Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Turok 2: Seeds of Evil

Turok 2: Seeds of Evil - Steam Edition

83
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.03.2017 PC
02.03.2018 XOne
Vývojáři:
, (původní verze)
Only evil this dark could bring him back. Only a game this big can do him justice.

Od porážky Campaignera Tal'Setem v Turok: Dinosaur Hunter (1997/2015) se role Turoka zhostil další z kmene severoamerických Saquinů, mladík Joshua Fireseed, k čemuž stačila jediná návštěva u překrásné mimozemšťanky Adon z města Věčného Světla. Utopický ostrůvek civilizace v divočině Ztraceného světa totiž čelí náporu lidi nenávidících ještěrů. Nový hrdina odpoví na plazí hrozbu arzenálem více jak dvaceti zbraní, dvojnásobku toho, co prošlo rukama Tal'Setovi v předešlém díle, popřípadě nepřátele uzemní sedě na hřbetu Triceratopse. Před novým obsahem autoři remasteru Turoka 2 (1998) upřednostnili vylepšení stávajícího.

Nejde přitom jen o upgrade na Kex Engine 3.4 kompatibilní s 64-bitovými OS, či lepší vizuál typu odrazivosti určitých materiálů. Ukládat lze nyní kdykoliv, stejně tak zpětně navštívit již objevený portál, UI získalo na přehlednosti, AI mnoha z 35 druhů nepřátel už není tak přímočará a Joshua zvládá šplh po římsách. Kompetetivní multiplayer s možností splitscreeneu až pro čtyři hráče přes Steam, GOG Galaxy, LAN nebo direct IP spojuje to nejlepší z PC i konzolové verze originálu a přidává "Last Turok Standing" mód. Vyřízení ultimátní entity, která Primagenovi po dvojku drží všechny tři pěsti, už je námětem N64 exkluzivního Turok 3: Shadow of Oblivion (2000).


Poslední diskuzní příspěvek

RNDr. Gunár Pavel: a dneska Disney financuje vývoj marvel kravin v Eidosu na úkor Deus Ex :(

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.