@Hammond22 (19.11.2023 19:27): Datadisk Bloodline pro WD Legion má atmosférou vcelku blízko jedničce. Sice je to furt Londýn a ne Chicago, ale hraje se za Aidena a příběh je slušnej a serious. Pro mě to byl vlastně sequel jedničky. Plus zbytek hry (hlavní kampaň základní hry) se pak dá taky hrát za Aidena.
@Red (19.11.2023 23:49): To načítání myslím doskakování a mizení aut. Nejde o klasickej LOD ani dohlednost, je to bohužel nějak hlouběji v enginu. Přes den to je dost rušivé, když se auta objevují a mizí 50 metrů před tebou. V noci je tam takovej hack, že v dálce jsou fejkový světýlka a to tomu docela pomáhá. Ohledně implementace myši: hra má pevně nastavenou akceleraci (jde vypnout jen pomocí dinput8.dll, který vynutí raw input). Bohužel to nevyřeší vše. Ve hře je x druhů kamer (chůze, běh, plavání atd.) a všechny mají nastavený max limit pohybu, který dělá podobnou věc jako decelerace myši (při rychlým pohybu tě zpomalí). Jde to vypnout pomocí editace těch kamer, ale nastavit vše do ideálního stavu je skoro nemožný. Třeba v mapě je zprasená za všech okolností a má jakoby deadzonu a nereaguje skoro na malý pohyb. Zároveň není dobře vymyšlený pohyb myši v telefonu (chybí kurzor) a v menu chybí nastavení míry akcelerace u aut (to je zas problém klávesnice), který je tuším ve dvojce.
@Hammond22 (19.11.2023 19:27): K Watch Dogs jedničce se rád vracím, i když jsem ji dohrál pouze jednou. Večer, když začne pršet, to vypadá furt nádherně. Samozřejmě jsem si na pc grafiku vždy trochu modoval. Hra mi pořád přijde dospělejší a solidnější než následující díly či novější ubisoftí počiny. Je vidět, že tvůrci opravdu chtěli vytvořit zakládající díl nové značky a snažili se přijít s něčím distinktivním. Jízdní model, model poškození a animace mi přišly celkem ok, ale mafia s gta měly lepší. Co myslíš tím agresivním načítáním aut a npc a implementace myši?
Jedno se tomu musí nechat, i dnes to vypadá skvěle a má to super atmosféru. Ten brekot kolem downgradu grafiky byl fakt komickej (mnohem víc než grafika mi vadí, že se autorům nějak rozbil pohyb závěru u zbraní při střelbě, přestože to ve hře je, ale nepřehrává se správně animace). Ono celkově kolem toho roku 2014 byli lidi fakt divný (asi díky velkému očekávání PS4 a nextgenu). I jízdní model je zábavnej, auta se chovaj různě, bouračky jsou skvělý a má to super particly. Sere mě jen poměrně agresivní načítání aut a npc, který nejde nijak tweaknout. Jo a má to snad nejvíc zprasenou implementaci myši, která nejde ani pokročilým modováním úplně opravit. Vůběc bych se ale nezlobil, kdyby ubisoft udělal nějakej remaster nebo se někdy vrátil k tomuhle stylu a atmosféře.
@Red (08.08.2022 22:10): to jsem nečekal že takhle rychle přijdou ohlasy, účet už mám nějákou dobu ale až teď jsem se rozhodl napsat nějáký komentář xd

Jinak 2 mám taky moc rád, San Francisco má také něco do sebe a postavy si pamatuju dodnes ale 1 mám raději protože mi více sednula temnější atmosféra a tak chápu když někomu více vyhovuje 2 a naopak :D
@LedrCZ (komentář): První WD má určitě skvělou atmosféru, vizuál je taky úplně v pohodě, ale nemůžu si pomoct, hra samotná je nuda. Dohrál jen jej jednou, a pak několikrát zkusil znova rozehrát, ale nedal jsem víc než pár misi a utekl jinam. Sám nedokážu říct, čím to je. Hra mi připadá atraktivní, hacking a počítače je téma, které mne baví, ale prostě se nedokážu u ní udržet.
@LedrCZ (komentář): Jo mě Watch Dogs pořád fascinuje, když jsem si tenkrát pošteloval na PC trochu nastavení a vypnul nějaký kurvítka tak to vypadalo opravdu famózně, to lezení lidem do soukromí mě bavilo a ta temná atmosféra a příběh byly přesně podle mýho gusta. Škoda jízdního modelu a repetivnosti. Co říkáš na pokračování? Já se těšil, že to dotáhnou a místo toho...
Co Vám nejvíc vadilo na hře ? Mně baví sledovat životy těch lidí apd, ale nebaví mě to upřímně vůbec hrát.
@účet smazán (09.12.2019 07:49): Proč ne, i tento komentář podle mě má svou informační hodnotu. A pokud ti tato forma nevyhovuje, máš možnost to dát najevo hodnocením. Jak bylo zmíněno, někdo zase nemá rád dlouhé komentáře.
Jestli má být minimální, tak jsem i pro maximální :D... mi neříkejte, že někdo ty slohy čtete?
Já už Bajčovi poslal info do zpráv, ale přesně tyhle debilní reakce jsou důvod, proč se vám tady každej na nějakou aktivitu příště vysere.

Nicméně ten minimální počet znaků není úplně špatnej nápad.
@Fritol (09.12.2019 10:09): Já to chápu. Komentář by měl mít určitou délku. Osobně jsem pro zavedení minimálního počtu znaků. Jinak budou komentáře tímhle stylem připomínat schizofrenní diskuzi.
Tyjo co vám je poslední dobou s těmi nováčky a komentáři. Zbytečné útoky. Nervózní před Vánoci?
@Garret (12.11.2017 15:30): Asi obdobně :-) Ale fakt nevím, záleží, jestli nějaký ten SW bug mohl ovlivnit i řízení ventilátoru, nebo se ten čip tak rychle rozpálil. Zkoušet jsem to nechtěl. Vím, že spálit by se neměl, ale jsem elektrotechnik, a už jsem viděl spálené obvody z mnoha důvodů (třeba minulý týden mi v chytrých hodinkách na ruce blafla baterie, nepříjemný pocit). Ani tepelná ochrana není všemocná.
@Kwoky (12.11.2017 13:34): Ne, nikde jinde, a grafika je tři týdny stará :-) Sapphire Radeon RX560 4GDDR5. Fallout 4, Witcher
3, Project Cars, FarCry Primal a 4 - všechno plné detaily FullHD, a větrák na grafice běží stěží na půl otáček. To jen ve Watch Dogs, ta hra musela dostat grafiku do nějakého stavu mimo provozní parametry.
@ajne (12.11.2017 13:04): A stalo se ti to někdy i u jiné hry? Co máš za grafiku?

Pro mě by to byl asi signál k výměně teplovodivé pasty mezi čipem a chladičem. Takhle jsem kdysi trápil pasivně chlazenou Geforce 7300, která mi při zátěži hlásila 105 stupňů a PC se vypínalo. Stačilo seškrábat starou tvrdou "žvejkačku", nanést novou pastu a voilá, při zátěži jsem na 70 stupních.
No tak ta hra hezky nezačala, když jsem nastavil grafiku na max., tak při použití nastavení se roztočil větrák na GK na max a monitor nahlásil No signal. Radši jsem rychle resetl počítač, než by mi to spálilo čip. Ještě u hry zadarmo.
@Korbitch (07.11.2017 18:35): beru to tak, že když hraju, tak GPU jede např. na 70% vytížení, zatímco všechny 4 jádra CPU jedou na 100%. Takže logicky to brzdí procesor. Samozřejmě je možný že i nějakej i7 coffee lake by to brzdil, ale to jsem nezkoušel a benchmarky neviděl, takže nevim.

Nevim na co se ptáš, jaký další? Myslíš na tom guru3D linku? Tam jsou akorát jiný verze co se chovaj trochu jinak, máš to tam popsaný.
@Paul (07.11.2017 17:32): Nezdá se mi, že by to cpu vyloženě brzdil. Nicméně mám kolem 40 - 55. Vem si třeba, jak se dodnes cuká Gothic 3, a taky to cpu určitě nebrzdí. To je prostě špatná optimalizace a cukat se to bude i za deset let. To samý při finální bitvě na lodi v Crysis.

S módem to jinak vypadá opravdu velice dobře. Má cenu zkoušet ještě ty další nebo je tenhle nejlepší? Popřípadě na co se zaměřují ty ostatní?
@Paul (06.11.2017 20:51): Jop, nikdy som nechápal, čo majú ľudia proti Uplayu, okrem toho, že z princípu nemajú radi Ubisoft. Chápem to jedine u ľudí, ktorí uznávajú jedine GOG lebo je DRM free :)