to dříve než mi paní ohlásí, že už si to stihl zabrat někdo jiný. Pak nám zůstanou ty stany :)
Ještě vubec netuším jak bude vypadat konec týdne. Určitě se ale chci ukázat a během dvou dnu bych měl vědět, kdy dorazím. Jak to zatím je s ubytováním? Už se někdo registroval v Gracii? Nebo se bude stanovat? Pokud vyhrávaji stany, tak přivítam azyl :)
@Falagar (29.08.2021 22:31): Úžasné ( i ta padesátka), tak to budeme mile potěšeni, uvidíte. Ideální čas mezi 15-20h, kolem 20 bude přesun do baru Game Over a i když tam budou hry, nevím jestli to děti bude lákat, ale třeba se pletu.
Ejjj. 4.9. máme rodinnou oslavu padesátky, kterou jsme před čtvrt rokem potvrdili... Ale zkusíme to nakombit, abychom se s rodinkou vytočili na pár hodin v pátek. :-)
@Rapier (28.08.2021 12:36): Můžeš vzít, při nejhorším se opravdu nebudeme nudit. IL-2 také nemám, ale za zahrání by to stálo, Xbox jsem nevytáhl pomalu 10 let :)

Civku mám tu starší, už ji mám vyloupanou, ale nestihli jsme zahrát. Předpokládám, že se vždy najde někdo, kdo nás naučí pravidla konkrétní hry. Pár her umím, ostatní se rád naučím. Scythe by stálo za to, na to se těším.
@Garret (28.08.2021 12:01): domluveno. Eru je také z Ostravy, ale on asi pojede v pátek a na více dní. Jestli chceš můžeme jet klidně Tvým. Dálniční známku mám a diesel moc nežere. :)

@Deimos (28.08.2021 12:03): mám ji koupenou, ale zatím jsem ani nečetl pravidla. Případně bych rád zahrál Scythe v max. počtu lidí, pokud to někdo bude tahat sebou. Opět nemám žádnou zkušenost, a nečetl jsem dosud pravidla. Mám dokonce i tu novou Dune Imperium karetní, co vyšla nedávno v CZ, možná bych ji měl vzít.
Civilization mě také láká, ale opět nemám žádnou zkušenost. To máš tu původní civku co vyšla před pár lety, nebo tu novou?

S konzolí mohu přivést Xbox One S, a konečně Vám ukázat jak vypadají pořádné závody na split-screen, rozuměj Forza Motorsport 6 nebo Forzy Horizon 1-3, které tam mám instalovány. :)
Pokud máš možnost na Xbox 360 instalovat IL-2 Bird of Prey, rád bych to zkusil. Tenhle letecký WW2 simulátor (první na konzolích) bohužel není ve zpětné kompatibilitě na nových Xboxech. Placku na Xbox 360 nemám.
Herní konzole.

Budu tu mít PS3 a z domu přivezu Xbox 360

Překvapením je, že se nám včera podařilo vyzvednout Playstation 5, ačkoliv jsme ho očekávali na Vánoce, takže zvláště při nepřízni počasí, bude o zábavu postaráno. Zatím mám ale jen jednu televizi na tři konzole, takže tohle ještě budu muset vyřešit :)

Napište klidně kdo by chtěl něco přivézt, např. Nintendo Switch, PS4, XONE, XseX a jiné.

Případně jména deskovek, díky
@Rapier (28.08.2021 07:45):  Ahoj, Dunu už jsme na srazu jednou hráli (anglickou verzi), tak pokud ji někdo vezme, můžeme zahrát. Několik deskovek tu budu mít připravených, každý ale může vzít svojí oblíbenou. Já mám (rád) třeba Civilization, Jak nedostat infarkt, Výbušná koťátka a další
Zvažuji, že bych se na jeden den v SO stavil z Ostravy autem, možná přespal na noc a ráno domů. Pokud by se hrála původní Dune deskovka (ta legendární xx let stará), a byl tam někdo ochotný kdo mě zasvětí, nebudu se zlobit. :)
Pojedu v sobotu z Prahy vlakem pravděpodobně v 6:22 , kdyby se chtěl někdo přidat..
@Eru (25.08.2021 08:55):  Vypadá to na sestupnou tendenci :( ale jádro zůstává :)

Jasně můžu, sám bych kvůli této partičce vyrážel až na kraj světa, tak to snad zláká i ostatní.

Jsou mezi nimi tři a nevím kteří to jsou, co volili v anketě jiný termín: Deimos Ferina Laurona Kwoky HollyMeatball Indian Victor Tarhiel Kunick Eru Bingman Bursoft Crash a možné překvapení: Memphis a Simíšek

12 účastníků snad překonáme ,.-)