@sledge (komentář): Hah, společníka a rybaření to má z Fate.

Ale vzhledem k tomu, že to dělali lidi z Diabla (1,2) a právě Fateu, tak to za vykrádačku nepovažuju, jen znovu udělali to, co už jednou vymysleli. To přece dělá každý.
@Cobot (31.03.2014 10:25): jop coop nejlépe, jednička ho nemá :) mě samotného tenhle typ moc nebaví (i když sem dal Torchlight 1 nekde na 60lvl), ale v coopu je to jiná zábava :)
@Cobot (31.03.2014 10:25): Tvl, jednička není nedomrlá dvojka, dvojka je zlepšená jednička. To že je to další díl dává smysl, navíc je to tak trochu odrazem Diabla 1 a Diabla 2, které jsou také rozdílné věci.

Každopádně ano, T2 je mnohem lepší, první T je už v podstatě zbytečnost.

@themacs (komentář): Takže radši se na první díl vykašlat a hrát rovnou druhej? To že je první díl nedomrlá dvojka nečtu porvé.

Jako já nikdy nedohrál ani Diablo, vždycky u tohohle typu her moc nevydržim. Ale právě s Torchlight jsem si řekl, že to zas počase prubnu. Takže asi raději rovnou druhej díl?
No, je to sice jen rubacka, ale prekvapivne zabavna rubacka, ktera se mi hraje lip nez vsechny tri Diabla:-P
Už to zase fachá, ale je fakt, že to měli nějaký přetížený, protože se mi nechtěl načíst ani web.
Jak se dozvídáte, že jsou tyhle hry zdarma? Mě na mail chodí jen slevy=(
@Psyx (24.09.2012 13:40): Díky. Spoilovat si to ale nechci, takže nerozklikávám ;) Stačí ujištění, že to takto dohrát lze. (ty Bundly mě zničí, to zas bude probdělých nocí).
@Artran (24.09.2012 10:10): Já to dohrál dvakrát na nejtěžší+hardcore. Poprvé to bylo mé první dohrání, takže se to povedlo až na pátou postavu a byl jsem hodně opatrný (screeny postavy mám v komentu). Podruhé už to bylo o dost rychlejší a staty jsem měl mnohem nižší (lvl 44), a šlo to taky celkem snadno. Pokud chceš pár tipů (já osobně při volbě podobné obtížnosti pomoc nevyhledávám), tak tady:
Nejnebezpečnější nestvůry: level 21-24 Gobliní lukostřelci co vystřelují explosivní spršku, později (tuším level 30-34) ty elfí kouzelnice s naváděnýma poison střelama, co už zmínil Bodkin.
Dál bych na tvém místě nevstupoval do phase portálů od těch spektrálním nestvůr (vždy se ta výzva vygeneruje podle tvého levelu a nelze z ní odejít). Stejně tak jsou dost o ústa vedlejší jeskyně z map, pokud nezvolíš mapu s malým maximem. Naopak portály co ti připravuje ten vesničan dole, jsou dobré na nahnání expů, jen použij fígl, že do něj vlez, on se vygeneruje podle tvého levelu, hned zas vylez a vrať se o pár úrovní silnější.
Mimochodem, nejsou ještě nějaká další RPG, kde je volitelná permadeath? Zatím jsem na to narazil pouze ve Wizardry 8 a zde (DoD nepočítám).
@Bodkin (24.09.2012 12:37): Aha... No, ale i tak se o to nějaký čas budu pokoušet. Přeci jen mě to takto baví hrát víc. Že je v Torchlight permadeath mne dost potěšilo. Bez ní by to byl pro mne z posledního Bundlu neméně zajímavý titul. Ale takhle... jsem celkem zaháčkován :-)
@Artran (24.09.2012 11:47): Tak presne takova mista v Torchlight jsou. Ne tedy, ze by treba v levelu byl najednou souboj prilis tezky jako spis ze se obtiznost hry z patra na patro rapidne zvysi a najedou jsou tam smejdi, kteri te zacnou davat na jednu ranu.;-) Velmi pravdeodobne budes muset nahanet zkusenosti v nizsich patrech nez se rozhodnes jit dal. Mam pocit, ze tu nekdo hardcore postavu hral a dohral. Psyx mozna? A mam take pocit, ze to rozhodne nebylo na prvni pokus.:-)
@Danny (24.09.2012 11:23): Mně jde konkrétně o to, aby tam nebyla místa, která jsou příliš "obtížnostně" náhodná (co do následku smrti). Tj. aby vždy byla cesta, jak to "utaktizovat" a nezemřít.
Hráli jste někdo Torchlight s permadeath? Jde mi o to, jestli je ta hra na tohle optimalizovaná. (Mám to rozehráno na Vanquisherku na very hard s perma a zatím je to relativně snadné. Otázka je, co na mne ještě čeká.)
Je tu ještě někdo, kdo torchlight nevlastní ale chce zahrát? Můžu jeden darovat.
Nakonec jsem se domluvil s amíkem a koupil mi to za doláče. V přepočtu i s paypal poplatky to vyšlo na 340 Kč za pre-order dvojky a první díl. To je fér cena.
@ugraugra (12.06.2012 00:05): Kupovat to budu, ale ne teď. Teď mám Diablo 3, u kterýho vydržím hodně dlouho. Jednička TL mě bavila a dvojka vypadá suprově, ale počkám, až to bude v nějaké akci, protože se k tomu stejně tak půl roku nedostanu... :-)
Borghal: Jedničku jsem zkoušel a přišla mi debilní, dvojka mě v betě bavila výrazně víc. Zlepšení imho velmi znatelné po všech stránkách.
No jo, já to někde měl a myslel jsem, že to bude na tento týden ;). Co se dá dělat, počkám si raději na plnou verzi.
Sehnal jsem si betakey na Torchlight II, jdu to zkusit, možná natočím LP, uvidíme.
Reakce na Bodkinův komentář: Lze si zahrát MP přes mód, jen takový dodatek, kdyby si to náhodou někdo chtěl přes ten MP zahrát.
Blizz, stejně jako třeba BioWare, už jsou dávno pohlcené ziskuchtivými giganty, jejich cílem jsou peníze. To by bylo OK, ale v tomhle případě jim už nezáleží na vedlejších "škodách", pokud jim to nezasáhne do příjmů.

Blbé je, že Blizz má stále dobrou pověst mezi hráči (většina ani neví že spadá pod Acti), takže jim ty jejich eskapády asi projdou. A jestli se chytnou... V rukou méně robustních firem (s nejistou budoucností) by tenhle always-online DRM systém znamenal katastrofu.