@90210 (01.04.2014 16:31): Aspoň 2 úroveň Aardu si udělej co nejdřív. Je to OP dovednost a velice užitečná v boji. A na konci stejně nebudeš moc vědět co s talenty. Teda pokud to hraješ poctivě. A jinak se zopakuju... Mrtě takových blbinek řeší FCR.
@Všivák (01.04.2014 15:46): Ty voe ja ji nemuzu sundat, predtim jsem si v jeskyni namixoval potiony (swallow, blizzard), oboji ale nepreziji ty debilni cutsceny, takze je v boji musim nahodit znovu a nez ten osel vubec vytahne mec, tak jsem polomrtvej. Parkrat jsem se dostal do faze, kdy jsem na scena ja, Abigail a Beast, jdu po Beast, udelam ji nejakou damage fast utokem, ale ona me neustale stunuje, poodstoupi si a chytra Abigail proti ni nabehne, takze okamzite padne a do toho se respawnujou ti psi. Obtiznost hard. Googloval jsem to a lidi pouzivaj ten Aard, ja ale kouzla nepouzival vubec, nechtel je pouzivat a nemam v nich zadny bronze talenty. To jeste bude orisek.
@Kushina (30.03.2014 10:45): Ve skutečnosti v nějakém rozhovoru CEO CD Projektu říkal, že první verze Zaklínače 2, která se objevila na torrentech apod., byla paradoxně ze Spojených Států, kde tamější distributor vyžadoval DRM, evropská bez DRM až prakticky měsíc po vydání.
On to analyzoval veskrze tak, že 'subkultura' pirátů se chová tak, že se slaví ve stylu "já to cracknul první" a s velkou pompou se to pošle ven.
Já osobně si myslím, že pravda je někde v půlce, protože evropská verze stála jako jedna z mála nových AAA her naprosto rozumné peníze.
@LuccinyHry (30.03.2014 09:45): Podlě mě toho litují, i když si to možná nepřiznají.Hry se vždy pírátili a pirátit budou.A je jedno, jakou to má ochranu.Popravdě mohli z těch patchů udělat dlc placené.Podle mě nechtěli, aby je měli , jako darmoužrouty viz jiné firmy, které si za každý nový obsah nechaj zaplatit.

Jediný rozdíl by byl v tom, že kdyby tohle udělali, že by jim třeba nadávali fandové :)
Z mého hlediska.na jedničce se třeba spálili i dvojce ochotou lidem.Tak trojku bych sama dala, že bude bez ochrany a bez placenýych obsahu a pak bum ! Šok.My jsme vám přišli strict a vy takhle.

Nebo ten, kdo má zakoupenou jedničku a dvojku a pošle nám fotky např vašeho účtu na gogu či steamu.Tak vám obratem pošleme klíč k obsahu zdarma.

Když je něco zdarma tak se nám to nelíbí, a když je to najednou za peníze či dražší tak peskujem.

Když se podívám třeba na blizzard tak tam jsem neviděla nikdy nějaké ohromné slevy .A i přesto, jak se chovaj, si lidé od nich stále budou kupovat hry.

Když sama srovnám chovaní Cdprojektu a blizzardu tak cdprojekt se mi snažil vyhovět a blizzard nikoliv, arogantní a nepříjemní lidé.

Já například pokud se mi hra líbí tak si jí koupím.Vem si, jaké máme platy my a USA.Oni si těch originálek můžou v plné ceně dovolit hodně a my ? 1-2 do měsíce podle platu.

@Všivák (28.03.2014 22:43): Mě trvalo projít celou hru napodruhé a splnit opravdu všechno nějakých 56 hodin. Což je vzhledem k tomu, že jsem svět znal z předchozího hraní fakt vysoké číslo.
Jo, tohle je fakt na dlouho. Hraju to snad už snad celou věčnost a jsem ve druhý kapitole. Ta hodina deně. Jsem zvědavej, jak dlouho to ještě budu hrát.
Chci si Zaklínače projít. Měl by někdo tipy na grafické mody, prosím? Nějak tak jsem povybral Texturen Mod, Hi-Res Character Models, Perfect Rain, Perfect Blood. Vyplatí se všechny, netlučou se dohromady a příadně nějaký tip na další?
@Say (24.02.2014 11:24): Jo to už jsem zjistil, že se mi to zapisuje do deníku, mě šlo jen o to, jestli třeba po prodeji o ty informace nepříjdu, ale to bych měl narvaný inventář jen knihami. Jinak, kde se prosím v Okolí Wizimy dají prodat? Zatím jsem narazil na dva obchodníky (čarodějka a Oto nebo jak) a ti je nekupují, ale ještě jsem nebyl v hospodě.

@Lukaskon (24.02.2014 11:27): Supr, to jsem chtěl vědět, inventář zas není tak velký, abych tam měl tisíc borůvek. Díky.
@Jumas (24.02.2014 11:10): Na uložení věcí můžeš využít hostinského - měla by tam být ikonka (během rozhovoru). Knihy a svitky po přečtení nejsou k ničemu, ale dají se relativně výhodně prodat. Určitě má cenu šetřit si runy, protože ze tří stejných máš skvělý meč. Zato jídlo je víceméně k ničemu.
@Jumas (24.02.2014 11:10): Knihy po přečtení prodej. Funguje to tak, že když si to přečteš, zapíše se ti to do deníku a tam pak čteš docela užitečné "návody" na to, jak ničit nepřátele, jak míchat lektvary atp. Něco, co by se třeba usermatorovi dost hodilo=)
Tak jsem to konečně rozehrál a hned v první kapitole už mám plný inventář. Chtěl jsem se zeptat, jsou mi k něčemu knihy a listiny po přečtení nebo je můžu zahodit anebo jdou prodat? A taky jsem zjistil, že různí obchodníci kupují různé věci, je něco vzácného, co se jen tak nenajde a neměl bych to prodávat, nebo můžu prodat co chci? Nerad nechávám věci jen tak ležet v truhlách a potřebuju nějak uvolnit inventář.

Jinak dojmy zatím vcelku dobré, videa parádní a stejně tak i vyprávění příběhu. Chvíli jsem tápal nad bojovým systémem, ale to u Gothicu taky, takže to neřešim. Jen mě mrzí, že nejde nikam spadnout, protože jsou všude na okrajích útesů, hradeb či schodů neviditelné bariéry.
Nevíte někdo jak se zbavím té krávy ve 4 kapitole?
Dal jsem jí ovoce, abych ji obětoval, ale pak jsem se rozhodl, že quest splním jinak. No ale teď za mnou ta kráva pořád běhá a zabít ji nejde
@MiLaCzech (15.02.2014 17:02): Děkuji za upozornění na akci, osobně to za spam nepovažuji....
Anebo jinak, kdyby jsi nenapsal, že je zaklínač v akci, nevěděl bych to, a ani bych si ho nekoupil... Takže z mého pohledu. díky
Můj koment o akci na Steamu - tedy zaklínač za pár korun - slouží pro ty, kdo nemají krabicovou verzi nebo kdo ji mají ale chtějí nějaký digitální "kompromis" co se nepoškrabe. Ovšem že nikoho nenutím hru kupovat a ani nerozebírám výhody krabice-digitálu natož ochrany ve hrách. Omlouvám se všem co toto považují za spam. :)
Snažím se bránit VELKÉMU nakupování jen proto, že je to ve slevě... Více méně neúspěšně, ale snažím se :-) I tak už mám slušnou sbírku :-) A to mi každý měsíc přibývá jedna hra z Levelu....
@MiLaCzech (15.02.2014 11:00): Díky za informaci, krabicovou verzi mám (je moc hezká), ale za tu cenu...
Zvažoval jsem Dungeon Keeper 2, ale Witcher je MNOHEM lepší volba.
Fakt díky, za upozornění tohoto typu . Já (se synem) sledujeme akce jak na gogu, tak na steamu, tak na humblebumble ( tento týden je Civilizace III,IV,IV). Naposledy jsem hrál civilizaci na AMIZE a jako monitor mi sloužil starý televizor Merkur s vypálenou obrazovkou a velmi opotřebovaná myška....
DOPORUČUJI NYNÍ VYUŽÍT Steam weekend !!!
TOHLE NEMA BYT REKLAMA, JEN UPOZORNĚNÍ NA:

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
(SLEVA 80% nyní za: 1,59 EURO)
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
(SLEVA 80% nyní za: 3,99 EURO)

Celkem tedy za obě originálky zaklínače 5,58 EURO
což je v přepočtu: 153,- českých korun

PS: A pak že jsou originálky drahé ;-)