skoda ze z toho cisi ta konzolovitost,(kterou sem nastesti jako decko moc nevnimal) ale divim se ze neni dnes vice her s podobnym nametem, tedy s dinosaury. Ale co ma clovek lepsi HW a stane se zavislym na FreeSync a 200hz/fps uz se mi jaksi nechce vracet ke starym hram :( Je vubec nejaka kompatiblilita u her z teto doby s FreeSync a otevrenym FPS zamkem?

edit: prehledl sem ze to je remaster..
@Jack_Dark (19.03.2017 12:01): Nezkrachovali, byli ziskoví, nicméně ne dost pro společnost jako je Disney. Ta je zavřela, protože po roce 2008 vypukla finanční krize (tak to Disney zdůvodnilo), trvající v podstatě dodnes. A Disney bylo navyklé, že v 90. letech a krátce po roce 2000 hry znamenaly snadné peníze. Vedení si tehdy tabulkově vytyčilo, že musí vyrazit tolik a tolik zaměstanců, zrušit tolik a tolik projektů a zavřít tolik a tolik poboček. Pak to brali hlava nehlava, no a minulý rok Disney vypadlo z herního průmyslu úplně, což je stálo 147 mega.
@Tarhiel (18.03.2017 14:50),@Phoenix (18.03.2017 12:50) A Turok 08 chce už taky remaster + pokračování, prealpha video Disneym zrušené dvojky bylo nabušené a artworky naprosto parádní v Propaganda studiu pracovaly skutečné talenty.

Evolution je průměr, místy i pod, nicméně bez toho neopraveného bugu, který kazí savy a s achievementy bych si to taky zahrál, už jen pro to množství druhů zvířený, které je impresivní i dnes.
Ja naozaj dúfam, že urobia remaster aj Turoka 3 a portnú ho na PC + Turok: Evolution.
Zatiaľ som čítal, že plánovali len prvé dva diely, to by bola škoda.

Instabuy, samozrejme.