Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
33 let • Hraní, Zbraně, Strojařina • Český Krumlov (ČR - kraj Jihočeský)

Profil

Pár slůvek o mě

Vítej na mém profilu, jmenuji se Tomáš, ale odjakživa mi říkají Tesík.
Mé herní počátky sahají do roku 1998, kdy jsem se mi dostala pod ruku herní konzole Sega masters systém 2. Na této konzoly jsem strávil spousty hodin hraním Sonica a věčného plakání a vztekání z herních neúspěchů. Není se čemu divit, byl jsem v té době ještě pořádný herní zelenáč.

Pak přišel další osudový okamžik a mě se do ruky dostává můj první Level s číslem 66, kde jsem našel skákačku jménem Croc :Legend of the Gobbos, ale bohužel v té době jsem doma ještě neměl počítač na takové vyspělé úrovni, jako mám dnes. Vzal jsem hru a okamžitě jsem s ní běžel ke strýčkovi, kde jsme jí nainstalovali a hráli až do pozdního večeru. Pro mě nezapomenutelný zážitek a pamatuji si to do dnes.

Netrvalo dlouho a u mě na stole se objevil můj první počítač. Nepamatuji si už na sestavu, ale jedno vím jistě a to, že měl grafickou kartu Hercules s 32 megovou pamětí . Byl jsem z toho úplně nadšený, jelikož herní zážitek byl úplně o něčem jiném, jak na televizoru se segou masters systém 2.
Vzpomínám si, že jsem v té době měl demo verze her Daikatana, Thief 2: The Metal age. A ještě k tomu plnou verzi největší pecky a mého miláčka Dooma. Bylo to pro mě těžké, jelikož jsem byl zvyklý na kontrol pady od segy. Nikdy jsem ty hry neprošel až do konce a trvalo mi dlouho, než jsem se k nim vrátil a úspěšně je dohrál, jako většinu restů z mého mládí. A ty mé resty se snažím i do dnešní doby plnit.

Vždycky jsem chtěl hrát hry po multiplayeru s kamarády a ostatními hráči. Mé největší zkušenosti jsou jednoznačně z her Counter Strike, Half-Live, které jsem hrával už od základní školy. Čas letěl jak o závody a já procházel jednu hru za druhou a já vždy hledal a toužil najít to pravé ořechové u čeho bych zůstal na delší čas. To pravé ořechové jsem našel a skončil na Ukrajině v opuštěném městečku Pripjať s Černobylskou elektrárnou v zádech. Zónu jsem prolezl křížem krážem hledání různých pokladů a artefaktů. Ano správně, jedná se o díly hry STALKER. Postupem časů a zdokonalování her a vychcaností lidí přišly na řadu hry typu MMORPG. Zaplať a vyhraj. Netrvalo dlouho a já jsem se stal součástí velkého bojiště, jak mi bylo všude povězeno. Hra mě z počátku nesmírně bavila a přinášela mi to , co jsem od hry chtěl a očekával. Bohužel v této době to už tak není a já s hrou po dlouhém tři a půl roku hraní skončil. I když nerad, ale samotný vývojáři mě k tomu donutily. Takže velký potlesk a díky.

World of Tanks: http://www.noobmeter.com/player/eu/Tesik/501578877/