@90210 (08.04.2014 22:45): To já to měl podobný, akorát o tři roky posunutý (pro orientaci začínal jsem na fifě 98 a končil na PES 5). Následující roky jsem šel spíše dozadu abych zahrál starší adventury a rpg. Novější hry jsem začal hrát až příchodem na databázi. 2004+ je pro mě next gen.
@Sadako (04.04.2014 11:25): Od toho je to taky lehka obtiznost.:)

@Všivák (03.04.2014 22:50): Hele tak jsem v bazinach, obzvlast v noci je to tezky, zvlast kdyz se clovek vyda mimo cestu, ale tak to ma byt. Na druhou stranu kdyz si dam swallow, tak se to da, 3 kytky jsem uz pokosil a 10 jazyku nasbiral. Drowneri po me navic moc nejdou, protoze jsem si uz ve Vizina outskirts koupil nejakej ten odpuzovac. Da se to, ne jak souboj s Beast, kterej jsem dal snad natricatej pokus s tim, ze jsem se k tomu pokazdy musel proklikat pres tunu textu. BTW - Beast nakonec zabila Abigail, snad na stej pokus s Aardem na druhy urovni Beast konecne lehla, ja byl paralyzovanej, skoro mrtvej a sli po me dalsi coklove, takze jsem ji nemohl dorazit, nakonec to k mymu prekvapeni udelala tim svym nozikem Abigail, takze k necemu nakonec preceje byla.:0)

Setrim ted na tu lepsi zbroj za 5 litru, urcite ji nasledne nekde najdu valet a stavajici tezce vydrenou prodam maximalne za par set...
Na lehkou byla Bestie v pohodě, chcípla napoprvé a to Geralt ani nic nepil.
@Všivák (03.04.2014 22:50): Ty červený mrchy je lepší vždycky oběhnout a nechat si je až na později. Souboje s nimi + souboj s Bestií mi na těžkou obtížnost připadaly jako nejtěžší souboje vůbec. A ještě s i vzpomenu na souboj skoro v závěru hry, kterej byl na těžkou obtížnost neskutečně hardcore dát bez toho, aby mi chcípl Berengar.
@Matthew.J (03.04.2014 22:10): Uff, uz je po ni, ale byla to fuska. Ten souboj je o stesti.

Snizit obtiznost nejde bez restartu hry a ani bych to nechtel, protoze jsou ty souboje krome Beast hodne lehky,

BTW - Zabil jsem Beast a vyresil tak hlavni problemy vesnicanu a ti debilove me nasledne stejne napadnou, protoze jsem pomohl Abigail, kdyz me predtim kvuli tomu nenapadli pred jeskyni ve vetsim poctu a vi, ze nemaj sanci a jdou na smrt. Motivace pritom asi tak 0. Tomu rikam logika...
@90210 (03.04.2014 22:07): Já jsem s tím chvílu bojoval, ale zvládnul jsem to celkem vpohodě. Zkusil sis na to snížit obtížnost? Možná by to stálo za zvážení, když s tím máš takové problémy.
Bezva, tak jsem se vratil o hodne saveu a par questu zpet pred Beast, abych mohl namaxovat a zacit vyuzivat Aard. Kouzlo je opravdu fajn, diky nemu a rychlymu knockdownu jsem bez problemu vyridil jak toho sefa ghoulu v krypte, tak nacelnika tech vodnich frajeru u mlyna. Ale - u Beast je Aard nepomuze, respektive ji nedam zadnej knockdown, jak psali na ruznych forech, maximalne ji to zpomali tak na 2 sekundy. Ten souboj je absolutne prestrelenej. Nejenze se k nemu musim proklikat pres tunu dialogu, ale zmizi mi i vsechny potiony, takze kdyz chci hned na zacatku boje nahodit swallow a blizzard, tak kdyz to Geralt vychlasta, Abigail je skoro mrtva, coz by ani tak nevadilo, protoze je stejne uplne k hovnu a ten jeji 1 heal na zacatku boje, kdy mam jeste plny zdravi, me fakt vytrhne. Hned na zacatku se na me krome Beast vyriti dalsich 6 coklu, ktery group bojem sejmu, ale neustale se obnovujou dalsi a Beast me v pohode ukouse pote, co mi da stun, zatimco Abigail na to vesele cumi. Mec mam namazanej tou vodou proti ghoulum, ale Beast dostanu maximalne na polovinu zdravi. Aard k nicemu. Tohle autori mirne presrali, kdyby tam aspon byla moznost sejvnout si hru po tom zdlouhavym pokecu s vesnicany, tak bych nerekl nic, ale tohle je fakt extremne frustrujici zalezitost.
BTW OT jak prase. Můžeme tipovat, za jak dlouho nám to místní strážci pořádku smažou.
Odjakziva je to skratka pre Oslobodenie Palestiny !

Inac to FCR som kedysi skusal, presiel som ten uvodny hrad a potom uz som sa k hraniu nejako nevratil, ale prislo mi to o dost zazivnejsie ako Vanilla combat. Boj boj ovela rychlejsi vdaka podstatne vacsim DMG zasahov. Rozhodne dobra volba pre hranie Witchera, ktoreho subojovy system nie je zrovna prilis zaujimavy.
@90210 (02.04.2014 11:11): A to si říkáš nerd?=D Jinak souboje mi vyhovují, jsou přehledné a mají jistou míru taktiky. Klobouk dolů když si vezmu že to jede na aurora engine a vzpomenu na NwN.
@Say (01.04.2014 22:03): Hraju poctive, ne jak nekdo.;0) Musel jsem se vratit o hodne saveu nazpet do momentu, kdy jeste nejdu vysekat ty Salamandry a nalevelovat se trochu jinak, nevim sice co znamena zkratka OP jinyho nez "operacni program", ale do Aardu to budu muset nasolit, no.:0)

Jinak popravde - souboje rozhodne nejsou Witcherovou silnou strankou, to je myslim bez debat. To ale nebylo ani u Kotoru, ktery me Witcher hodne pripomina.