@Sasakr (02.08.2019 23:57): Na první díl se to jen letmo odkazuje snad jednou, dvakrát za hru. Nicméně jen ve stylu, jo to byl Parker, co nás osvobodil. Jinač vůbec ne. Na druhý díl to nenavazuje vůbec. Ten byl tak jako tak dosti velká slátanina. Alespoň tak to na mě působilo. Nicméně první díl doporučuji projet i tak. Je to dost krátké a dynamické. Navíc Geo-mod je v prvním díle fajn.
Chci si to zahrát v rámci výzvy, ale nemám první dva díly. Navazuje to nějak zásadně, nebo se do toho můžu směle pustit?
Ej, další promarněná šance. A to teoreticky stačilo použít trochu představivosti a mohla to být naprostá pecka.
ma to uzasny side ukoly, jako treba odpalovani barelu kladivem tak abych zboril budovu na protejsim svahu :-D
@pavouk2 (12.09.2012 18:07): no není to úplně ono. Alespoň pro mě. Nicméně celkově to není vůbec špatná hra. Nehodnotil jsem to, protože jsem to ještě nedohrál a nevím kdy dohraju:), ale jsem tak v půlce a dal bych tomu mírný nadprůměr.
@Bodkin (11.09.2012 20:26): Eh, ač si nemyslím, že Armageddon je špatná hra, Guirella je obecně ve všem lepší a přístupnější. A Ano, je to Red Faction, Armageddon je převlečená Hvězdná pěchota :)
nevim jestli body podpory zůstaly, nejspíše ano. jen jsem zkoušel neplnit mise a destruovat stanoviště edf. chtěl jsem vykoumat jakej to bude mít vliv na počet vojáků v sektoru.na jejich spawnování a tak....
jenže zdá se, že když zničím stanoviště, které hra potřebuje pro příběhovou misi tak je po zahájení oné mise nedotčené - znovuobnovené. ostatní zůstávají zničené
i ve zničených stanovištích se kolikrát znovu potulují vojáci, ale mnohem míň, zdá se.
a možná i při poplachu vás poté míň vojáků honí (ale nevim nevim)

jinak z hry jsem zatím nadšen před chvílí, mise se snajperapa. pecka
A co body podpory, zustaly? Myslim, ze hra cosi podobneho delala... dokud se ti sektor nejak jakoby neodemknul cimsi.. nechces to rozvest?
tak jsem si předpřipravil sektor, jako že ničil předem edf stavby a stanoviště až pak šel na misi pro guerrillu a plesk znova postavený. kruci
hmm, no taky s ní nemám veliký problém, jen mně přijde, že to není uplně ono jako u jiných fps. crosshair mi přijde takový línější.
senzitivita míření je taková GTAčkojidní popřípadě dead spaceoidní , že? nemá cenu to nějak řešit.
@PRIVATE MARTIN (09.01.2012 16:44): Armageddon není vyloženě špatný, je jen zoufale (pod)průměrný. Autoři se sice vrátili ke koridorové tradici jedničky, ale zničitelnost prostředí je nejnižší v celé sérii, což je na hry, které na ní z půlky vždy stavěly celou hratelnost docela průšvih. V RF: A je prostě zničitelnost okatě předpočítaná, co zboříš, můžeš dát zas dohromady a naopak. Že bys vykousl výbušninou díru do horniny, na to zapomeň. Nepřátelé pak působí dost překombinovaně - "mimozemšťani" vypadají jak mix Lega Bionicle a nekromorfů z Dead Space a lidští nepřátelé jak sektáři z Two Worlds. Prostě "blbost". :)
@PRIVATE MARTIN (07.01.2012 20:00): Jak říká Fg a já bych ještě dodal, že zasadit Red Faction II na Zem byla pěkná blbost. V Red Faction mají stanout naštvaní horníci s různými kladivy, motykami a hrábly v tváří v tvář nenasytné korporaci/utlačitelské vlády. Pokud tomu tak je to Red Faction jen podle jména. Vždycky když udělal Volition Red Faction jinak, dopadlo to zle.

1.Red Faction II - děs
2.Armageddon - běs
hlavně hodně špatná a nudná gameplay, hloupé mise, prázdný svět, celkově nuda, vydržel jsem hodinu a cosi a prodal to, teď jsem si raděj koupil Just Cause 2 :)
Myslel som jednotku. Ale rád by som si zahral aj tú dvojku, podľa toho, čo som čítal by to malo byť zhruba to isté, alebo?
Private Msrtin: doufám, že si myslel Mercenaries 1 ne 2! :D
Mohol by mi niekto poradiť, čo mám robiť po skončení poslednej misie v sektore EOS? Splnil som všetky misie a tá brzda v safehouse mi povie, že chce viacej "škváry" (salvage). Neviete koľko jej treba?
Tak jsem to domlátil. V úplně poslední misi (průjezd tankem přes půl sektoru) jsem ale už nevydržel cuchání nervů a snížil obtížnost... Zkusím spáchat nějaký komentář.
ta mise je naprosto v pohode jako vsechny ostatni, akorat to chce si drzet odstup, ja to delal s dostatecne vzdalenosti a mas jetpack, tak si vylet na vyvysene mista a prece te nic stvat nemuze :)
Jó, to je rozhodně nejvíc frustrující mise. Bohužel žádnej osvědčenej recept jsem na to nenašla, prostě zkoušet dokud se to nepovede. Na druhou stranu nic horšího už tě ale nečeká :)
Proč mám zas pocit, že se proti mně herní mechanismy spikly? Dělám předposlední misi v sektoru EOS (zabíjení sniperů) a vždycky před posledním sniperem se na mě sesype kupa tak 20 "obyčejných" vojáků, kteří mě prostě ustřílí, aniž bych stihnul na snipera jakkoliv zaútočit... Grrrr. Teď si hra vysloužila minimálně 5% dolů.
Tak jsem si prosel tu bonusovou misi - prequel a musim rict parada :) chvilku jsem mel cukani jeste zvysit hodnoceni. Diky za tip, uplne bych misi bez nej pominul.
mel sem na mysli moznosti destrukce, nove vychytane zbrane...jinak ti emzaci me tam taky stvou, je to divne, preci je by i lepe vypadalo priplacavat na steny lidi ::) ale ciste u druhe videoukazky sem se citil spise uz jak v sandboxu a trochu tady smrdi stereotyp...jako FPS by to ovsem bylo opravdu lepci
Fg: Ty ukázky vypadají spíš dost lacině, skoro seriálově chtělo by se říci. Hlavní síla Red Faction tkví vedle destrukce především v uvěřitelné zápletce povstání dělného lidu na Marsu..jakmile tohleto v nějaké hře série chybělo a scénáristi místo toho začali vymýšlet nějaké překombinovanosti, kvalita šla rapidně dolů viz. Red Faction 2...
Teď dali do RF něco co tam absolutně nepatří..ufouny. Ti jsou v každé druhé sci-fi..a kteří tady navíc vypadají jak paňácy z dětských stavebnic..
Když byli tak zoufale bez nápadů, že už tam chtěli zamíchat mimozemšťany, měli to udělat chytře - jen náznaky jako například ve filmu Total Recall...
NL: bohuzel na aktualnim PC si uz nic nezahraji, mam PS3 verzi, ale zase sem nemel vubec technicke problemy, hra jela krasne plynule jako po masle :), kdyztak mi do spoileru popis o co tam slo, dost by me to zajimalo :)
Fg (komentář): Jestli jsi to hrál na PC, tak nezapomeň, že z menu je přístupná druhá (DLC) kampaň za "Tuskeny" doplňující původní příběh...
ted sem byl vyzvednout robota v Dustu a to bylo totalni inferno ty voe masakr! :D

kdyz umres o neco poklesne moralka :X
Fg: vydrz, ta hra ma co nabidnout i v dalsich fazich. Naucil jsem se k umirani pristupovat tak, ze jsem to proste nechal byt a jel jsem dal. Zadny load - proste jen dalsi pokus. Posledni mise prvni kapitoly je fakt husta, ale zase je to dobra pripravka na pozdeji ;)

NateLogan: ano mas pravdu, nenici se tam budovy (vyjma tech vezi), ale jinak prakticky neprestanes celou cestu strilet.
cim dal vic sem prekvapeny, ikdyz to asi zachvili bude smrdet stereotypem :( mise jsou stale dokola a uz sem si musel dat obtiznost na easy pac to nak nezvladam :X ty nove hry nas uci jak byti lamou a uz se nechytam :D
NL: to sem pochopil :D ale v praxi to bulo jine...ale je fakt ze se mi dobre jelo poprve, kdyz sem ho mel cervene...pak bylo stale zlute a nemohl sem to udelat, pak ale po dlouhe dobe prislo zase cervee a udelal sem to :D
Fg: V té misi je základem nezničit to původní auto, pač je silně pancéřované :)
JohnCZ: hraju PS3 verzi a o tu asi zajem mit nebudes :)

hraju na normal a je to v pohode...ale obcas je to zase extremni, treba ta posledni mise prvniho sektoru, tak tam sem totalne nervil :X delal sem to snad 7x a dycky me dostali kdyz sem si menil auto, ale je fakt, ze neni cas od casu spatne si u hry kvalitne zanadavat, to uz se u novych her (jednoduchych)nestava :D
Na obstarožní GF8600GT s 256MB paměti to jelo plynule na střední detaily i při megalomanské destrukci (kromě některých míst v Oasis)... Takže mohlo být hůře, viz Saints Row 2 (to mi nejde skoro vůbec).

PS: V tom závěru při výjezdu na onu horu se toho moc neničilo, krom nepřátel tedy. Nebo si to špatně pamatuji...
Radeji jsem si prekontroloval, ze mluvime o stejne hre: Optimalizace dost spatna a zabugovanost vysoka, ale hra stoji za to. Uplny zaver je naopak megadestrukcni, snad v zadne hre jsem toho tolik neznicil jako tu :)
V některých místech (Oasis - jsou tam rostliny) mohla být lepší, ale jinak je vzhledem k všudypřítomné destrukci solidní.
Aka je optimalizacia? Vzhladom na to, ze to bezi na rovnakom engine ako Saints Row 2, kde bola PC konverzia znacne odflaknuta.
Jestli tě nedostane stereotyp, tak podobný nářez čekej po celou hru, spolu s přituhováním obtížnosti. Jen ten úplný závěr je možná až moc těžký (oproti zbytku hry) s minimem destrukce.
Za 2,5 Eura na to bolo cez Vianoce na Steame - zatiaľ odohrané tri hodinky a je to výborná zábava :)
Odkud to máš? Já to chvíli hrál na OnLive a dost mě to bavilo a za dvě kilka bych do toho šel.
tak sem to tedka rozehral, osvobodil prvni oblast a musim rict, ze je to fakt dobre a to sem dle hodnoceni ocekaval shit, pritom je to sci-fi Saboteur s lepsi demolici :)

za 200,- a ceske titulky - bezva koupe
Blbý games for windows, nějak to ale snad půjde ne? Třeba u GTA mi to šlo a to mělo taky games for windows. A co by mohlo, online účet?
Já mám takový pocit, že RF:G kvůli Games for Windows neumí přenášet savy mezi počítači (mě nefungovali ani po blbém reinstalu).