Jak jste zvládli ve finálním aktu zavirování tří stanovišť která se neustále na mapě měnila zatímco jste měli za zadkem policisty ?Měl by někdo prosím radu jak zjistit která stanoviště jsou ta správná abych nejezdila jak blbec sem a tam?
@Paul (07.08.2016 21:14): Zejména v dešti to nabízí neskutečné vizuální orgasmy, až jsem si vždycky přál, aby začalo pršet. Nechtěl jsem ale zase, aby pršelo úplně pořád, takže jsem hrál s dry verzí. A je fakt, že u WD2 budu muset asi počkat, až něco Dansw vydá, protože to defaultně bude beztak horší než jednička s modem.
@Laurona (28.07.2016 06:26): To je jedna z foriem multiplayeru. V nastaveniach to ide vypnúť, pokiaľ nemáš vôbec záujem o multiplayer. Potom ťa už nikto nebude napádať, ale zase nebudeš môcť ani ty.
Prosím pěkně mám dva dotazy...Během hry se stane, že mě začně někdo hackovat a já bych mu v tom měla zabránít tím, že ho najdu....je to skutečný hráč nebo ne? Jde to nějak zablokovat aby se to nestávalo? Vadí mi že se mi to stane nečekaně během hry a nejde to nijak zrušit :/
@Paul (09.06.2016 18:47): Taky netvrdím, že někdy slibovali něco jiného. Jen že mi k tomu nepadne tak zoufale obyčejný příběh a zív postavy. Ale jo, tou dobou jsem mohl už mít lepší tušení, co od toho čekat, né že ne.
@SilentWolf (09.06.2016 16:02): ten blackout byl zpracovanej skvěle, jen škoda že se elektřina nahodí rychleji než bych chtěl

@HolyMeatball (09.06.2016 16:40): oni někdy slibovali že to bude mít realistickej hacking? Pokud vim tak od prvního videa to bylo prezentovaný jako magic phone co umí ovládat semafory a určitý systémy města + odposlouchávání lidí, což WD umožňuje.

@Ronik (09.06.2016 14:32): zrovna WD jde hrát (narozdíl od GTA apod) docela nenásilně.
Hlavně že už mají vymyšleno šest edic..

..kokoti..

Ale možná bych to i zkusil. Na prvním díle mě nejvíc lákal ten blackout, bylo to ale divně zpracované a nakonec jsem tomu odolal, teď už to hrát nebudu. Ale pokud by dvojka byla o fous lepší, možná bych to časem zahrál.
@Red (09.06.2016 14:05): Fajn, jen nevím, jestli souhlasím s tím, že tenhle příběh byl reálný a civilní a ne jen nudný. Pro mě je civilní příběh třeba Life is Strange, ne tyhlety hrátky rádoby badasstechnohackermstitele, co vraždí všechny, co se na něj křivě podívají a uchází mu (jemu i scénáristům) ta ironie, že je stejný hajzl jako lidi, se kterými válčí.
@Red (09.06.2016 14:05): Nevím, mně naopak nezajímavě obyčejný příběh opravdu nejde dohromady s hrou, která má jinak absolutně arkádové minihry a absurdně okoštěné, scifácké hackování. Podobný problém jsem měl s Division - krajně realisitcky vykreslený svět, a v něm DPS, kdy člověk musí vystřílet nepříteli zásobník do hlavy, než padne.
@Ronik (09.06.2016 13:34): Mě spousta věcí právě sedla asi ze stejného důvodu jako tobě nesedla. Ano obyčejné město, obyčejný příběh, obyčejné postavy...něco co je u větší hry hrozně neobvyklé -reálné, civilní. Sleeping Dogs a Saints Row byly pro mě jen takové jednohubky. Narozdíl od Watch dogs si tamní příběh ani postavy nepamatuju a jenom v Chicagu jsem se cítil jako v Chicagu a ne jako v další hře. I proto mě ve WD nejvíc vadily ty halucinogenní minihry:D

GTA je u mě tak tak trochu kapitola sama od sebe, opravdu mě bavilo jenom San Andreas.
@Ronik (09.06.2016 13:34): fair enough, ač v některých věcech nesouhlasím, tak to beru...já mám města rád, americký nebo neamerický, a tohle mi přišlo skvěle zpracovaný, ten hacking obyč lidí mě bavil, ježdění atd taky.
@Paul (09.06.2016 12:53): V podstatě se to tady už všechno řeklo:

- Příběh a postavy jsou hrozně nezajímavé, to bych ale byl ochotný překousnout, kdyby mě bavilo dělat vedlejší věci (příběh třeba Shadow of Mordor nebo Black Flag taky nebyl velká hitparáda, ale zbytek to vynahradil).
- Vedlejší věci mě ale nebavilo dělat kvůli nudnému prostředí (sorry, tu atmosféru tam prostě nevidím, je to úplně standardní americké město) a kvůli tomu, že k něčemu dojít trvalo hrozně daleko, takže jsem musel furt jezdit těmi hrozně ovladatelnými auty. Samotné vedlejší mise pak nebyly vůbec variabilní a od každého typu jich bylo hrozně moc, takže mě to prostě unavilo (a to jsem každý Assassin's Creed dohrál na 100%).
- Přestřelky a stealth jsou sice okej, ale v podstatě je to jen hodně vykleštěný SC Blacklist, který v open worldu prostě nemůže fungovat tak dobře jako v pečlivě připravených levelech.

Saints Row u mě vede hlavně kvůli příběhu, skvěle napsaným postavám, daleko zajímavějším vedlejším aktivitám a absurditě všeho okolo. Má to prostě nějaký ksicht a charakter, který WD úplně postrádá a trochu lepší grafika nebo propracovanější přestřelky to nemůžou nahradit.
@HolyMeatball (09.06.2016 13:05): hmm tak mě bavily až do konce, ale hrál jsem je dlouho před GTA. V některých směrech jsou u mě WD lepší než GTAV (stealth a akční gameplay), to ale zase vede jinde (hlavně postavy/dialogy/smysl pro detail).
Za sebe to můžu sesumírovat do jednoho slova - nuda. Jízdní model mi přišel úděsně nudný, přestřelky po pár hodinkách tež, hackování jakbysmet. O postavách a příběhu se ani nezmiňuju.

Ale je fakt, že tenkrát jsem v půlce Watch Dogs rozehrál GTA 5. Pravděpodobně bych pejsky dohrál, kdybych s tím GTAčkem trochu počkal. Ostatně po ukázce těch modů jsem na to docela chytil zase slinu, i kdyby jen tu "grafické kurvy". >_>
@Ronik (09.06.2016 12:20): tohle mě fascinuje, co ti na tom přišlo tak strašný ? Mě to bavilo mnohem víc než Saints Row 3/4, ikdyž jo, Sleeping Dogs jsou lepší (ale ti jsou lepší než většina city action her).
@Cobot (09.06.2016 10:21): Já jsem za to vyhodil snad 8€ a dodnes toho lituju, zdaleka nejhorší Ubi hra, kterou jsem kdy hrál. Jestli chceš GTA klon, zahraj si radši nějaké Saints Row nebo Sleeping Dogs, na tomhle není zajímavý ani ten hacking.
@Cobot (09.06.2016 10:21): Jde o to co od toho kdo čeká, pokud chceš scénář/charaktery na úrovni TW3 tak máš smůlu, i GTA5 je o dost lepší, ale nebylo to tak strašný aby mě to nějak přehnaně vadilo. Jízdní model je ok, viděl jsem lepší i horší. Ale důvody proč mě to tak bavilo spočívaj v krásně zpracovaném městě/atmosféře a zábavně odladěném stealth gameplayi okořeněném tím hackováním (které je sice jednoduché, ale furt je to supr prvek). Docela mám chuť si to dohrát znovu, hraje se mi to fakt příjemně.
@Paul (09.06.2016 09:29): skvělá hra? Já zvažoval teď nákup komplet za 15€. nakonec jsem to nekoupil. Většinou se všichni shodujou v tom, že to vypadá pěkně, ale jinak většinou zmiňujou nudnej příběh, špatné charaktery a špatný jízdní model. Tak nevím.
@Red (09.06.2016 01:21): Ja si tiež myslím, že Watch Dogs zase až taký fail nebol. Za GOTY 2014 by som to osobne určite neoznačil, ale už len podľa môjho hodnotenia je zrejmé, že som si užil strávený čas s touto hrou.
@Paul (08.06.2016 20:03): No jo, ten jejich template bohužel funguje až příliš dobře. Ani nejlepší scénáristé na světě by s tím moc nesvedli, to chce nějakého schopného game designera, který dostane volnou ruku. Ale když vidím, jak dopadl Désilets, tak to nevidím zrovna nadějně.
Kdyby se tak Ubisoft vzpamatoval, dal svým hrám víc času, seskupil týmy a nedělal milion her, tak by mohli stvořit jednu z nejlepších her.
WTF kto chcel pokračovanie k tejto hre? Išlo o najväčšie sklamanie za posledné roky a toto nevyzerá vôbec lepšie. Ateraz musia do toho chcú pchať ešte otravnejšiu hlavnú postavu.
Ja som s Ubisoftom skončil pred 3 rokmi.
@Redfield (08.06.2016 18:55): no a to právě nebudou, pokud jde jedna věc ubisoftu ke cti tak že ve WD2 lze hrát nonlethal stylem. V jedničce to šlo jakž takž do jistý míry taky, ikdyž vzhledem k absenci nonlethal ranged zbraní nakonec na olovo došlo.
Chjo, ten teaser na dvojku vypadá strašně :(
Lidi nadávali na chudáka Aidena (z části zaslouženě), ale když teď vidím toho hipsterdouche tak to už bych raději zase kabáťáka :)
@HolyMeatball (22.05.2016 02:07): jak píše red..to video má pravdu že smysl pro detail není tak maniakální jako u GTA V a hra má svoje nedostatky, ale ty základní fundamenty (stealth a shooting, atmosféra města, mission design) fungují výborně.
To video je víceméně pravdivý, ale je také irelevantní a hnidopišské. Prostě to má přednosti úplně někde jinde - komu tyhle věci ve hraní přijdou důležitý, budiž.
Mě to rozhodně bavilo o stupeň víc než poslední GTAčka. Případá mi to nedoceněný.
@JohnCZ (21.05.2016 23:09): tak pokud ti kombinace splinter cellu a GTA v krásně zpracovaném městě zní lákavě, tak směle do toho! jen od toho nečekej oscar-worthy příběh, tahle stránka trochu pokulhává.
Člověk co kdysi udělal tyhle supr videa z GTA 4 (aneb jak hra může vypadat na PC hardwaru)
a tuhle božárnu z New Vegas

teď vydal videa z Watch Dogs s vlastní kompilací modů, první rovnou ve 4K:

No a co si budeme povídat, vypadá to fantasticky, kam se hrabe ta slavná E3 předváděčka :)

Tady je mod k nalezení