Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

ObCast Resurrection: Pilot

Je tolik, kolik je, a váš oblíbený podcast právě vydává svůj pilotní díl.

"Je to tady! Jak jsem řekl, tak jsem udělal." 
Victor

Po téměř 7 letech ObCast vstává z mrtvých. Za velkého úsilí jeho maličkosti Vica a s trochou přicmrndávání mě, Kunicka.
ObCast Resurrection je podcastem zaměřeným na hráče primárně z řady uživatelů Databáze her, ale nejen na ně.
Nechme ale vyjádřit samotného duchovního otce tohoto smělého počinu:

Victor: V pilotním díle uvidíte jak Kunick AKA Hexa propírá můj herní život, ve snaze vytvořit rubriku rozhovorů. Dozvíte se o mém videoherním mládí a samozřejmě nakousneme i začátky mé aktivity na DH. A samozřejmě dojde i na malé šmejděníčko po mém profilu zde na DH. Tím jsme snad přestavili DH i ostatním hráčům, kteří zatím svůj herní život o zdejší profil neobohatili.

Hodina a půl neskutečně rychle utekla a určitě jsme tak nestihli probrat vše, ale s podporou vás, diváků, to nebude poslední díl. Takže doufám, že se budete bavit a o své dojmy a postřehy se podělíte v diskuzi pod tímto článkem.


Pokud se vám tento díl líbil a nebo jen chcete víc, budeme rádi za Vaši podporu! V první řade, největší pomocí je přidání odběru na Vicův Youtube channel Killivik gaming a můžete si tak být jistí, že o žádný díl nepřijdete. Spousta informací a obecně videoherních novinek je pak i na Vicově twitteru. A v neposlední řadě pak můžete sledovat příspěvky na Blogu DH a na Vicově zdejším profilu. Poděkování pak v neposlední řadě patří kamarádovi, který pro ObCast udělal intro včetně muziky a zároveň hodně pomohl s editací. Jeho další práci si můžete prohlédnout zde.



Nestačí Vám být jen pasivním divákem?
Není problém!

- Každý host je vítán. Můžete si připravit zajímavé téma nebo se jen tak vydat všanc našim zvídavým otázkám v rámci rozhovoru.

- Můžete se stát i členem tvůrčího teamu. Vždy se najde práce pro lidi, kteří umí kreslit, animovat, editovat nebo klást ty správné otázky a získávat na ně odpovědi.

- Necítíte se ani na jedno? Ani to není překážkou. Každý dotaz, připomínka nebo kritika nám pomůžou se zlepšovat. Ty nejlepší pak zazní v dalších dílech. Stačí napsat zde na DH pošty, do diskuze pod článkem nebo na mail: killiviky@gmail.cz

Support, který zvedne morálku, je určitě poplácání po zádech a nějaký ten drink, ale pokud to máte k nám daleko, tak nás můžete podpořit i na dálku.


Co bude dál? - Máme spoustu nápadů, ale vše je tak trochu ve hvězdách. Co však víme jistě je jedno jméno a jeden čas! 

Už tuto středu, tzn. 28. 7. 2021 v 17:30, budeme ŽIVĚ nahrávat další díl ObCastu Resurrection. A jeho hostem sám jedinečný a neopakovatelný...



Všichni o něm slyšeli, někteří s ním dokonce debatovali a jen několik vyvolených mělo právo mu příspěvek i smazat. Snad každý uživatel DH se setkal s jeho více či méně podařenými vtípky a sarkastickými poznámkami. Chcete vědět, jaký je naživo? Zajímá vás, proč se tak rád obouvá do nováčků? Nebo snad ještě máte doma jeho plakát z doby, kdy kraloval československé RTS scéně? Pokud jste alespoň jednou odpověděli "Možná?", tak neváhejte a už tuto středu u půl šesté netrpělivě čekejte na vašem novém nejoblíbenějším youtube kanále: Killivik gaming

Diskuze ke článku

@H34D (30.07.2021 21:25): Já se měl taky jmenovat Vojtěch! Ale pak přišla babička a prý prohlásila, že kdysi byl u nich na vesnici Vojta Ťoupalů obecní debil a že takový jméno nesmí do baráku a bylo po Vojtovi... :D
@Garret (30.07.2021 21:20): Tak ty jsi známý plagiátor, nepřekvapuje mě, že si málem okopíroval i moje jméno.

Zvuk jsem měl asi špatný já, při testu se to nezdálo, ale až v záznamu jsem si všiml, že mi to občas vynechalo třeba půl slova...
@H34D (30.07.2021 20:28): Čekám, že díky dělení pomocí trailerů se bude výsledný podcast dát dobře sledovat na pokračování. Vždycky úsek jedno období/téma. A myslím, že to uteklo hodně rychle. Spousta věcí ani nezazněla.
@Richmond (30.07.2021 16:16): A v tom právě spočívá ta moje nebezpečnost. :D

Za pozvání jsem vděčný, trochu jsem se cítil trapně, když jsme věnovali možná až moc času tomu rozebírání herních zářezů. Možná by diváci preferovali, abychom více řešili DH, diskuze, uživatele, hry obecně, těžko říct...

Chápu, že ohlasy jsou zatím nižší, já osobně mám třeba audio-podcast rád, protože nemám tolik času, abych 2 hod. koukal na video. Budu držet klukům palce, ať jim to vydrží a věřím, že diváci, resp. posluchači to časem ocení.
Skouknul jsem oba díly. Musí to být mnohem náročnější takto "online" bez přípavy, než předchozí Hrajte jako. Jsem si oddechnul, že už to mám za sebou :) Překvapil mě hlas H34Da, čekal jsem ví ranařskej typ :)) ale palec všem za realizaci!
Wtf, H34Dovo hry roku za posledních 5 let jsou stejný jako moje, dobrej vkus má ten chlapec
Tak proběhlo živé nahrávání dalšího dílu. Díky všem co se zastavili a doufám, že postprodukce nebude dlouhá
Bylo to celkem fajn. Zajímavý pokec a informace ;) Jen tak dál. Těším se na další díly.
Taky jsem slyšel jen část. Hezký rozhovor. Kameru by to vážně chtělo. :)
To by se museli ucesat, řádně obléci, ostříhat nehty, zahodit trému, tvářit se šťastne a podobne. Já bych to po nich ani nechtěl :)
Zatím jsem viděl jen kousek, ale přidávám se k názoru, že kamera je potřeba, bez toho je to vcelku nuda...
Děkuju klukům za pozvání, určitě mi to chtějí pořádně nandat za moje hříchy. Ne nadarmo se říká, že Michaela Jílková je Kunickovo alterego.

Zatím vlažné reakce na Youtube přičítám na vrub jednak tomu, že někteří asi čekali i video a asi i tomu, že Victor měl takový pomalejší rozjezd. Ale to se určitě vychytá. Stačí nalákat několik pokusných králíků do role hostů a po pár dílech budou určitě všichni spokojeni. :)
Kluci jste super! Těšíme se na další díl ;o) měli jsme to místo večerního filmu s promítáním na telce ;o)

Zítra snad stihneme živé vysílání, ale kdyby ne, určitě si to pustíme zpětně ;o)

Mimochodem je docela zajímavé jak jste to pojali, že je to vlastně hodně o DH, do toho vlastně i "hrajte jako" ;o) možná by se mi líbilo, kdyby někde v rohu byli vidět i obličeje aktérů po celou dobu videa, ale nevím jestli by to bylo aktérům příjemné a jestli je to nějak snadno proveditelné.